Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0899 07:26:43
EUR 35.0484 07:26:43
USD 32.1357 07:26:43
ALTIN ONS $2389.4500 07:26:43

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Günaydın gümüş dostları: Dünkü gümüş onsta yükseliş sonrası kısmi düzeltme ile bildiğiniz gibi günlük pivot rakamımız olan (19.1042) Altın da 19.03 civarlarında an itibari ile geziniyoruz, olası geri çekime de takip etmemiz gereken destek noktalarımız: 18.8258-18.5992 ve 18.3208 olmak üzere günlük dirençlerimiz ise: 19.1042-19.3308-19.6092 dır.

dört saatlik grafik kısmen bozulmuş durumda, Grafiğe göre bir süre daha yatay- aşağı, aşağı destek noktalarından güç toplamak için geri çekilebiliriz diye düşünüyorum, dün geceden beri ABD hisse piyasalarının satış yemesi (Şimdilik kısmi düzeltme- satış derinleşir ise teminat tamamlama çağrıları nedeni ile tüm emtialar da satış yer, dikkatli ve temkinli olmalıyız.) dünya da corona vaka sayılarının artması piyasalar da düzeltme için bahane olarak değerlendirilmektedir diye düşünüyorum. Alım- satım veya bekleme karar ve takdiri arkadaşlarımız da, bereketli kazançlar. Saygılar.

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Voles ()

Ben uzun süredir üyeyim zaten siteyide yakınen takip ediyorum lakin çok fazla mesaj yazamıyorum yoğun iş temposundan dolayı tekrar çok teşekkür ederim.

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim saygıdeğer arkadaşım. Siz ve burada bulunan arkadaşlarımız, üye olmadan sitemizi uzakran takip eden tüm arkadaşlarımız benim içın ölçülemez değerde, çok ama çok kıymetli ve değerli. Saygılar.

Voles için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Voles ()

O zaman ben 4.10-4.15 aralığını bekleyeyim. Çok teşekkür ederim değer verip cevap yazdığınız için.

2BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Gümüşte her şey mümkün geçmişte olmaz, gelmez dediğimiz bir çok rakamı gün için de görmek mümkün oldu. Bir ekonomik veri bir açıklama bir anda her şeyi değiştirebilir de. Alım- satım da Hedef her zaman kazandırır, yeterki sabırlı olalım. Hep yukarı yada hep aşağı olmaz her zaman fırsat doğar. Bereketli kazançlar, iyi akşamlar.

Voles için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim sn. @akinea arkadaşım, teşekkürler sizin ve paylaşım yapıp öngörüde bulunan tüm arkadaşlarımızın da ellerine emeklerine sağlık. Iyi akşamlar.

akinea için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Voles ()

Merhabalar gümüş için alım fırsatı olarak hangi rakamı değerlendirmeliyiz. 4.10-4.15aralığına gelirmi. Teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Ben gümüşü ons olarak takip ediyorum. Tabi gümüş gram bildiğiniz gibi iki bacaklı biri usd'nin TL karşısında değerlenmesi ve diğeri de ons olarak gümüşün değerlenmesi yani aşağı yukarı şu anki değerler ile evet haklısınız sn. @Edirneli22_ arkadaşım, belirttiğiniz rakam doğru. Bereketli kazançlar. Iyi akşamlar.

Edirneli22_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

akinea ()

üstad emeklerinize bilginize yüreğinize sağlık çok teşekkür hakkınızı helal edin

1BeğenmedimŞikayet

Edirneli22_ ()

4.22 kapatırsa önümüz açılırmı ne dersiniz hocam

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar saygıdeğer @ALONE_EAGLE hocam. Rica ederim, sizinde ellerinize emeklerinize sağlık. Saygılar.

ALONE_EAGLE için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ALONE_EAGLE ()

Merhaba üstad teşekkürler

7BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

merhabalar gümüş dostları: Bu günlük son paylaşımım sabah gümüş ons 19.03 lerde iken grafik paylaşmış, günlük dikkat etmemiz gereken rakamlarıda ifade etmiştim. Bu günkü pivot rakamımız 19.1042 hareketin yukarıya doğru devamı için günü pivot üzeri kapatmamız bana göre önemli. Şu an için pivot civarlarında geziniyoruz, gümüşün buralarda oylanması güç ve yeni alıcı toplama hareketleri diye düşünüyorum. Sabah ki paylaşımımda ifade ettiğim Detaylı rakamlar alt yorum da mevcut. Hakkımızda hayırlısı, yarın ola hayrola diyelim. Tüm arkadaşlarımıza Bereketli kazançlar, Kalın sağlıcakla, iyi akşamlar. Saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Hakkımız da Hayırlısı sn. @Ramakkala arkadaşım, sabırla bekleyeceğiz. Bereketli kazançlar.

Ramakkala için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim sn. @vasili32 arkadaşım, site de paylaşım yapıp öngörüde bulunan siz ve tüm arkadaşlarımızın da ellerine, emeklerine sağlık. Sağ olsunlar, var olsunlar. Saygılar.

vasili32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ramakkala ()

18.82 de tepki gerçekmi bakalım

1BeğenmedimŞikayet

vasili32 ()

Emeğinize sağlık üstad.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum