Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0697 16:25:17
EUR 34.8076 16:25:17
USD 32.5169 16:25:17
ALTIN ONS $2320.5150 16:25:17

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin
Arkadaşlar sterlin tl burada kulp yapar mı yapmazmı güçlü olursa yapmayabilir zayıf olursa alttan güç toplamak ister ki biz buna kulp yapıyor deriz yapsın veya yapmasın çanak formasyonunda hedef grafikte görünüyor yani ister çanak formasyonu ister fincan kulp oluşsun hedef şekilde görüldüğü gibi arkadaşlar

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Hocam peki buna kulp yapması için geç mi kaldı yoksa suan ki içindeki bulunduğumuz durum kulpun etrafına vuruşlar mıdır?

0BeğenmedimŞikayet

suavi ()

Ben hatırlıyorum hocam

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

0101can ()

Allah milyon kere razı olsun sizden 8.38 de bindim bende trene inşallah yılbaşında inmeyi düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

Seres ()

Ben şahidim. Dediniz ama ben daha altları bekleyip yanıldım.

1BeğenmedimŞikayet

matematica ()

bir kaç defa yazdınız hem de. ayrıca rakam yazmayacağınızı da sebebiyle beraber eklediniz

1BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Büyük resmin 8.30 lardayken yaptığınız yorumla paylaşabilirim alt yorum olarak isterseniz

1BeğenmedimŞikayet

Alem44 ()

Abi büyük resme binayen bu seviyeden destek uygun mu. Atış serbest mi

1BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Aynen hocam doğru

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

büyük resim diye yazdığımı hiç duymadın mı

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

doğrudur hocam 8.27 gelince düzeltme beklentim 8.22 ama bura gelmeyebilir çünkü bu düzeltme rakamını ben biliyorsam büyük yatırımcılar hayli hayli biliyordur o yüzden 8.22 gelmeyebilir buralar alım yeri diye yazmıştım

venomgt58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Akif hocam evet o zaman aldım zaten sıkıntı şu ben satış için Emir girmişim 8 68'den satmış ben de tekrar almak istiyorum yanlış anlamayın lütfen sadece TL olarak beklentinizi merak ettim daha ne kadar yükselebilir diye sterlin

1BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Benim aklımdam 8.27 kalmış hocam af buyurun

3BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

ben 8.30 iken aldığımı buraların uygun olduğunu yazdım Allahtan hatırlayanlar var

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Hocam merhaba burdan biraz alacağım insalah hayırlısı olur sizin gbptl beklentiniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

Seres için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Seres ()

Düzeltme teşvik yerine grafik olacak ti. Klavye cevirmis

Seres için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Seres ()

Akif hocam emeklerinize sağlık teşvikleriniz hedefe gittiklerine şahit oldum. Inşallah artık tek dikkate alacağım kişi siz ve aytaç hocam olacaktir

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam dün de attım bu gün sabah erken düşmeden önce 2 tane art arta attım bakabilirsiniz

Arvey için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Arvey ()

Akif hocam emeğinize sağlık, teşekkürler. Gümüş grafiği paylaşmış mıydınız kaçırmış olabilirim. Şu an bir düşüş var tahmininizi merak ediyorum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum