Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0620 10:33:37
EUR 34.4872 10:33:37
USD 32.4516 10:33:37
ALTIN ONS $2371.1250 10:33:37

Konu: BTC Grafik 01.08.2020

Günaydın değerli dostlar, cümleten herkesin kurban bayramı mübarek olsun.. Rabbim kestigimiz kurbanları kabul etsin..

BTC şimdi güzel bir ay kapanisi yaptı dostlar ve 10.800$ civarı desteğininin üzerinde ve çift dip diyeceğimiz bir bölgenin üstünde kalması şimdilik pozitif durumdadir.. btc şimdi 50-100 SMA'nın üzerinde olduğu sürece yeni ve yukarı bir dalgalanma başlatması ve bu seviyelerin destek görmesi de muhtemeldir.. BTC en son 10.832$, kilit seviyeyi gördükten sonra yukarı yönlü bir ivme başlatmasi olmuş.. BTC bu seviyenin ve bölgenin üzerinde olduğu sürece üstbölgeleri hedef alacak olmasidir.. BTC'de şimdi gözüken 11.200$-11.250$ seviyelerinin üstünde pozitif durumdadir.. BTC'nin saatlik grafiginde 11.450$'a yakin dirençle büyük bir 3'gen oluşumu mevcuttur.. BTC, yeni bir dalgalanma başlatmasi en son gördüğü seviye olan 11457.95$'in üstüne çıkmak isteyecektir.. Güçlü bir toparlanmanın ardından BTC 11.200$-11.250$ direnç seviyesinin Altın daki kazançları pekiştirmiş olduğu ve dün itibariyle 11457.95$'i görmüş bulunuyor..

BTC birkaç kez düzeltme yapti, ancak 10.800$ civarı desteğinin üzerinde bir alım ilgisiyle karşılaştı.. Alimlarin 10.800$'ın üzerindeki yükseliş trendini ve 50-100 SMA'yı korumasi gerekmektedir.. Son seanslarda en düşük seviye 10.832$ seviyesi göze çarpıyor.. 11.200$-11.250$'lık direnci ve son zamanlarda düşüşün %de50 FiB geri çekilme seviyesi olarak dün en yüksek 11457.95$'dan en düşük 10.832$'a düşüren seviye ise (11144.98$)'dir.. Burası aynı zamanda bollinger altbandini yani desteğini hemde 50 SMA'yi temsil eder.. 3'gen direnci ve son seanstaki yükselişin %de0.618 FiB geri çekilme seviyesi ise (11218.84$) burasıda destek konumunda olduğudur.. 11.250$'lık direncin üzerinde başarılı bir kapanışın ardindan, burası da bir destek konumuna gecmistir..

Bir sonraki büyük direnç, 11.450$-11.500$ seviyelerindedir ve bunun üzerinde kısa vade de 11.600$ direnç seviyesinin üzerinde yukarı yönlü bir kırılma ve 11.800$'i hedeflemesi de muhtemeldir.. Aşağı yönde, 3'gen desteği 4 saatlik görünümde gözüken 10.850$ bollinger altbandidir.. Çift dip 10.850$'lık desteğin altında aşağı yönlü bir kırılımda ise ana destek 10.700$ seviyesine yakın kısa vadede salınım yapması muhtemeldir.. BTC 10.500$ desteğinin üzerinde kaldıkça üstbölgeleri hedef alması ve bu seviyenin kirilmamasi gerektiğini bilelim yeter.. Saatlik MACD boğa bölgesinde hareket ediyor.. RSI şu anda düşüş açısıyla 60 seviyesinin üstünde pozitif durumdadır..
Şimdilik bol kazançlar dostlar..

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Usta iyi günler ada ile ilgili yeni bilginiz varmı profilinizdeki röntgene baktım ada için hala gecerlimi değişiklik varmı tesk ederim

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

XRP ile ilgili en son yorumum profilde mevcuttur şuan BİTSTAMP'a göre 0.32665$ seviyesine kadar bir yükseliş yaşamış ve BTC'nin aşağı salınımıyla birlikte 0.25$'a kadar iğne atmış ve 0.27250$ seviyesinde bir 3'gen oluşumununda mevcut olduğudur.. 0.30$'in üstüne çıkıp günlük kapanışlar yapması durumunda kısa vade de 0.32500$ ve haftalık görünümde 0.34600$ civarı seviyesini hedef alması olacak bunun üstünde üstseviyeler beklenebilir burası Şubat'tan gelen seviyeyi kırması olacaktır.. Şuan 0.30400$ bir direncte mevcuttur bilgine..

hzc_enerji_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hzc_enerji_ ()

vodex bey xrp için alım yeri neresi uygun sizce kaça kadar gerileyebilir

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

TFX'le herhangi bir bilgim yok dostum, @Oğuzhan_07©20 size bununla ilgili yardımcı olabilir düsüncesindeyim..

gkhn77 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gkhn77 ()

Merhabalar. Tfx ten borsa icin kayit yaptım. Hisse almadim hic. Bunun icin aylik bir para kesintisi gibi bir sey var mi acaba? Bilgi verirseniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Arasparanqo33 ()

Hocam günaydın hayrli bayramlar rica etsem link yorumu yapabilir misiniz müsait olunca

1BeğenmedimŞikayet

Mustafa8787 ()

Ustam 363 dolar geçen yılın zirvesi geçildi. Düzeltme gelir mi yoksa soluksuz yükselişe devam mı?

1BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Eyvallah kaprisi olmayan dostum bol kazanclar

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

Tsklr dostum al sat yaptim kafam karisti

1BeğenmedimŞikayet

M_c_yz_ ()

Çook teşekkürler hocam bol kazançlar diliyorum

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

A. selam şuan BTC pozitif gözüküyor 11.600$ civarını hedef almış gözüküyor geri çekilirse şayet 11.300$ civarını deneyebilirsin burası aynı zamanda 4 saatlikte MA20'dir ve 11.150$'in az alti stop bölgesi olabilir..

H2R için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dostum günaydın, günlükte pozitif görünüyor ve tüm HO'larin üstünde 4 saatlik görünümde ise 0.25400$-0.24700$-0.23500$ gibi destekler mevcut ve 0.28500$ civarını geçerse kısa vade de Şubat'ta gördüğü 0.30$ civarı ve en önemlisi 0.34600$ civarı hedef haline gelmesi olacaktır.. Şuan haftalıkta 0.29500$ hedefini almış olabilir burası 100 MA'dir ve 0.30$'dan sonrası kritik seviyeler ve üstbölgeleri geçmesi ve hedefler için mutlaka 0.34600$'in üstünde kapanışlar yapması gerekir.. XRP kısa vade de çok şey beklenmemesi gerektiğini bilelim bilgin olsun..

M_c_yz_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Kardeşim s. a btc bi miktar alacam duzeltme olurmu yoksa burdan alıp bekleyimmi

1BeğenmedimŞikayet

M_c_yz_ ()

@codex günaydın hocam xrp bakar mısınız nereye kadar gider nerden düzeltme gelebilir? Teşekkürler

5BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dostum günaydın ETH'a diyecek pek birşey yok al tut al- sat yaparsan kafan karışabilir, geçen sene Haziran'da 363$'i görmüştü orayı geçerse yeni zirvelere doğru hedeflemesi muhtemel..

btc68 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

günaydın başarılı dostum ETH için yorumun nedir

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum