Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0878 17:19:46
EUR 35.0472 17:19:46
USD 32.1967 17:19:46
ALTIN ONS $2375.0350 17:19:46

Konu: ETH Grafik 10.08.2020

ETH 400$'ın Altın da fiyatlaniyor ancak ETH opsiyon verileri yakında direnç seviyesini geçeceğini gösteriyor.. ETH opsiyonlarının açılış faizi son 3 ayda 5 kat artarak 337milyon$'a ulaşmış.. Bu rakam mevcut 1.8milyar$'lık btc opsiyon piyasasına kıyasla soluklu olsa da ETH opsiyonları yaklaşık 15 ay önce BTC opsiyon piyasasıyla aynı boyuta ulaşmasi sebebiyle büyüyecek olmasıdır..
ETH analizine gelirsek;

ETH dünkü gördüğü en yüksek seviye 400.50$'dir.. En son geçen haftasonu en yüksek gördüğü seviye ise 415.67$'dir.. ETH şu anda 383.48$ seviyesini üzerinde bir toparlanmasi oluyor ve güç toplamış olması ve muhtemelen 400$ ve geçen hafta Pazar günü 415.67$ seviyesinin üzerine çıkacaktır.. ETH'un şuan ki saatlik görünümünde (20-50-100-200 SMA)'nin üzerindedir ve bu ortalamaların üstünde kaldığı sürece 400$'i kırmaya çalışacak ve en son test ettiği seviyeye ve daha da üstüne çıkacaktır..

ETH'un saatlik grafiğinde 399$-400$'a yakın bir direnç mevcut.. ETH öncelik saatlik görünümde bollinger üstbandi yani direnc üzerinde yeni bir yükseliş ivmesi oluşturabilir bu seviyenin kırılmasıyla yükselişine kaldığı yerden devam edecektir.. Aylik en yüksek seviyesi 415.67$'dir.. ETH dünkü yüksek seviye 400.50$'lık salınımdan en düşük 383.48$'a kadar olan son düşüşün %de50 FiB geri çekilme seviyesi ise (391.99$)'dir kısacası bu seviye grafikte de gözüken bollinger ortabandi ve SMA100 desteğidir..

Son seanstaki ivmenin %de0.382 FiB geri çekilme seviyesi ise (389.98$) burası da SMA200'ü temsil ediyor.. 383.48$'in altinda bir kırılımda ise 360$ ve ana destek günlükte MA50 en önemli seviyelerdir ve 350$ civarına kadar salınım yapması olacaktir.. Dirençlerin geçilmesi durumunda ise 403.36$-408$ ve 415.67$ ve 420$-450$ seviyelerine doğru gitmesi beklenebilir.. Şimdilik kısa vade de 360$ ve günlük MA20 ana destek 350$ seviyesi kırılmaması gereken en önemli seviyeler olduğunu bilelim dostlar..
Bol kazançlar..

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

teşekkürler hocam

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

LİNK'ten zararına cikmani istemezdim 15.20$'a kadar ivmesini bekliyorum kısa vadeli düzeltmeler olacaktır illa ve en son attığım grafikte 12$'dan bahsetmiştim o seviyeden yukarı yönlü hareket etti.. XRP Grafiği var profilimde uzun uzun incelersen sevinirim şimdilik 0.285$ altında kapanışlar yapmadığı sürece sıkıntı yok en son test ettiği 0.31999$'a kadar ivme yapması olacaktır..

karaalemdar_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim Başkan, sırasıyla pump yapacaklar demiştik bakalım şimdi sıra hangisinde..

baskan72 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

En son 407.70$ seviyesine kadar çıkmıştı buradan red yemiş öncelik 400$'in üstüne yerleşip bu seviyeyi de destek edinmesi gerekir sonrasında ise 415.67$ ve 420$ kısa vadeli hedef hedefi olacaktır..

haydaraliyevon için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

codex hocam dün zararına linkten çıktım.
düşük diye aynı adeti yerine koyabilmek için tekrar xrp aldım.
içimden bi ses aşırı yükselenler çok riskli heran düşebilir xrp orta vadede daha güvenli diyo. ama araştırdığımda xrp hantal ve hep zarar ettiren bir koin. sende kısa vadede bişey bekleme demişti. neyapsam çok kararsız kaldım. x2 yapmam lazım zarardan kurtulmam için

1BeğenmedimŞikayet

baskan72 ()

eline emeğine sağlık kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

haydaraliyevon ()

sagolasın ustad. emeklerin için benim etherden beklentim gun içinde 410 usd ustune atıp tutunması seklinde

1BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

çok teşekkürler dostum emeğine sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum