Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0717 02:02:14
EUR 34.9305 02:02:14
USD 32.5699 02:02:14
ALTIN ONS $2318.0800 02:02:14

Grafiği gönderen: Kriptoloji

Herkezden ozur dilerim btc yine ters koseye yatirdi..

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Oğuzhan_07©20 ()

Dostum Kriptoloji selamlar senin grafiğinde, tekniğinde, bilginde, tecrübende hiç bir sorun yok eline emeğine yüreğine sağlık, kaldıraçlı borsalar çıktı bitcoinde mertlik bozuldu işleri güçleri ters köşe kafa bulandırma düşeceğine tam ikna oluyor insan yükseltiyorlar, yükseleceğine tam ikna oluyor insan düşürüyorlar, zizinde btc yi ters köşeye yatıracağınız günler çok olmuştur vede daha da olacaktır. Tecrübeyi üzerine koya koya yılmak yok her şekilde mücadeleye devam hayırlı bol kazançlar..

0BeğenmedimŞikayet

Samourai ()

Reis yaptığın tespitlerde hiçbir sorun yok ancak bitco son 2-3 aydın birebir abd borsalarını takip ediyor bilhassa SP500 peşinden gidiyor dolayısıyla bit süre destek ve dirençleri trend olarak değerlendirmek yerine alım ben satış noktaları olarak belirlemekte fayda var. Önümüzdeki hafta Avrupa Birliğinden toparlanma fonundan da olumsuz bir haber gelirse bitconun çok rahat 7500 bandına gerileyeceğini düşünüyorum ytd

0BeğenmedimŞikayet

Kaygılı21 ()

Dostum seninle birlikte girdim zarar var ama bi retest bekliyorum. O gelirse satarım. Aslında sen iyi biliyorsun grafiği adamlarda oyunu kuralına göre oynuyor. Sapma yok. Bezdiriyorlar ve tüketiyorlar bizi.

0BeğenmedimŞikayet

Gamoşlo62 ()

Zarar kes yaptın mı hocam

0BeğenmedimŞikayet

Cengiz1968 ()

Aynen :) Ripple almıştım 0.2020 den. Aldığımdan itibaren düşmüştü. .17 lere gitti. Denemek için .18 den sattım zararına. 2 günde yüzde 20 yaptı. Biraz önce de denemek için 100 tane aldım .21 den resmen çöktü. :)))

Vehbi_koç için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rvthknaslan ()

Sat ustam sat milletin canını yaköa :))

Cengiz1968 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Vehbi_koç ()

Bizi bitirdin be!

Cengiz1968 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Cengiz1968 ()

Senin suçun yok. 2 hafta önce 9500 den sen deyince girdim ve aldığımdan itibaren düşmüştü. Ne zaman 8950 ye zarar kes yaptım düşme durdu ve 9450 lere kadar geldi. Bugün senin girdiğini gördüm. 9400 den aldım. Aldığımdan beri düşüyor. Bu 4 ncü denenem ve hiç çıktığını görmedim. Hep zarar. Btc bana yaramıyor. Kısaca düşüşün sebebi benim. Satmadığım sürece de herkes sürünecek :)

0BeğenmedimŞikayet

Yahoo1610 ()

Hocam sizlik bir durum yok. Teknik analizleriniz bize bir yol gösteriyor. Zaten bu analizler her zaman doğru olsa herkes milyoner olur. Herkes kendi vermiş olduğu kararın arkasında dursun ben sizin söylediğiniz noktadan çok daha erken giriş yaptım. Sağlık olsun bekliyoruz.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum