Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 04:41:17
EUR 34.8053 04:41:17
USD 32.4038 04:41:17
ALTIN ONS $2303.7450 04:41:17

Konu: ETH Grafik 27.07.2020

ETH bugün 325$ direnç bölgesinin uzerine çıkarak 330$ seviyesini bile test etmiş görünüyor ve muhtemelen 350$'a doğru yükselmesine devam edebilir.. ETH şuanda pozitif ve şimdi 300$'lık bir destek üzerinde ve ETH'un saatlik görünümünde BİTSTAMP'a göre 318$ destekle büyük bir artan kanal oluşumuda mevcut görünüyor.. ETH 301.38$'in üzerinde olduğu sürece 330$'ın üstüne çıkması sözkonusu olacaktır.. Geçen hafta belirttiğim üzere 289.04$ 6 aylık gibi bir zaman diliminde bu seviyenin geçilmesi ve önemini bunun üstüne çıkması ivmesine devam edecek bir göstergesinin olduğudur..

ETH, şuanda saatlik grafikte 20-50-100-200 SMA üstünde olduğu ve pozitif olması beklenebilir.. Aşağı yönde ilk destek, son dünkü düşük seviyesi 301.38$ ve en yüksek 330$'a yükselen %de23.6 FiB geri çekilme seviyesi ise (308.13$)'dir, burası aynı zamanda saatlik görünümde 50 SMA'yi teşkil eder (MAVİ ÇİZGİ).. Ayrıca ETH kanal desteği bozulursa şayet, 315$'lık destek bölgesine düşebilir ve yükselen ivmenin %de50 FiB geri çekilme seviyesi ise (315.69$) seviyesidir ve FİB oranı tamda bu seviye üzerine denk geliyor olduğudur..

Yukarı yönde, 330$ ve civari seviyesine yakın kısa vadeli bir direnç mevcuttur.. 330$'lık direncin üzerinde kapanışlarda ise 345$-350$-363.18'lık direnç seviyelerine doğru adım adım kademeli olarak gidebilir.. Aşağı yönde, kanal desteği 315$ büyük bir düşüşü önleyecek gibi görünüyor ve ETH 315$'lık desteğinin altinda, düşüşünü uzatabilir.. Bir sonraki destekler 308.6$ bollinger altbandi 304$ ve büyük destek 300$ seviyesidir ve bunun Altın da (100 SMA TURUNCU ÇİZGİ) 292.41$ test edebilir bilginize dostlar..

Yorumlar (5)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dostum günaydın, öncelikle o en son attığım grafik hala günceldir ADA çok güzel bir seviyede haftalık kapanış yapti üst seviyelere kadar çıktı ve şimdilik altkoin analizi yapmayacagimi dün belirtmiştim çünkü attığım o kadar grafik ve analiz takibinin yapılmadığını görüyorum ben burada emek harcayıp grafik çizip yorumluyorsam siz değerli dostlarin da profile girip incelemenizi tavsiye eder öneririm ve ADA 0.15464$ seviyesini görmüş grafikte 0.15209$ seviyesini de en son grafikte belirttiğimu hatirliyorum hatta ADA'nin RÖNTGENİNİ cektim diye ifade etmistim.. 0.12980$-0.12850$ gibi 2 önemli destek mevcut aşağı yönlü kirilmadigi ve kapanislar yapmadığı sürece sıkıntı görmüyorum ve en son test ettiği seviyeyi kırmak isteyecektir.. Size tavsiyem ADA ile ilgili güzel haberlerin olduğudur bunların takibi önemlidir bilgine ve bol kazançlar kardeşim..

Sessiz_Çıglık için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sessiz_Çıglık ()

Hocam günaydın adanın analizi sayfanızda var. btcnin bu yukselislerinde analiz değişimi. gunaydinlar kolay gelsin

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın dostum, tşkler bol kazançlar..

H2R için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Günaydın dostum eth den umitliyiz bakalım grafik icin tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@btc68 günaydın kardeşim, ETH'da durumlar aynı altta ki yorumdan ETH grafiğine ve yoruma bakabilirsin 311.44$'a kadar bir aşağı salınım yapmış görünüyor 4 saatlik görünümde 308$'a kadar geri çekilmeler şimdilik normal görünüyor.. 301.38$ aşağı yönlü kirilmadigi sürece sıkıntı yok ve 330$'da direnç seviyesini geçerse yoluna devam edecek..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum