Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0698 17:27:03
EUR 34.7339 17:27:03
USD 32.4434 17:27:03
ALTIN ONS $2338.9950 17:27:03

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Gümüş onsun dört saatlik durumu, yeni alım için ben kendi adıma sabırla bir miktar daha geri çekilme bekleyeceğim, Bereketli kazançlar.

Yorumlar (22)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Sn. @İnaç arkadaşım alt yorum sizin için. Bereketli kazançlar.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aleladea ()

Çok teşekkür ederim. Allah razı olsun. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Evet zaten şimdilik gıdım, gıdım ilkine yaklaşıyoruz, hakkımız da hayırlısı bakalım. Bereketli kazançlar.

Aleladea için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aleladea ()

2120 ile 2020 arasında ara destek var mı peki

1BeğenmedimŞikayet

Aleladea ()

Hocam ilki gelirde ikinci gelir mi acaba gelse TL de olanlar için ne güzel olur

5BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

sn. @Aleladea hocam, bildiğiniz gibi gümüş te maalesef ki dünyanın en büyük yatırım ve spek bankalarından biri var (JPM), bir de onunla hareket eden bi dünya banka ve ABD'li fon var, adamlar bir anda ton ton alıp, ton ton da satabiliyorlar, nihayetinde bu işlemi kağıt bazlı ve vadeli piyasa da gece gündüz her an yapabiliyorlar, inanın geçmişte ki hareketlerini hep birlikte yaşadık, adamların elimizdekileri almak için yapamayacakları hiç bir şey yok, her şeyi yapabilirler. Bu piyasa da inanın her şey mümkün. bildiğim tek şey hangi enstrümana yatırım yaparsak yapalım kendimize bir vade ve kar oranı belirleyip sabırla beklemeliyiz, benim yıllara dayalı yatırım stratejim bu şekilde. Bereketli kazançlar. saygılar.

Aleladea için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Teşekkürler @uzmn ustad

1BeğenmedimŞikayet

Aleladea ()

Uzman hocam 4.00 psikolojik sınır diye 4.01den döndürüp 3.78lere kadar düşmüştü hatırlıyosunuzdur. Şimdi aynı filmi 5 üzerinden çeviriyorlar sanki ne dersiniz? Yeni psikolojik sınırımız 5 olabilir mi
Bi dahaki atakta 5i de egale ederler mi

1BeğenmedimŞikayet

Ramakkala ()

Teşekkür ederim ustam.

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Kardesim alim yapinca paylasirsan sevinirim :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

@Ramakkala arkadaşım alt yorum da sabah paylaşmıştım. Bereketli kazançlar.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Sn. @Scarface¥ arkadaşım, aynen tespitiniz doğru, sabah saat 6 sıraların da kısmi düzeltme beklediğimi ve olası ilk etapta çekilebileceğini düşündüğüm rakamları da bura da paylaştım. Bereketli kazançlar.

Scarface¥ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ramakkala ()

4.89 dan çıktım. Geri çekilse parça parça alırım. Aklınızda bir rakam varmı. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Burada göstergeler şişmiş mi oluyor yada göstergeler ne anlatıyor?

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Sn. @Buluttt arkadaşım, Bir süre elimde kalan %40 tutarında gümüş ile ek alım yapmadan piyasa oturana kadar şimdilik kendi adıma beklemede kalmayı tercih edeceğim. Alım, satım veya bekleme karar ve takdiri sizin. Bereketli kazançlar.

bulutttt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bulutttt ()

Başkanım alım yapılan rakamları paylaşabilir isiniz çok teşekkür ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim @VPN2400 arkadaşım sizde sağ olun, var olun. Bereketli kazançlar.

VPN2400 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

VPN2400 ()

Teşekkür ederim üstat varolun.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Sn. @Efem09 arkadaşım biraz önceki paylaşımım da kendi beklentimi ifade ettim. Karar ve takdir sizin. Bereketli kazançlar.

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Sn. @VPN2400 arkadaşım biraz önce paylaştığım dört saatlik grafikte iki adet kırmızı destek çizgisi var, ilki 21.20 lerde, ikincisi ise 20.20 ler de ben kendi adıma kısa da o rakamlara kadar beklemeyi düşünüyorum, rakamlar gelince de tekrar yön konusu netleşene kadar bekleyip ondan sonra aksiyon almayı düşünürüm. Bereketli kazançlar.

VPN2400 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Hocam buradan tekrar 5 denemesi yapabilir mi, satamadım 5te

1BeğenmedimŞikayet

VPN2400 ()

Üstadım geri çekilmede beklediğiniz tutar neresi acaba yatırım tavsiyesi değil . Paylaşırsanız talimat alarm vb şeklinde o seviyeleri gün içi takip edebiliriz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum