Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0864 22:06:17
EUR 35.0112 22:06:17
USD 32.2032 22:06:17
ALTIN ONS $2433.9150 22:06:17

Grafiği gönderen: Digimen

⭐⭐Digimen ()
Euro

Elinizdeki emtia ve dövizlere sahip çıkın..

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Truttt ()

Teşekkür ederim @Digimen birden cekilince şaşırdık biraz

Digimen için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Selam @Truttt
Her bayram az çekilme zaten bekleniyordu.. Bayramdan sonra dolu dolu bir ağustos olacak.. İkinci çeyrek verileri daha yeni yeni ortaya çıkıyor.. Asıl ciddi hareketleri ağustos ve eylülde görecez..

Truttt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Truttt ()

Euro sterlin bunlar biraz daha iyi 1.20 hedefi gelecekti parite de düzeltme yaptı galiba aşağı dönmesi için bir neden gözükmüyor şuan en iyisi al sat yapmadan beklemek diye düşünüyorum bende

Emre34Eli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Emre34Eli ()

Evet kesinlikle haklısın.. euro nakit aldım özellikle, sistemden görünce dayanamayıp bozuyorum. Teşekkürler. Sizlerede ailenle güzel bayramlar diliyorum.

1BeğenmedimŞikayet

Truttt ()

İnsanın aklına döviz diyince ilk gelen dolar oluyor sayfadaki herkes dolardan bıkmış bizide bıktırdı bir kur 2 aydır aynı yerde olamaz yani. Bir daha alım yaparken sterlin bakarız artık euro düşse bile geri cıkıyor genelde panik yapmadan elde tutmak mantıklı geliyor bol kazançlar ve iyi bayramlar dilerim.

1BeğenmedimŞikayet

Emre34Eli ()

Bol kazançlar hepimize. Ben en son gümüş aldım.. euro duruyor ona hiç dokunmuyorum.. birazda dolar aldım. Dolarda baya yavaş mı ileryecek, atak mı yapar bilmiyorum artık. Keşke dolar yerine sterlin alsaymışız ama iş işten geçti tabi.

0BeğenmedimŞikayet

Truttt ()

Selam doların bir parçasını parite yaptım

0BeğenmedimŞikayet

Emre34Eli ()

Selamlar, sterlin mi aldın?

0BeğenmedimŞikayet

Truttt ()

Tamam iyi bayramlar kardeşim

Digimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

9.24 bayram içi görebilirz...

0BeğenmedimŞikayet

Truttt ()

Kardesim 9.10 geçmiş şimdi sırada ne var?

2BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Bayram bitimine kadar talimat vermeyin.. Oynaklık çok olabilir.. Tedbirli olun yeter..

0BeğenmedimŞikayet

Emre34Eli ()

Hocam gümüşte yükseliş için talimat kaçtan verebilirim, nacizane öneride bulunursanız sevinirim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum