Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1111 23:21:38
EUR 37.9725 23:21:38
USD 34.1511 23:21:38
ALTIN ONS $2627.0850 23:21:38

Grafiği gönderen: ALONE_EAGLE

⭐⭐ALONE_EAGLE ()
Gümüş

Neden endişem var diyorum hacim yok zaten görüyor sunuz ve H4 teki gelen son mumun yarışı düşen kanalda yarışı çıkan kanalda ve bu hiç güven vermiyor yanılabilirim sadece sıkıntı mı bir durum ona dikkat çekmek istedim ha hacimle yukarı gidermi gider ama ben risk görüyorum ytd

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Evet bunlara ek olarak cftc verileride düşük gelmiş gümüş için ve bunlar bütünüyle baktığımızda olumsuz bir durum ama yanılabilirizde tabi ytd

Hizmetkar için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hizmetkar ()

Güzel yakalamışsın hocam. Bende bayramdan önce benden başka onsta obo gören var mı grafikte yazıyordum. Oda bariz ortaya çıktı. Rasyoda da bir obo var mış. Günlük haftalık aylıkta hep rsi şişmiş 4.91 hedefi gerçekleşme ihtimali risklere göre sizce nedir

1BeğenmedimŞikayet

murat_ali_sahin ()

Uzun vadefiyom güzel yerden alıp beklicem 4.83 4.86 Lara emir koycam belki gelir bakalım 4.90 Lara bakalım. hangisi gelecek

KaraKalem_KeskinKılıç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Eyw Saygıdeğer Hocam...

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Gümüşte Dip Bilinmez 2 Mumda 3 Tl Olur... Bu Tahta Garip Bir Yer... O Yüzden Kademeli Al Sat En Mantıklısı.

murat_ali_sahin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Merhabalar dostum tabi biz tahminlerde bulunuyoruz piyasada garanti birşey yok her rüzgar dan nem kapar sadece olumsuz bir durum dan söz ettim olur olmaz yaşayarak göreceğiz hakkımızda hayırlısı inşallah

0BeğenmedimŞikayet

murat_ali_sahin ()

O kadar dusermiki bana göre maximun 4.95 geliyor

0BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Ben Demiyorum Pivot Öyle Söylüyor Kuvvetli Düşüş Gelirse 4.80 Altında 3.69 Var Orası Görülse Dahi Aldırmazlar Bize Seri Şekilde İğne İle Çeker Robotlar Yukarı Salise İle İşlem Açıyor Adamlar...

Beyhude_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Şuan Tam Pramit'in Kapsındayız Dediğim Gibi Şuan Zirve Yada Dip İçin Puslu Bir Yerdeyiz... Kapaniş Kimsenin Analiz Yapamayacağı Yerde Oldu... Lakin Onlarında Takip Ettiği Bir Platform Var Bakalım Düşündüğüm Şeyimi Yapacaklar... Pazartesi Bankalar Kapalı Malesef Satsan Alamazsın, Alsan Satamazsın... Her Bayram Yapiyorlar Bunu... İzleyeceğiz.

Teknik_md için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyhude_ ()

4.80e kadar düşebilir diyorsunuz yani? Hayırlısı

1BeğenmedimŞikayet

Teknik_md ()

Kapanıştaki hızlı yükseliş spek gibi geldi çoğu ustaya, bende öyle hissediyorum başka bir açıklaması yok gibi sizde onlar gibi 5.20 ve altı bekliyorsunuz hafta içi doğru mu anladım?

0BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Pivot Hesaplama
4.80 Al
5.90 Yarısı Sat
7.02 Full Sat

Bu Hafta Takip Edilecek Rakamlar...
Bol Kazançlar Dilerim...

Beyhude_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Beyhude_ ()

Elinde TL olanlar düşsün ister elinde gümüş olanlar çıksın ister. Bakalım yeni haftada kimin yüzü gülecek :))

0BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Detaylı İncelenerek Grafik Analiz Yaptım Hocam... İnşallah Pazartesi Günü Düşüş Başlar.. Makaslar Uçuk Millet Alamaz... 5.23 Altında Kalırsa Çok Güzel Olur... 19 Dolara İğne Atar 21 Dolar Alım Mumu İle Yükselir... Zirve 7.50 Görünüyor Gramda... Orta Vade... Grafik Çalişirsa Spek Amca İzin Verirse...

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

sayin yalniz kartal ben de alçalan tepeler gördügum icin 5.50 ye vurup döndugunde 49 da yolladim. belki de altinın 400 lerde yaptigini yapacak ve soluksuz 6 ya gidecek biz de arkasindan bakacagiz ama olsun zarar etmeyelim veya terste kalma stresi yasamayalim da kâr etmesem de olur. nasip

0BeğenmedimŞikayet

KaraKalem_KeskinKılıç ()

Düzeltme Kaçınılmaz Hocam Aylık Kapanış Güzel Biraz Düşsün Ki Alım Yapalım... Zaten Ons Altın 2300 Yolu Açıldı...

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

Düşermiki 5.22 den aldım cıksammiki

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Evet onu biliyorum günlük te daha öncede söyledim çalışırsa yukarı patlar ama bir obo da var ve oda günlükte ve benim gördüğüm şu son mumdaki hadise h4 yani esasen karışık içinden çıkılmaz bir halde bırakıyor lar ama benim görüşüm olumsuz yanı önümüzdeki hafta için bir çekilme olabilir diye düşünüyorum yanıltabilir im tabi ytd

Hedef_12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Dostum grafik atamıyorum bide 4.17 den gelen bayrak direk flma oluşumu
Var gibi bakarsan

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum