Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1167 08:23:39
EUR 38.1909 08:23:39
USD 34.1751 08:23:39
ALTIN ONS $2656.2150 08:23:39

Grafiği gönderen: Mustafakaradeniz

Gmştr hisse. Pt ons düşmezse satış.
Aşağıda Gaplar var.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Güncel XAGUSD ÷ 31.1 x Usdtry = Gram Gümüş... Fiyatı Ortaya Çıkar

kardankadın için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kardankadın ()

gr fiyatı aşağı yukarı ne olur peki?

KaraKalem_KeskinKılıç için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Geçen Sabahki Gibi Uyuyakalmazsak :)

Mustafakaradeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

Başkan 35 ilk grafikleri hep böyleydi.

3461of için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

Gelirse kimse alımı kaçırmasın

KaraKalem_KeskinKılıç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Mısır Piramitleri Çalişiyor... Hazırlanın 19 Dolar İğne Atacak Yakalarsam Allah Bereket Versin...

0BeğenmedimŞikayet

3461of ()

Orijinal grafik ben buna derim

0BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

Biliyorum günde yüzde 1 ons çıksa yüzde 6 üstü gidebiliyoruz. tabi tersde olur.
Kazanınca niye kazandırmayayım. Zaten kar görüyorum net iş cepde satış dada vergi ve kesinti vb.
Ama yüzde 1 vergi vermiyorum. Yüzde 1 çoksa ons yüzde 6 yukarı. Ama tersde var. Biraz daha yada burdan düzeltmemiz var. Günlük saatlik 4 saatlik çok şişkin.

_ONEOL_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

1840 tahmini bendedr okey
bu guzel bir yorum olmus tesekkurler
saygilar
ytd
olurmu olmazmi bilmem ama 1869 daha iyi bir yaklasim
abd borsaları bunu fiyatlayacak
bakalim ne olacak
ytd.

Mustafakaradeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafakaradeniz ()

Cepden giriyorum. Diğer grafik atamıyorum.
Burda şu var Olurda ons 1840 gelirse radyoda altından yanaysa gümüşde iyi alım olur. 1920 den yukarı dönerse buralardan yukarı gideriz. Ons Burda oyalansın pt satışı yapayım bakarız.

muge_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

muge_ ()

Hocam harikasiniz, like'mi verdim:)

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Peki bunun hisse değil fon olduğunu kardan yüzde 10 vergisinin olduğunuda biliyorsunuz değil mi?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum