Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 13:13:59
EUR 34.7339 13:13:59
USD 32.5072 13:13:59
ALTIN ONS $2392.1450 13:13:59

Grafiği gönderen: celik2119

İlk direnç noktasına yaklaştık. 18 bin dolar ı aşarsa 22 bin dolar hedefe girer. Aşamazsa gemiden atlamaya hazır olun.

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Xu/srd nedir hocam? Çıkaramadım.

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nofa ()

tşk ederim bilgin için ben yeniyim bu hisse alımında tfx Target porgamı kullanıyorum s 3 like gönderiyorum saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Nasıl durunlar

Okcubasıı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Okcubasıı ()

Kagit oynim

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Sen nediin

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Nedim karlarım getti acısını çıkarmak için fırsat kokluyorum

0BeğenmedimŞikayet

Okcubasıı ()

Alton neydisin

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Pazaretesi salı göreceğiz yönü ben düzeltme olduğunu dusunuyorum ve emin olursam tekrar kovalayacagim ama tavsiye etmiyorum @celik2119 hocadan ogrendim ben ne ogrendiysem. Hocam bi sorj sordum görüşünüz nedir bh arada. kendi adıma konuşuyorum takip edin faydası olur zarari olmaz. Borsa oyun değildir yatırım yetiridir ve uzunda ve orta vade herkes al sat yapabilir benim gibi çaylaklar bile biz analist değiliz lisansimizda yok hocam bende cesaret var sadece 100 de yüz parayla alsat yapınca viopta böyle olabiliyor 2 kere yaptım birinde ters düşünce hepsi gidebiliyor bilginiz olsun bulaşmayın alın normalden yatın üstüne kafanız rahat olsun :))

Herkese iyi geceler

Nofa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ottoman_Empire_2929 ()

Pazartesi için öngörün nedir üstad

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÖNDER80 ()

Trakya camda 4.22 hedefiniz fazlasiyla geldi hocam bundan sonrasi icin bi öngörünüz varmö bu hisseyle ilgili

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Viopda birileri yüklü aciga satısa oynuyor. Tam bir profosyonel. Dikkatli ol abim

0BeğenmedimŞikayet

ÖNDER80 ()

Düzeltmesini kaça kadar yapar hocam tl bazlı bist100

0BeğenmedimŞikayet

Nofa ()

kardeşim birşey soracam bu kaldıraclı
hisseler nasıl oluyor yanında bitiş tahrihi olanlarmı
kaldırac hisseler bir arkadaşıma sordum sizin iyi bildiğinizi
söyledi yeniyim bilmeden almıyalım o nedenle size soruyorum
şimdiden tşk Rainmaker73

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hocam xu/srd 131.000 geldi yorum alabilirmiyim ne diyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Sağlıkçı45 ()

Hocam peki 18000$ aşamayınca, şu an BİST 113 lerde, kaçta stop yapılmalı ? 112 lerde olabilir mi mesela?

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

@Sağlıkçı45 Şimdilik düzeltme. Alttaki grafikte ifade etmiştim. Dirence takıldı.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Alttaki grafik geçerli.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Dizede tesekkurler paylaşımlar için saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hocam ters çekiç güzel işlemiş sonra düzeltme gelmiş ve tren değişmiş o düzeltme sonrası gelen yükseliş yenn başladı buralar hala ucuz bana göre

Neyin ne getireceğini bilemeyiz tabiki ama yükseliş devam gibi

0BeğenmedimŞikayet

Anatolia_ ()

Bubbahsi geçen gemi ne gemisi acaba ona göre bota binelim :)

0BeğenmedimŞikayet

Mazlum5656 ()

Ustadim hisselerimi satalim eyer gecemesse

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum