Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0716 04:22:16
EUR 34.7857 04:22:16
USD 32.4379 04:22:16
ALTIN ONS $2335.0700 04:22:16

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

sterlin tl de tobo oluşmasını bekliyoruz biraz daha düşerse iyi olur işte o tobo oluşursa 8.79 lar hedefe girer onuda geçtim simetrik üçgeni yukarı kırar onunda hedefi 9 olur bu günkü iğneye bakın nerede dönmüş işte bunlar tesadüf değil işte teknik dediğimiz şey bu

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

suavi ()

Tamam hocam:)

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Cok saygideger sevgili hocamiz akif hocamiz musaitmisiniz biraz bana vaktinizi ayirma sansiniz varmi ana direnc nasil bakiliyor diye normal sterlin grafiginden gosterme sansiniz olsa bile yeter hersey icin tesekkurlerimi sunarim hayirli cumalar

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

demeyelim hocam rakam vermeyelim

suavi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

suavi ()

Hocam 10.80 desek

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

İnşallah iyi olur bol bereketli kazançlar elde ederiz

Şeymok için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şeymok ()

EyvAllah abim . TL lazım olmadığı sürece satmak yok:) sene sonuna kadar bakalım ne olacak

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam daha zamanımız var o gün olsun biz buradayız hatırlarsan dolar tl grafiği attım ve o grafiği anlayan kazanacak dedim her şey orada vardı

Şeymok için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Şeymok ()

Yeni hedef ne abim. 9.60 a odaklanmistik daha büyük hedefler varsa satmayalim . Zaman sıkıntımız yok vergiler falan da eklenince satıp arkadan bakmayalım abi..

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Aynen en güzeli beklediğimiz satış yerleri gelir demek en doğru ifade olur

venomgt58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Ben biliyorum hocam o hedefi güzel rakamlar gelir inşallah sene sonuna

1BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Teşekkür ederim hocam. ) anladım demek istediğinizi saolun.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam benim her zaman hedefim vardır. yazarsam beni topa tutarlar benim için 9 hedef değildir 9.60 ise eski bir hedef yeni hedef da yazmıyorum

halhil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Hocam elinize sağlık, sizin sterlin yolculuğunuz için bir hedefiniz var mı bu bana yeter dediğiniz, yoksa nabıza göremi hareket edeceksiniz ytd?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum