Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0740 12:25:39
EUR 34.6237 12:25:39
USD 32.2152 12:25:39
ALTIN ONS $2310.1150 12:25:39

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Bakis acisi
Ya bu ikinci kanaldan cikip gidecegiz yada bu kanalin orta ve alt bandini deneyecegiz bakalim karar hangi yonde olacak ben mi cabuk yoruluyorum sizmi beni cok cabuk yoruyosunu anlamadim degerli arkadaslar parmaklarim agridi gozlerim fena yanmaya basladi sanirim kacma zamanim gelmis herkese hayirli bol kazancli gunler dilerim Allah a emanetsiniz hoscakalin

Yorumlar (20)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Geç cevap veriyorum çalışıyorum onun için fırsat bulunca yazabiliyorum

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Revan ()

Emeğe de saygı duyulması gerektiğini düşünenlerdenim size de iyi kazançlar dilerim.

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:) haklisiniz cok tsk ederim hayirli kazanclar dilerim

çekirdek22 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Tak ederim onemsedigim like degil yanlis anlasilmak istemem insanlarin hazira daha cok deger vermeleri ogrenmek istemeyisleri cok tsk ederim hayirli kazanclariniz olsun

Revan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

025G36 ()

Sağol hocam iyi uykular

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Alt yorumumda geafigi guncelledim ustadim bakabilirsin stop ile bir kac ornekli anlatimda yapmistim bugun eski yorumlardada var anlattigim bir iki stop ornegi hayirli kazanclar dilerim

Secretman için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Revan ()

Geçen gün sitem ettiniz haklı olaraktan bu geceki like larım size gitsin sade yalın anlatımınızdan emeğinize sağlık :)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Gule gule kulkanin ins. Ustadim size faydasi olur zarari olmaz ama bankadan koymayin stopu manuel yapmaya calisin banka makas acarsa stoplari patlatir alarm kurmak daha mantikli emir vermekten hayirlinkazanclarin olsun

025G36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

çekirdek22 ()

Eğitimci olunca insan anlasilsin diye uzun uzun anlatiyor bu cok normal ama bizim toplum malum okumayi sevmez ama yine de siz vazgecmeyin bence iyi aksamlar

0BeğenmedimŞikayet

025G36 ()

Doğan hocam like geldi stop olayını anladim

6BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Cok uzun anlatiyom sanirim ya kimsenin okuyacak ogrenecek zamani yok yada hayaller daha cok cezbediyor bende buyuk ustadlar gibi video cekip yil sonu gumus hedefin 48ler diye guzel bir afis hazirlayip sacma sapan yorumlar yapayim olmazsa :)) sana kolay gelsin ustadim benden bu kadar gun ola hayr ola

The_RePaN için cevaplandı (yorumu göster)

9BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

İstekten ziyade haziri seviyoruz her turlu risk sizin arkadaslar baskasinin yorumu ile isbyaomayin dedikce aljnir mi satilir mi hedef nereden aljnir diye soruyorlar ki anlattigim soyledigim herseye ters bu sorular arkadaslarimiz kirilmasin diye biseyleri uygun dille anlatmaya calisiyorum sunu goruyorum ama like in bir onemi yok bunu hep soyluyorum ama sacma sapan bir yon veye hedef gozeten insanlari like a bogduklarini goruyorun zaman ayirip onca grafik calismasi yapiyoruz like veren 3 5 arkadasimiz oluyor bunu yanlis anlasilmak istemem like vermelerini iatedigik icin soylemiyorum ama neye deger verildigi ortaya o zaman cikiyor soguyo insan hic bir temel olmadan hedef 100 de daha cok ilgilenlilen kisi halini alacagimi biliyorum ama ben yinede insanlarin menfaatine olan seyleri anlatmaya yilmadan calisacagim ins.

Fifti__Fifti44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Secretman ()

Hocam bu stopu anlamak lazım bide kanal üst ve kanal alt hangi rakamlardir vaktinizi alıyorum ama yarında yazabilirsiniz cvb

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Hocam uzun üzün da anlatıyorsun valla anlamak lazım Allah razı olsun ben deyeyim:)

0BeğenmedimŞikayet

Fifti__Fifti44 ()

Biraz istek gerekli hocam
Bu arada iyi istirahatler

2BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Basiti zorlastiran insanlar hep diyorum hic bisey yapamiyosan kendince yer belirleyemiyosan al destek direnc tablosunu iki altina koy stobunu her uste ciktiginde stopuda birbuste cek bu cok zor degil bunuda yapamiyosan iki trend cizgisi cek alt ve uste ust kirildimi al alt kirildimi sat tabi buyuk gragiklerde kucuk grafiklerdenne makasi ne vergisini cikarabilirsin bunuda dip not duselim :)

Fifti__Fifti44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fifti__Fifti44 ()

Aslında çok basit hocam stop
Yani buradan aşağı inme sat veya al Emire göre oluyor yani

2BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ben kanali koydum rsi degerini bile cizdim daha ne yapayim dimi ama ustadim :)) kanal diplerini yada kanal cikislarina bakmak kaliyor artik herkese hayirli kazanclar ins.

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:) aynen ustadim o kanaldan cikarsada alim yerlerinin tam oralar oldugunuda belirtmek lazim arkadaslara bizde hep dusecekki alacaksin mantigi var halbuki dusus baslayinca duzeltme mi 3 lu duzetlmemi yok 5 li duzeltmemi yok burasi a yok burasi b diyip duracaklarini dusunmuyo insanimiz ogrenecegiz ama stop neymis ilk onu ogrenmeleri gerrk yoksa ilm kaldirista kafayi gumus alip geri kanala girerse herkes batar bu stop isini bilmedikce nasip o yuzde alimlar nerden yapilir duzeltme sonrasi diyelim hep stop bilen yada koyabilen yok cunku :)) haksizmiyim

0BeğenmedimŞikayet

The_RePaN ()

Ah bir kanaldan kafasını kaldıra bilse gümüşü tutana aşk olsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum