Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0844 14:36:46
EUR 35.0388 14:36:46
USD 32.2895 14:36:46
ALTIN ONS $2388.8000 14:36:46

Konu: BTC Grafik 25.07.2020

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC dün yükseliş ivmesini devam ettirerek 9.650$ direnç seviyesinden red yemiş olduğu ancak önceki gün BİTSTAMP'ta gözüken 9.690$ seviyesine kadar bir ivmenin olduğu ve şimdi burası da bir direnç konumunda olduğudur.. btc şimdi son ivmenin bir düzeltmesini yaptığı ve akümüle olduğu güç topladığı görülmekte ve, öncelik 9.500$'ın üzerinde olduğu sürece yukarı yönlü yoluna ve üst sınırları zorlayacak gibi görünüyor.. BTC son ivmesiyle birlikte yeni yükselen bir tepe yapmış oldu ve haftalıkta da gözüken en yüksek seviyesini oluşturdu.. (9.690$) BTC şimdi grafiktede gözüken saatlik 20-50-100-200 gibi HO'larin üstünde pozitiftir.. Günlük MA50'nin üstünde üst üste kapanışlar yapmasi hatta haftalık kapanış gerceklestirmesi burasının sağlıklı bir destek konumuna geçecek en önemli unsur olacaktır.. BTC'nin saatlik görünümünde 9.510$'a destekle önemli bir yükseliş eğilim çizgisi de mevcut görünüyor..

Dünkü 9474.35$ en düşük seviyeden ve en yüksek 9.690$'a kadar yükselen son ivmenin kısacası %de0.382 FiB geri çekilme seviyesi ise (9556.73$) burasi şimdilik saatlikte 50 SMA'nın olduğu seviyedir.. Son ivmenin %de0.618 FiB geri çekilme seviyesi ise (9607.62$) burasıda en son yaptığı ivmeye yakin direncinide temsil ediyor.. BTC trend çizgisi desteği yani 9474.35$ kısacası 9.500$ üzerinde olduğu sürece, 9.650$-9.700$ direnç seviyesinin üzerine yerleşip yukarı yönlü 9.800$'a kadar kısa vade de yoluna devam etmesi olacaktır.. Yukarı bölgede direnç olarak şuan 9.600$ civarı ve 9.700$ seviyeside mevcut ve bunun üzerinde mutlaka 9.800$'a ve daha üstüne ivme yapmaai olacaktir.. 9.800$'in üstünde 2 günlük garanti olarak ise haftalik kapanışlar gercekleştirmesi halinde ana hedef 10.000$'a doğru ve daha da üst seviyelere gitmesi sözkonusudur..

BTC'de aşağı doğru salinimlarda, trend çizgisi desteğini kaybederse şayet, altdestek alanına gitmesi ve güç toplaması olacaktır.. Aşağı doğru saatlik (100 SMA SARI ÇİZGİ) dünkü 2'li bir dip görünümü (kare içine aldığım) ve ardindan en kötü (50 günlük MA 9.350$) seviyesinin test edilmesi olacaktır.. Büyük destek seviyesi ise 9.300$'dir Haftalik kapanışlarinin ardından özellikle 9.500$'in üstünde kalması üst seviyelere gitmesinin en önemli unsuru olacaktir.. Saatlik MACD yükseliş bölgesinde hareket ediyor, BTC üst seviyeler için güç topluyor.. RSI ise şimdi 50 seviyesinin üzerinde kaldıkça pozitif..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

Basarili dostum yorumun onemli

0BeğenmedimŞikayet

setas ()

Ogn icin bir yorumunuz var mı? Terste kaldım. 2 gün önce almıştım. Her gün %5 düşüyor. Dip diye almıştım ama dipsiz kuyuymus. Şimdiden emeğinize sağlık. Her zaman cevap yazamadım bile tüm yorumlarınızı okuyorum. Çok detaylı analiz yapıyordunuz. Emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Rica. Bol kazançlar.. )

Dragonnn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Dragonnn ()

Teşekkür ederim, sabırla bekliyorum o zaman

legend84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

İndikatörler şu an negatif, alıcı toplamaya ihtiyacı var.

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Süper. Tahminim, Bitco'dan sert bir paraşütsüz iniş gerçekleşmezse en kötü, maksimum 1.4550-1.4950'ye kadar geri çekilir. İndikatörler, 4h'te buralar parçalı toplama yerleri olarak görülüyor. Saatlikte 1.5475, 4h'likte 1.5851'in üzerine çıkarsa, yukarı ivme artar ve 1.6769'lara kadar bollinger üst bandına atak yapmak ister. Kısaca biraz sabır gerekiyor. ; )
Sadece fikir olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Dragonnn ()

1,24 civarı

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Kaçtan alım yaptın?

1BeğenmedimŞikayet

Dragonnn ()

Waves yorumunuz var mı acaba, eth yerine ona girdim dün çok üzdü, satıp eth e geçmemek için zor tuttum kendimi, waves burdan gider mı yoksa düşer mı daha da

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

dostum XMR ne olur yorumun çok değerli

btc68 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

dostum günaydın maşallah yorumların çok isabetli tavsiye edecen burdan alım için altcoin varmı

0BeğenmedimŞikayet

__mühendis_ ()

Teşekkür ederim

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Numara ve sosyal medya adresi vermek yasak, yout... üzerinden videolar var bakarsiniz daha detaylı bilgiler size yol gösterecektir..

__mühendis_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__mühendis_ ()

Numaranızı yaazarmısınız bi arayıp bilgi alayım 2 dakika sizden öğrenmek istiyorum

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhaba, alıcı satıcı emirlerinde hangi fiyatı belirlediyseniz sırası gelince alır.. Şuan ETH 284$ borsanizda ki USDT kuru üzerinden hesaplayabilirsiniz..

__mühendis_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

__mühendis_ ()

Merhaba ben ueni başladım ethereum dan usd ye geçtim btc türkden emirlerde bekliyor ne zaman onaylanır ve btcdeki usd bildiğimiz amerikan dolarıdır doğru mu? Yardımcı olursanız sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Alttaki yorumda grafik ve BTC yorumum mevcuttur dostlar, bol kazançlar..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum