Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0739 06:07:49
EUR 34.6823 06:07:49
USD 32.2717 06:07:49
ALTIN ONS $2317.2550 06:07:49

Konu: İkili tepe yapması durumunda ve olası trend dönüşü

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Nasıl yani aydınlatırmısin başlangıç derken?

GainFULLTechnic için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GainFULLTechnic ()

Trend çizgisinden fazlasıyla ayrıldı çok fazla riskli seyir halinde Şuan.

HLL_A için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GainFULLTechnic ()

Orası trend başlangıcı.

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GainFULLTechnic ()

Sorun yok teşekkür ederim:)

HanımAğa_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HLL_A ()

bu 350 kadar düşermi hocam yada 360 kesin bişeyde soylemek güç heralde burdan 400 ustune kalıcıda atabilir gibi

1BeğenmedimŞikayet

HanımAğa_ ()

Nasıl kabul ederseniz öyle anlayın, ben herkesin anlayacağı şekilde ifade etmeye çalıştım sadece. Herkes sizin kadar teknik laflardan anlamayabilir syg.

kurşun_asker için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kurşun_asker ()

Ons canlı bir organizma mı? Ben robot sanıyordum:)))

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

294 rakamı gördüm sanki işaret ora olmasin

0BeğenmedimŞikayet

HanımAğa_ ()

Iyi ki yazdınız, kurtarın beni yoksa linç edecekler :))) ellerinize sağlık. Saygılar

3BeğenmedimŞikayet

HanımAğa_ ()

Dusunsenize 15 katlı bir binaya merdivenle çıksanız ne olur? Kesilirsiniz, boğulursunuz. Takatten düşersiniz. Parmaklıklara tutunursunuz, ya da başınız döner yuvarlanirsiniz. Ons şu an bence öyle takati kaldıysa bir kaç basamak daha çıkar. Ben kötü birşey söylemiyorum ki, inanın anlamadım neden böyle bir algıya düşüpte bana yürümelerini. Ben şuna çok sahit oldum; insanlara para kaybetmek çok acı verir, hele ki zorla kazanilmissa. Para kaybetmektense hiç kazanmamış olmayı yeğler insanoğlu. Asla istemem kimsenin kaybetmesini. Fanatiklige gerek yok. her duruma hazırlıklı, tedbirli, temkinli olmak iyidir. Bir yorum yazdım, pişman oldum inanın. Bunlar sahsi düşüncemdir ve kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir. Herkes ne istiyorsa onu yapsın. Kazancınız bol olsun. Saygılar

Tersgold için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

GainFULLTechnic ()

350 olarak belirttim 320 beklentim yok

0BeğenmedimŞikayet

HanımAğa_ ()

Bilmukabele Hakan Bey. sagolun, varolun, Allah razı olsun. Herkesin kazancı bol olsun dilerim. Saygılar

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Yorumlarınızı tutarlı ve doğru buluyorum. Çalışmalarınızda başarılar, kazancınızda bereket temenni ediyorum. Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Aynen haklısınız 10gun oldu yatay gidiyor bi tarafa kıracak zaten zirvede yukarı gidecek mecali yok pandemide günlük vaka sayısında azalma var genel değil günlük ölüm ve vaka sayısı düşüş oluyor 27si aşı denemesi var ABD 30bin kişi üstünde yani diyir aslında geliyorum diye isteyen anlar isteyen devam eder görüş sonuçta bu site

2BeğenmedimŞikayet

HanımAğa_ ()

Sizin düşüncelerinize katılıyorum, sanki altın hiç düşmemiş gibi, sanki ilk defa düşecekmiş gibi insanların savunmaya geçmesine anlam veremiyorum. Düşüş emaresi görürseniz gider uygun baska bir yatirim aracına yatırımınızı yaparsınız, farzı misal fon alırsınız, döviz alırsınız, borsaya girersiniz, tahvil, hazine bonosu alırsınız yani o zamanın getirisine göre , risk algınıza göre yatırımınızı yaparsınız. Yarın öbür gün düştüğünde hayıflanmazsınız. Yükselme emaresi gördüğünüzde yine girersiniz. Altın biryere kaçmıyor. %10-15 fazla, %10-15 eksik. YTD. Sayg.

Tersgold için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

HanımAğa_ ()

Koru körüne bir yatirim aracını neden bu kadar savundugunuzu inanın anlamıyorum. Benim yatırımım kimseyi enterese etmez ancak size feyz olacaksa %50 altın, %50 TL deyim. Düşerse alırım, çıkarsa satarım. Fark etmez benim için. Ben altın 450-500 olmayacak demiyorum ki, iyi okuyun lütfen. Her yatirim aracı düşer, çıkar. Bu kadar fanatiklik yapıp, savunmaya gecmeniz hoş değil. Beğenmiyorsanız gülüp geçin. Sorun yok. Kazancınız bol olsun.

Brk_zhr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

HanımAğa_ ()

Ben teşekkür ederim.

Yigido58_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Aşı bulunursa en kötü 360 ,365. Olur oda kısa sürede yukarı gider 320 bence imkansız ancak Fed faizi yükseltirse mümkün olur Fed faiz sabit tutacak sonuçta
Ons iyi şişti ne zaman olur bilinmez mecbur gumletecekler gitmiyor yukari ben temmuz bitene kadar altın düşünmüyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Brk_zhr ()

320 hatta 360 bekleyenler 6 Aydır TL de kaldı. ve çok ciddi karları kaçırdılar. Bu seviyeler bile zamanla hayal olacak. Günden güne üstüne koyarak ve doldurarak giden bir Ons ve gram var. Sadece dolar yatay kaldı oda 6.90 seviyesini aşarsa Ons 420 lere çok rahat gelir. Sanırım sizde TL sesiniz ve kendinizi avutuyorsunuz:)

1BeğenmedimŞikayet

Yigido58_ ()

Yorumunuz için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

alyeskassy ()

Bu dedıgın tutarsa çok tşk edecem tam tersi olursa w
Eyer bu sefer arkandan millet küfreder haberin olsın

2BeğenmedimŞikayet

HanımAğa_ ()

Grafiğe gore düşebilme ihtimali var gözüküyor ama bu bir anda olacak birşey değildir sonuçta. Zamana yayılarak belki 1-2 aylık bir süreçtir. 320 düşük bir ihtimal olabilir ama 360 lar daha olası. Tabiki piyasada tek belirleyici teknik veriler olmuyor, temel veriler de etkili. Ancak ben sahsen baktığımda tükenmekte olan bir ons görüyorum. Lütfen bunları yatirim tavsiyesi olarak almayın, şahsi düşüncemdir. Herkesin kazancı bol olsun dilerim.

Yigido58_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yigido58_ ()

320 ye gerçekten düşer mi

1BeğenmedimŞikayet

HanımAğa_ ()

At binenin yol gidenin demiş atalar. sizde 320 ye kadar yolu var diyorsunuz sanırım. Tehlikeli sulardayız :((

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum