Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 22:22:58
EUR 34.9839 22:22:58
USD 32.2051 22:22:58
ALTIN ONS $2414.8350 22:22:58

Konu: BTC Grafik 20.07.2020

Günaydın değerli dostlar, çalışan tüm dostlara kolay gelsin..

BTC yavaşta olsa yukarı yönlü ivmesine devam edecek gibi görünüyor ve en önemlisi 9.150$ seviyesinin üzerinde olduğudur.. btc , günlük MA seviyesi olan 9.200$ civari ve üstüne çıkmaya çalışıyor, grafiktede gözüken pozitif ve yükselen bir bölgeye doğru işaretlerinde mevcut olduğudur.. BTC dün 9.200$'ın üzerine ciksada kalıcılık sağlayamamis ama toparlanma görüntüsü ve bugün 9243.36$'a kadar yükseliş göstermiş görünüyor.. BTC şu anda 9.150$ seviyesinin ve saatlikte 20-50-100 SMA'nın üzerindedir..

BTC'nin saatlik grafiğinde direnç seviyesi 9.160$ ? ve önemli bir düşüş eğilim çizgisinin üzerinde bir kırılma gerçekleştirmiş görünüyor.. BTC 9.200$'ın üzerine çıkabilmesi için 9.115$'a yakin destek bölgesinin üzerinde kalmasi yeterli gibi.. En son görülen 9026.51$ seviyesinden sonra yukarı yönlü ivmesine yavaşta olsa devam etmiş olduğu ve şuan sadece saatlik 200 SMA'nin Altın da diğer HO'larin üstündedir.. Ayrıca son düzeltmenin %de0.382 FiB geri çekilme seviyesi olarak BİTSTAMP'ta gözüken en düşük 9106.30$'dan en yüksek 9243.36$'a yükselen seviye (9158.66$)'dir kısacası orta bollinger bandını teşkil eder..

Son düzeltmenin %de0.786 FiB geri çekilme seviyesi ise (9214.03$)'dir burasıda güvenli bölge kisacasi günlük MA20'yi temsil eder.. Ayrıca 9.150$'a yakin ve 100 SMA desteği ile bağlantılı bir yükseliş trend çizgisininde mevcut olduğudur.. Yukari yönde BTC 9.200$ kısacası 9.220$ seviyelerinin üzerindeki günlük kapanışlar yapması halinde güçlü ve yukarı yönlü hareketlerin devamı niteliğinde olmasi beklenebilir..

Bir sonraki dirençler alımların gelmesi halinde 9.500$-9.550$ seviyelerininde bir testi hedefleyeceği 9.300$ seviyesinden sonra (günlük MA50 9.372$ civarıdır).. Trend çizgisinin üzerinde 9.150$ veyahut 9.115$'ın üzerinde kalamazsa şayet bu destek seviyesinin altında bir kırılma belki de başka bir düşüşün devamına işaret etmesine sebep olabilir.. Bir sonraki büyük destek ise destek tabanı oluşturduğu 9.000$ seviyesi ve civarı bölgelerdir.. Saatlik MACD şu anda yükseliş bölgesinde ancak 9.200$'in üstüne çıkarsa daha pozitif ve yukarı yönlü olması beklenebilir.. RSI ise şu anda en azından 50 seviyesinin üzerindedir.. Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

Tmm kral yavas yavas insallah bereketli olsun daim olsun

Bufalo3461 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bufalo3461 ()

Istedigin kadar yapabilirsin. Bende õyle yapiyorum zaten. Mesela Waves le dün çok oynadım. Fazlada yazıp kafanı bulandırmak istemiyorum

Ladree için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

Amin insallah kral vallahi sag olsun rabbim gonlunuze gore versin insallah ikinizinde

0101can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

0101can ()

Çok şükür babacan latife yapıyorum sana her dakika beraberiz sağ olsun göksel abi çok büyük yardımcı bana Allahta ona yardımcı olsun darda zorda koymasın

0BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

@0101can son cumle allah razi olsun olacakti cano

0BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

Abim benim yemin ederim gecen yazacaktim benim yuzumden ihmal etme canoyu diye sonra dedim ihmal etmiyo zaten allah olsun iyimisin cano :)

0101can için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

0101can ()

Kralı bulunca beni unutuyon kıskanıyorum @Bufalo3461

0BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

Tmm kral bende alirim. bide kral ornegin xlm 0692 ye dusuyo 0703 e yukseliyo bu arada bi kac kez oluyo bem bunlari degerlendirsem yani al sat yapsam sıkıntı olmaz degil mi kac defa yapabilirsem yaparim yani limit yok

0BeğenmedimŞikayet

Bufalo3461 ()

Anında malın içinden kesiliyo. Aktar kardeşim.825 den chz aldim haberin olsun

0BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

Kral ben bi 20 bin daha aktaracam uygunmudur. bide kral bu komisyon aninda kesiliyo degilmi urunu aldigim an yani yoksa sonradanmi kesiliyo

0BeğenmedimŞikayet

Bufalo3461 ()

Günaydın kardeşim seninde inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Ladree ()

Gunaydin kral bereketin bin olsun insallah

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Kısa vade de çok şey beklenmemeli kardeşim, 0.3221$ seviyesini en son 14 Şubat'ta gördüğü seviye olduğunu bil yeter, kısa vade vur kaç yapılabilir..

1BeğenmedimŞikayet

Bufalo3461 ()

Bat'mıycama göre ufaktan giriyorum. Allah senden razı olsun hocam ne yazdıysam geri dõnüş yaptın.

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler kardeşim, bol kazançlar..

ömka için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın kardeşim, tşk ederim BAT şuan günlükte HO'larin hepsinin üstünde şuan pozitif görünümdedir.. 0.2780$-0.2800$'da tepe oluşturmuş durumda burası direnç konumunda 4 saatlikte geçmesi durumunda ise kısa vadede en son 27 Haziran'da test ettiği 0.2989$'a kadar gitmesi olacak ve burayıda kırdığı takdirde 0.3221$ seviyesine gidecektir..

1BeğenmedimŞikayet

ömka ()

Emeğine sağlık hocam.

0BeğenmedimŞikayet

Bufalo3461 ()

Hocam bat alırsam batarmıyım.

1BeğenmedimŞikayet

Bufalo3461 ()

Günaydın hayırlı sabahlar bol kazanclar hocam.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum