Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0672 14:43:15
EUR 34.7995 14:43:15
USD 32.5841 14:43:15
ALTIN ONS $2301.9050 14:43:15

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
Gümüş Ons, aylık direnç 28,5387 olup, üzerinde aylık kapanış yaparsa ilk etapta 35 sevyeleri hedef olur.Şu anda 27,98-28,83 yatay bant aralığında hareket etmekte.
Geniş bantta 25,27-30,54 geniş bant aralığında bulunmaktadır.
destekler; 28,06 - 27,49 , aylık kapanış desteği 24,41 dir.

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

senerD ()

Bu yorumun dün gece aynen gerçekleşti kardeşim ama değerlendiremedik o başka. Tebrik ederim.

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Camloj ()

Hocam gümüş gr toparladım yoksa 5.5 TL yapar mı nedersiniz Gr altın nurdan 480 kere ne zaman gibi gelir tahminen.

0BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Hocam gırafik okuyamıyorum yani ne anlama geliyor pozitif mi yoksa belirmiş olduğunuz direnç geçilirse pozitifmi olur bilği verirseniz sevinirim

3BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Alt yoruma ait Gümüş grafiği 4h de son durum.

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam satış yapalım mı buradan, daha düşerse, satmadık orta vade iyi diue

5BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Geçen hafta 6,10-6,15 aralıpı demiştim, şu anda 5,44 e sarkabilir görünüyor, 5,80-5,56 ara destekler.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam gümüş düşüşe devam eder mi sizce

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Ellerinize sağlık Hocam, güzel haber, bir defa sattım gümüşü tekrar alamadım, busefer orta vade bekleriz inşallah

0BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Sağolasın eline emeğine sağlık kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

nımesay ()

Orta vade kac ay oluyor tarbaz bey

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

En az1 yıl, üstüde olabilir.

Ycl_76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ycl_76 ()

Hocam uzun vadeden kastınız süre nedir?

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

6.85'e faiz arttırımı ile çekilebilir İSE; yıl sonu 7.30-7.40 bantı makul karşılanır seviye olacaktır.. YTD..
@tarbaz5101

0BeğenmedimŞikayet

Bural ()

Tuncer hocam gümüş yorumunuza istinaden uzun vadede altinmi gumusmu mantikli altin ise artik fiziki olarak almayi düşünüyorum gümüş ise bankaya devam

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

@tarbaz5101 üstad tesekkr ederiz, sagolun...

8BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Dün gümüş Ons u aylık grafikte inceledim, uzun vade de tekrar 50 sevyelerini test etmesi muhtemel, aynı Altın Ons un 1921 zirvesini test ettiği gibi. Ons ta 50 sevyesi test edilirse de gümüş uzun vadede , Dolar 6,5 olsa bile en az 10 TL. olur, ama bunun için bir tarih vermek doğru olmaz. YTD
Orta vade 7,28 beklentimi geçen hafta paylaşmıştım.

birinci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Günaydın .. Dısklike i düzelttim. Böyle zamanlarda yorumlarımız tepki görür. Önceden de 390lardn 360lar düşecek dediğinizde aynısı olmuştu. Yüksek olanın alınmayacagını ben de düşünüyorum ama yine gümüşe bu talep varken yine çıkış ypar gibi. Döviz de Euro ve sterlinde yorumunuz varsa iki cümle alabilir miyim.

0BeğenmedimŞikayet

birinci ()

Tarbaz hocam bu denli geniş bir tarih aralığında kanal çalışması yapılacaksa logaritmik scala da bakılmalı, lineer hata verecektir. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

5-10 yıl gibi uzun vade için her seviyeden alım yapılabilir.
Gümüş şu anda kanal desteğini test ediyor, destek kırılırsa daha uygun alım yerleri gelebilir.
Dün gümüş yorumu paylaşmıştım profilden onada bakabilirsiniz.
Bu seviyeden 1/3 alıp alttan alım içinde takip edebilirsiniz, son karar sizindir.

adasa5401 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

adasa5401 ()

Üstadım günaydın rahatsız ediyorum kusura bakmayın lütfen bir miktar TL paramız var çocuklar için uzun vadeli bir yatırım yapmak istiyorum (5-10 yıl gibi) sizce bu seviyeden gümüş alınır mı acaba

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Parite yorumu paylaşmıştım.

altininn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altininn ()

tuncer hocam euro usd paritesi sordum ama düşmedi mi acaba? onslarda düzeltme öngörmüyor musunuz?

0BeğenmedimŞikayet

moonshine16 ()

yani kardeşim gümüş sene sonu hedefin nedir :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum