Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 04:07:23
EUR 34.7896 04:07:23
USD 32.3959 04:07:23
ALTIN ONS $2305.5550 04:07:23

Konu: BTC Grafik 10.08.2020

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC fiyat seviyesi olarak bu ay 2. kez 12.000$'a itti, ancak tutunacak mı bakalım.. Hafta baslangiciyla birlikte bugünün sabahina doğru btc 11.800$'lık direnci aştı ve sonunda 12.000$'ın üzerine bile çıktı.. BTC'nin genellikle bir devam modeli olarak hareket eden bir flama oluşturduğu flama üzerindeki bir kırılma ve kapanma, boğaların üstünlük kazandığının ilk işareti olacaktır.. Böyle bir kırılmanın hedef hedefi 13.880$'i geçerse 14.750$'dir.. Ancak, 12.325$'lık genel dirence yaklaşacagi için fiyatın olumluya dönmeden önce bu seviyenin üzerinde kalınması şimdilik beklenebilir.. Şimdi 12.000$ işaretiyle yükseldiğine göre, boğaların 2 Ağustos'un en yüksek seviyesi olan 12.100$'ın üzerinde yeni 1 günlük yüksek seviyeye çıkmak için yeterli hacim sağlaması gerekecektir..

BTC, haftayı 11.500$ seviyesinin üzerinde kapatmış bulunuyor şimdilik burası destek konumunda olduğunuda göstermiştir.. Dün ve ondan önce de belirttiğim gibi BTC'de panik yapmamanız size mutlaka kazandiracak olmasidir.. BTC bugün 11.500$'in üzerine çıkararak ve haftayı bu seviyenin de üstünde kapatarak 11.800$-12.000$ ana dirençlere doğru gitmistir.. Geri çekilen BTC'nin güçlü durması sizlere alım fırsatı vermiş olabileceğinden bahsetmiştim.. BTC'nin önünde kısa vadede üstseviyelere gitmesi için öncelik 11.800$'in Altın da kapanislar yapmaması önemlidir..

BTC, şimdi 11.800$ seviyesinin üzerinde pozitif ve saatlik grafikte ise (SMA20-50-100-200)'ün üzerindede destek sağlaması beklenebilir.. BTC'nin saatlik görünümünde en önemli (SMA200 11.520$) civarı desteğidir dün burayıda test etmiş görünüyor.. BTC 11.800$'in üstünde kaldigi sürece kısa vadede 12.000$-12.100$'a doğru güç topluyor olmasi olacak ve özellikle BTC'nin 2 gün üst üste 11.800$ seviyesi üzerinde kapanışlar yapması 12.100$'in üstesinden gelmesi olacaktir..

Grafikte ve saatlik görünümde dün test gördüğü 11527.92$'i test etmiş ve bu seviyeden itibaren bugün 12.080$ seviyesine ralli yapmış olduğu geçen hafta test ettiği 12.100$'in az altindadir.. En yüksek bugünün seviyesi 12.080$'dan en düşük 11527.92$'a kadar düşüşün %de0.5 FiB geri çekilme seviyesi ise (11803.96$) desteği teşkil eder.. Bugün kü yükselişin ivmesi olarak %de0.382 FiB geri çekilme seviyesi ise (11738.81$)'dir burası aynı zamanda saatlik görünümde SMA20-50-100 gibi HO'larda grafiktede gözüken desteklerdir.. BTC'nin 11.800$'in altındaki bu ortalamalar BTC'nin tutunmasını bir nebze sağlayacaktır..

BTC geçtiğimiz hafta güç topladı ve hala yükseliş için akümüle olması ve üst sınırları zorlaması olacak ve haftayida 11.500$'in üstünde kapatmasi gayet olumlu ve 11.800$-12.000$ civarına çıkması büyük direnç ve engel teşkil eden seviyelerin üstesinden gelmesidir.. Şimdi 12.000$-12.100$'in üstüne çıkması ve 12.325$-12.500$ sonrasında ise 13.000$-13.880$'a açılan kapılarin olması olacaktır.. BTC altta SMA200'ün altında kapanışlar yaparsa 11.343$-11.219$-11.000$ destek seviyelerinden güç alması olacaktır.. Saatlik MACD şuan pozitif ve boğa bölgesinde olduğudur.. RSI şu anda 50 seviyesinin bir hayli üstünde boğalar 12.100$'in üstesinden gelmeye calisacaktir..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (26)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

hocam nakite geçelimmi önerin nedir. düşüşün ardı gelirmi

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

dostum 3 yıldır oynuyorum btc ama bizde sabır yok, artık ETH aldım hiç bakmayacam gönderdin grafik için çok teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

dostum anladım çok teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dostum BTC'ye göre takip edebilirsin sabah sırf senin için grafik paylaştım..

btc68 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

dostum eth düşermi

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Shortlari patlatmak için olabilir dostum, BTC, 11.683$ seviyesinde güzel bir haftalık kapanış yapmis görünüyor.. Bunun, tüm sektörün büyük bir boğa koşusunun zirvesine yaklaştığı Ocak 2018'den bu yana en yüksek haftalık mum olduğunu belirteyim.. Genelde BTC'nin tarihteki en yüksek 7. haftalık mumudur.. Güç toplamak ve yolcu almak için trene bindirmeleri olacaktır yalnız 12.100$ seviyesini geçemezse yeniden aşağı 11.000$ seviyelerine inmesi beklenmelidir..

Antepleee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antepleee ()

Bu ani düşüş sert bir yükseliş icin olabilir mi hocam yorumun nedir

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Saatlik grafikte SMA200'ü test etti şimdilik sıkıntı yok altında kapatırsa şayet, altdesteklere altyorumdan bakabilirsiniz..
Şimdilik bol kazançlar, kolay gelsin herkese..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim değerli kardeşim sağolasın, bol kazançlar dilerim..

Meloş için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Meloş ()

Teşekkürler ellerine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim sayın abim, Rabbim herkesin kazancını bereketli kılsın diyelim, bol kazançlar..

Cengiz_24 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Cengiz_24 ()

@CoDeX© başkan eline sağlık kazancın bol bereketli olsun şöyle bakıyorum da sen dahil @Blacksin @nikotin @Cengiz1968 bir kaç arkadaşımız daha var karşılık beklemeksizin elinizden geldiği kadar zaman ayırıp yorum veya grafiklerle bizlere yardımcı olmaya çalışıyorsunuz hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Kılıç66 ()

Günaydın CoDeX kardeşim. Hayırlı kazançlar

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim değerli dostlar @Mustafa8787 @omer_3838 hepinize hayırlı sabahlar ve bol kazançlar, kolay gelsin..

ömka için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Mustafa8787 ()

Ellerine yüreğine sağlık ustam

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tuğçe hanim fırsatımız, zamanımız olduğu sürece şimdilik sıkıntı yok sizleri her daim BTC'de bilgilendiririm.. Bol kazançlar..

tugcem_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

teşekkürler başarılı dostum 450 kırmadıkça artık satmam

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim sayın abim ve değerli dostlar, hepimize bol kazançlar, işlerinizde Rabbim kolaylıklar versin.. @H2R @Bufalo3461 @btc68 ..

SRD için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ömka ()

Hayırlı haftalar hocam. Emeğine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

tugcem_ ()

Tesekkurler hocam. kötü gün hariç hiçbir gün sayfadakileri guncel ve günlük bilgilendirmeden mahrum bırakmadın.

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın kardeşim ETH güç topladı ve en son attığım grafik hala günceldir pek değişen birşey yok 398$-400$'in kırılması ve en son test ettiği 415.67$ 420$'a kadar kısa vade de gelmesi sonrasında 450$'a kadar gitmesi olacaktır.. Dün 383$'i test etmiş ve 360$ aşağı yönlü kirilmadigi sürece 400$'i kırmaya çalışacak tır..

btc68 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Günaydın kardeşim xrp den çıktım full btc gectim umarım yükseliş devam eder

1BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

günaydın dostum emeğine ve ağızına sağlık ETH ne olur

2BeğenmedimŞikayet

Bufalo3461 ()

Günaydın hocam, hayırlı sabahlar bol kazanclar. Sizede işinizde kolay gelsin.

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

teşekkürler dostum yine ETH geçtim yorumun nedir

1BeğenmedimŞikayet

SRD ()

@CoDeX© ustam eline emeğine sağlık. Kolay gelsin kardeşim. Herkes için Sağlıklı, mutlu , bol kazançlı bir hafta olsun inşallah.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum