Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 19:53:58
EUR 34.9839 19:53:58
USD 32.2051 19:53:58
ALTIN ONS $2414.8350 19:53:58

Grafiği gönderen: Mustafakaradeniz

Bist 100 deki nu çalışacak demiştik ve çalıştı. NErden döndü. Nokta. Mesele ne yapıcak oda bizde kalsın. Nu lar böyledir bazen.

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

Ben alınca aldım derim. Bakarsın.

Zefiran için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

Tm. Bereketli olsun. Düzeltmeden istersen alırsın. 33 dolardan gümüş ons 26 dolara gelicek. İnş. Tabi o kadarda bekleme. Daha bist var. Düşecek hisseler var yüzde 100 üstü. Bito var yüzde 20. Hatta yüzde 200 lük ralli. Fırsat çok bitmez.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

Ereketli olsun diyelim.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

Gümüş 33 dolara gidiyo. Grafik atmıştık. Hatta bugün tepede 3 tane satış verdik. Altın ons 2125 de düzeltir. Devam eder gümüş ons 33 dolar. Ben gümüşlerim var onları satmadım. 33 dolarda satıcam. İnş.

0BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

Ful satmasaydın yarında yüzde 10 var

0BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

51.68 den yazdım 1 /4satış

0BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

Aynen devre kestik. Arada satış veriyo.
Yüzde 10 dünde yüzde 6
Yüzde 16
2 günde. Maşallah diyelim.

0BeğenmedimŞikayet

döviz ()

Zengin olursun sormana gerek yok uzun vadede

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam bende 50 k gümüş fon almak istiyorum, alsat yapmadan beklersem kar getirir mı

Mustafakaradeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

Nasıl bişey o.
Rakam yazıyo o rakamdan alır.
Serbest fiyat demişsindir

0BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

51.02 den 1bölü 4 satış girdim

0BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

Altın onsun 2050 civarına kadar gidip 2035 düzeltme yapması lazım. Bekliyelim sanorım

0BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

Yüzde 2 kafadan sattım bistleri.

1BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

Kısada saatlikde 51.09 anlık Açılışda gelir sanırım

1BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

Yukarda 73 var hatta yukarsıda

0BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

Günaydın nasılsınız. Benim Bi kaç hisse var kapanışda aldım onları satayım. Kar cepe yakışır mış. İyilik işte. İçgüveysinden halliceyiz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum