Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0745 09:35:38
EUR 34.6827 09:35:38
USD 32.2540 09:35:38
ALTIN ONS $2315.9900 09:35:38

Grafiği gönderen: antepli87

Merhaba değerli arkadaşlar.
Grafikte göründüğü üzere mart ve mayıs ayında flama formasyonları oluşmuş ve sonrasında bayrak direği kadar yükselişler daha görünmüştür.
Şuan ise flama tamamlanmak üzere dolayısıyla formasyon çalışırsa düzeltme olmadan ciddi bir yükseliş daha olabilir.
Grafikte işaretleyerek örnekler vermiş olduk.
İşlem başlatmak tamamen sizlerin sorumluluğunda olup, grafik karar vermenize yardımcı olacaktır görüşündeyim.
Herkese iyi hafta sonları diler yeni haftanızın çok kazançlı olmasını temenni ediyorum.
Saygı, sevgi ve sağlıkla kalın.

(Düzeltme, hata olduğunu düşünen ve bilgi eklemek isteyen üstadlarım var ise,
Lütfen görüşlerini çekinmeden söylesinler.
Hepimizin ortak amacı fayda sağlamak)

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gezgin0859 ()

treni kaçırdık maalesef, takipteyiz hocam , emeğinize sağlık

antepli87 için cevaplandı (yorumu göster)

6BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Arkadaşlar mesaj hakkım kısıtlı tek tek cevap yazamıyorum kusura bakmayın.
3 gün önce dedik ki,
Gümüş 5.00 seviyelerinde iken,
Bayrak direği kadar yükselecek.
Benim hesaba göre 5.7* yapıyordu orası ve dedik ki sert satış yerse biranda düşecek.
Aynen dediğimizde oldu.
Grafik iyice incelenseydi emin olun birçoğunuz 5.7* seviyelerinden yada oraya yakın yerlerden satmış ve alttan almıştık dostlar.
Bana göre ciddi bir düşüş söz konusu değil artık, yatay seyir ve ufak dalgalanmalar bizleri bekliyor.
Bir süre böyle devam eder gibi.
Gümüşün bu aralar çok hızlı hareket etmesi işleri değiştirebilir belki.

1BeğenmedimŞikayet

morakka ()

Ciks bir şiir kesmez azizim

0BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Rica ederim dostum.
Bir şiiri hakediyor bu grafik bence :)

morakka için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

morakka ()

Aynen hocam grafiginize göre bekledim ... hay Allah razı olsun

3BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Günaydın arkadaşlar.
Alt yorumdaki grafiği inceleyiniz.

1BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Rica ederim, bol kazançlı haftalar dilerim.

Kagü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kagü ()

Tesekur ederim emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Hassansabbah ()

20 kuruş düzeltme gelirse giricem full bekliyorum Çin satış yaparsa bugün alıcam büyük ihtimal

2BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Alt yorumu ve grafiği iyi inceleyiniz değerli arkadaşlar.
Umarım fayda sağlayacak.
Yatırım yapmak sizlerin insitiyatifindedir.

1BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Çok sağolun iyi dilekleriniz için.
Formasyon çalışırsa nereye kadar yükseleceğini tahmin etmek biraz zor gibi.
Dikkatli olmada yarar var.
Ayrıca
Satış yeme riski kesinlikle var.
İyi geceler dilerim.

Demliçay12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Sayın Antepli
Emeklerinize sağlık.
27$ sonrası bir güzellik daha yapar mı?
Yoksa düzeltme burada mı beklenir?
İyi bir satış yer mi?
Teşekkür ederim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum