Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0767 17:10:44
EUR 34.8523 17:10:44
USD 32.3454 17:10:44
ALTIN ONS $2296.1300 17:10:44

Grafiği gönderen: Onursallls

Site fiyatları da şaşırdı, yetişemiyor al sat fiyatlarına.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

yecengiz ()

Amin. krediler yükselmiş yanlışlıkla kredi başvurumu iptal ettim geri başvuru yok dedim ordan da zarar:)

Kocaeli için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Allah sağlık sıhhat versin gerisi gelip geçici

yecengiz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

yecengiz ()

Tecrübe yıl ile değil yasanmislikla sabit ki şu an dünya bilse bu durumu 5_6 ay evvelden sence kimse hata yapar mıydı ben artık ah Vahi bıraktım

0BeğenmedimŞikayet

yecengiz ()

Kardeş aynı durumdayız birçok kişi ile gözünü karartıp dalanlar kar etti bizde önümüze bkcz

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Üyeliğiniz çok eski tecrübeli olmalısınız bu işte. Ben yeniyim diye hatalı işlem yaptım da siz nasıl yanıldınız

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Aynı fikirdeyim :)))

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Aynı ben de 385den beri bekliyorum. Sağlık olsun nasip olmayınca olmuyor işte. Yatırımın cesaret ve sabır işi olduğunu öğrendik. Alıp unutmak gerekiyormuş neyimize gram arttırmak bildiğimiz birşey yok ki kendi adıma diyorum tam tersi gr eksilttim ve tl den de kar etme imkanım gitti . Kısacası hiç dokunmasam 50 bin kardaydım.

0BeğenmedimŞikayet

yecengiz ()

ha şuda var aşı talepleri vs haberleri var muhtemelen bu sene çıkacak ve düşecek herşey ona ragmen alacam her fırsatta yeter dedim:))

0BeğenmedimŞikayet

yecengiz ()

yok satmayı düşünmüyorum tek pişmanlığım erken almamam eşim 400 ken altın al dedi ha düşer ha düşer dedim sonuç bu sattığımızı yerine koyamıyoruz stres oluyoruz pahalı bir tecrübe oldu bana

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Allah bereketinizi arttırsın. Zaman sorununuz yoksa 10 da satarsınız . Makas düzelmeden de satmanızı tavsiye etmem. Yosa sattığımız rakamın altına zor alacağımızı sanmıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

yecengiz ()

6.7 malesef 7de bunu satarım digerleri durur niyetiyle

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Kactan aldiniz. Bende 1k aldım 6,47 denk geldi vergi dahil

0BeğenmedimŞikayet

yecengiz ()

1k aldım 4klık kaldı

1BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Sanırım alım planı bozuldu bende makas bahçevan makasının babası var. Tfx kullanıyorum 12. xx nerdeyse. Gr 31 tl olmuş yuhhh yani diyorum . Ve izleme veya fiziki kararımı düşünüyorum şimdi çıkıp fiziki fiyatı araştıracağım @MaSTeR_AyFoX abi yeni fiyatlar nasıl bu arada selamlar hayırlı işler

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Biraz salsa diye bekliyorum ama usd sahneye indi

0BeğenmedimŞikayet

yecengiz ()

dayanamayıp alsakmı ya alan kar ediyor

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

En azından borç bitmiş. Bende 385 den 365 gelecek diye çıktım çıkış o çıkış hala bakıyorum :)))

0BeğenmedimŞikayet

yecengiz ()

aynen başımı agrıttı 330dan sattım bir dahada alamadım neyseki gümüş ve dolar almışım kardan zarar. daha kötüsü altın borcum vardı 4ay önce bitirdim şükürler olsun..

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Sinir tahribatı yapıyor bu iş sanki. Düşünce satamamak veya alamamak biraz üzüyor.

0BeğenmedimŞikayet

_Freud_ ()

Sagolun hocam, henuz grafik vs. okuyamiyorum ama sizleri takip ederek, yorumlarinizi degerlendirerek, bir fikir edinmeye calisacagim. Siz bu isin icinde oldugunuz icin ongorunuzu merak ettim hocam. Yoksa tabiki de kesin bileceksiniz diye bir beklentim yok. Hepimiz insaniz ve tam olarak nasil bir sekilde ilerleyecegini bilemeyiz. Ama mesajimi cevapladiginiz icin mutesekkir oldum?

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yecengiz ()

ne 5i 6ya razı olduk:)

0BeğenmedimŞikayet

Kocaeli ()

Abi 5 li rakamlara razı ettiler bizi sanki. Gelse fuulleriz depoyu :)))

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Değerli arkadaşım , anlık fiyat hareketleri ile karar vermektense ana sayfamda kişisel görüş bölümünde yazılan yorumu analiz etmeniz iyi olur. Sorulara içten samimi ve doğru şekilde cevap veriniz ama:)

_Freud_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_Freud_ ()

Hocam selam ve hurmetler, ben yeni yeni basladim pek anlamiyorum. Su an fiyatlar cok yuksek geliyor ve elimdeki tl her gecen gun eriyor. Bu fiyatlardan da alinir mi bilemedim. Bir tavsiyeniz olur mu, beklemeli miyim bilemedim. Zaman gectikce dusmiyo alsine rekor kirmaya devam ediyo doviz ve emtialar?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum