Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0880 14:40:47
EUR 35.0272 14:40:47
USD 32.1718 14:40:47
ALTIN ONS $2384.8300 14:40:47

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
merhabalar gümüş dostları: Dün grafik paylaşmış ve olası yukarıda görebileceğimizi düşündüğüm iki adet te direnç noktası 26.18 ve 28.22 dirençlerini paylaşmıştım. Bildiğiniz gibi ilkini test ettik ve normal olarak ta ciddi satış ile karşılaşarak 22.98 lere kadar da çekildik, şu an içinse 24.21 lerde geziniyoruz. Bu hareketleri sonucu ise Günlük görüntüsünde an itibari ile doji oluşmuş durumda. Yani gün kapanışına kadar bu yapının bozulması gerekir, dikkatli ve temkinli olmakta fayda var. Benim teknik grafikte görebildiğim durum bu, alım- satım veya bekleme konusun da yinede en iyisini sizler bilirsiniz. Bereketli kazançlar. İyi akşamlar. Saygılar.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Cihad27 ()

Yav siz kralsınız hocam

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Sn. @easyaslife321 arkadaşım alt yorum. Bereketli kazançlar.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Çalışmaması için yukarıya doğru çıkmasını, gün kapanışını mum üstü yapmasını kastettim sn. @Cihad27 arkadaşım. Bereketli kazançlar.

Cihad27 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cihad27 ()

Hocam bozukması gerekir derken bozulma yukarı mı aşşağımı

0BeğenmedimŞikayet

easyaslife321 ()

hocam dojinin düşüş işareti oldugunu biliyoruz yapı bozulması icin 24 ustumu 25 ustumu gerekir

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Saygıdeğer doji yi soran arkadaşlarım. Mobilden takip etmeye çalışıyorum. Dolayısı ile sizleri ayrı ayrı yanıtlama imkanım çok zor. Özür dilerim. Doji yapısını soran arkadaşlarım lütfen uygun olduklarında İnternet'ten incelesinler, hem teknik bilgi dağarcığımızı da geliştirmiş oluruz. Bereketli kazançlar, iyi akşamlar. Saygılar.

easyaslife321 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sehmus_1905 ()

selamlar hocam dojı anlamı nedır yanı kırmızı mum kapatırsa dusus yonlu olacak

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim saygıdeğer @_ONEOL_ hocam sizinde ellerinize, emeğinize sağlık. Saygılar.

_ONEOL_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

easyaslife321 ()

hocam bu yapinin bozulmasi lazim derken 24 veya 25nustume atmasinimi kasdediyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Doji formasyonu sevdiğim bir formasyon değil. Internette detaylı açıklaması var. Sn. @Efem09 hocam, formasyon bozulmaz ise düzeltme devam eder diye beklerim. Tabi gumüşte bildiğiniz gibi Aralık açıldı. Yani yukarı ve aşağı sert hareketler gelebilir diye düşünürüm. Bereketli kazançlar. Saygılar.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Huzur getirdiniz hocam. Ruhum yok gibi cansız kalmıştım. Grafık bilgileriniz i iyi geldi :)).
Teşekkür ederim..

1BeğenmedimŞikayet

43byn ()

hocam doji nedir düsüsmü

0BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

Teşekkür güzel paylaşım için

_ONEOL_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ottoman_Empire_2929 ()

Doji olunca noluyor üstad

1BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Yani abi bu yapinin bozulmasi dusus icin mi olmali yukselis icin mi? ben tam olarak onu anlayamadim ..?

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Eline sağlık dostum

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Doji diyor :(( yani bu durum gün sonuna kadar bozulmaz ise trend dönüşüne işarettir

didem10 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

24 üstü mı kalmalı hocam, doji ne anlamında

1BeğenmedimŞikayet

mustafatskn ()

5.32 den aldım 2,6 k ne yapmalıyım sizce

1BeğenmedimŞikayet

Var_mısın_yoksun ()

Emeğinize sağlık hocam

1BeğenmedimŞikayet

didem10 ()

hocam merhabalar iyisinizdir umarım, haberler güzel geldi sanki yükselip 5,9-6yı denemek için engeli kalmadı ne dersiniz?

1BeğenmedimŞikayet

kpln63 ()

Sağolun değerli bilgileriniz için...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum