Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0746 20:22:09
EUR 34.6803 20:22:09
USD 32.2499 20:22:09
ALTIN ONS $2315.1050 20:22:09

Grafiği gönderen: celik2119

Rasyo hedefine doğru ilerliyor.

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

Bilmiyorum @baheng721 isimli arkadaş bunu demişti acaba öyle bişey olurmu eğer olursa süper olur en azından belli bir tarih var

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Katiliminiz icin tsk ederim

AmedLy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mehmet2018 ()

Her ayin ilk haftasi en az 25 kr dusuyor deniyor demekki bu hafta dusecek gumus

Baheng721 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

Ağustos sonu yada Eylül'ün başı bi düşme ihtimali söz konusu acaba bu tablo ona işaret olabilir mi

1BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Mesela 4.07'den bir parça gümüş satıp sonra altın düzeltme yaptığında altın olarak yerine koyabilirsiniz.

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

_HERİ05_ ()

Tesekkur ederim sn @siyahbeyazım
Tesekkur ederim sn @celik2119
Tesekkur ederim sn @Miyadi
Yesekkur ederim sn @Soner058
cok sağolun saygilar bizden dostlar
hayırlı pazarlar

siyahbeyazım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Satıp tl ye çevirmezsek nasıl alacağız. :)) Full şu an hocam. Stoplos işini bilmeyenler için. Ben bilmem o işi diğerli hocam. Tl yok

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinan09 ()

Hocam siz sarış yaptınız mı epinizde gümüş varmı

0BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

Peki rasyonun tamamına göre gömülü nasıl hesaplıyorduk mesela rasyo 120 olacak gümüşü o rakam üzerinde nasıl hesaplayıp rakamı bulacaz umarım saçma bir soru sormamışımdır

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Gümüşü satmak değil de yeni alımları altından yapmak iyi olur diye düşünüyorum.

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Hocam elinizde gümüş varsa kaçta satardınız. Siz stoplos midi onu kullanıyorsunuz. Emma 4.07 den 4,18 lei bekliyoruz parça satmak için.

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Bu hafta değil kardeşim, önümüzdeki 3-4 aylık süreç içinde orayı hedefleyebilir.

2BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Evet ustadim cikti pat diye olacak bisey degil ustadim merak etme ama rasyonun cikisi gumusun gucsuzlesecegi anlam tasir bu gucsuzluk surecibons altinin pesine takilacagimiza isaret eder ve olasi ons un salinimi gumusu pert eder ancak bu zamanla olacak bisey korku olusturmasin sizde

0BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

@celik2119 @DOGANbey42 yorum çıktımı

0BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

offf bu hafta mı hocam ne yaptınız yaw malım mülküm ne varsa hepsi gümüşte bu haftanın hedefimi 115

0BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

115 civarı gözüküyor grafikte.

0BeğenmedimŞikayet

AmedLy ()

Pardon grafikle aram fazla yok pek anlayamadım rasyonun hedefi kaç şuan

0BeğenmedimŞikayet

siyahbeyazım ()

Sayın @celik2119 hocam:

Sn. @_HERİ05_ 'in sizden bir isteği var: Eğer varsa Xaugbp analizi grafik ve beklentinizi rica etsem paylaşabilir misiniz ?

https://altin.in/_heri05_

2BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Umarim yine terste kalan arkadasimiz olmaz umidiyle tsk ederim ustadim

2BeğenmedimŞikayet

celik2119 ()

Sağolun hocam. Daha önce de sıkça üzerinde durmuştuk. 80'den 120'ye çıkardık, sonra 120'den 90'a indirdik.

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Elinize emeginize saglik ustadim bunun ne anlama geldigini arkadaslar biliyordur sanirim degil mi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum