Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0725 07:02:20
EUR 34.9095 07:02:20
USD 32.5261 07:02:20
ALTIN ONS $2328.0300 07:02:20

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

Arkadaşlar sterlin tl ve sterlin dolar grafikleri birebir aynı bakın ikisinde de aynı şekilde tobo var nedenini artık biliyorsunuz.

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Tmm hocam tskler musait oldugunuzda hatirlatirim hocam vaktiniz olunca grafik paylasimli anlatirsiniz tskler simdiden hocam

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

rica ederim hocam sizinle bunu boş zamanda değerlendirelim ama kısaca şunu söyleyeyim ana drençler genelde günlükte 4 saatlikte olan bir kanalı vardır işte orada ana destek ve ana drençleri görürsünüz ilerde ayrıntılı anlatırım

Ege_can için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Amin inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Hocam bazi hocalarimiz ana direnc filen diyolar ana direnc nasil oluyor destek direncleri grafikte kendim bakiyorumda ana direncleri bilmiyorum hem vaktiniz olursa istediginiz bi kagidi calisma yaparsaniz sevinirim hocam hersey icin sukranlarimi sunarim saygilar sizide rahatsiz ettimse affiniza siginirim

3BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam 8.59 hedefli bir tobo var dedik şu an o çalışıyor bir de kamanın boyu kadar yükselirse 8.71 ler geleir diye bekliyoruz doğrusu Allah bilir

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

İnşallah hocam GBP tr bekkentiniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Rica ederim hocam bistte birçok hisse var hangisine bakayım hocam vaktim olmuyor

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

Bozkurt09 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bozkurt09 ()

Tesekur hocam emeklerinize saglik iyi çalışmalar dilerim

1BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Hocam sizi rahatsiz ediyorsam affiniza siginip bir soru sormak istiyorum bist calismalarinizda oluyormu hocam oluyorsa grafik atma sansiniz olurmu simdiden teskkurler bilgi icin hocam

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

0BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Sizin grafiklerinizide takip ediyorum hocam hergun

1BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Estafurullah hocam bende acimiyim ustalarin calismalarindan ogrenmeye calisiyorum o yuzden degerli hocalarim olmasa ogrenemeyiz biz iyiki varsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

sen ne diyorsan o dur

1BeğenmedimŞikayet

Ege_can ()

Akif hocam merhaba bu tobo hedefi 8.60 yanlis gormediysem

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Hocam ikiside gerkli diyebiliriz ilk 4 saatlik kapanış ardında günlük kapanışlar yapması

Feri6110 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam tobo yükselişe dair bir formasyon

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

elbeyli58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Feri6110 ()

Merhabalar akif hocam kirimis demek icin gece kapanisini mi yoksa bir veya 4saatlik uzerinde kalmasini mi beklemeliyiz?

1BeğenmedimŞikayet

elbeyli58 ()

Elinize sağlık hocam

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Hocam tobo nedemek

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun

halhil için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Elinize sağlık hocam.

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

Eyvallah hocam sağolun kraliçe halen oyalıyor bunun farkındayız

Yeşim35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yeşim35 ()

@Akif44 Sayın Hocam Bol Bereketli bir gün diliyorum.
Az daha sabır Kraliçe hazırlanıyor:))
Emeğinize sağlık hocam.
Saygılar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum