Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 21:48:45
EUR 34.8413 21:48:45
USD 32.3400 21:48:45
ALTIN ONS $2299.5650 21:48:45

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Bekledigimize degdi sanirim onumuzde 18.37-18.38 lerde biraz oyalanabiliriz panik yok ins.

Yorumlar (17)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

GRAM_GRAM34 ()

teşekkürler hocam içimi ferahlattınız hocam:)

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

ben tsk ederim güzel sözleriniz için saolun

Efem09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:)) grafiksiz öngörü olmadığını öğreteceksin bize üstadım basarılar dilerim

antepli87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Doğan Hocam, harikasınız. Sizi tebrik ederim, yorumlarınız bizim için çok faydalı

3BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Görünen köy misali üstadım.
Grafik hiçbir işe yaramaz diyenler geliyor aklıma hep :)

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

:)) devam edeceklerse bu korkuyu vermeden insanları dökmeden yollarına devam etmezler üstadım nasip panik yok bakalım simdilik 18.38 e takılabiliriz panik yok demistim dünden sen hazırlıklı olmalıydın

GRAM_GRAM34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GRAM_GRAM34 ()

ekran kırmızı ok yanıp aşağa dönünce korkmuyor değilim doğan hocam ::))

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

18.38 dün konustuğumuz gibi yine beton olmuş ustadım

0BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Sizde fazlasıyla iyi niyetli ve başarılısınız, paylaşımlarınızı takip ediyorum üstadım.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Cumlemizden ins. Ustadim saolasin

Hedef_12 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Çok sagolun teşekkür ederim Rabbim razı olsun kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ne zaman istersen sorabilirsin ustadim tabiki seve seve cevap veririm ben onemsemedim nedeni kendimce belirledigim hedeflerle zaten uyumlu idi kisa adimlarla gitmek icin ben ustlere bakmiyorum zamani gelince o hedefide gozetecegiz ama zamanla yapmak daha saglikli ustadim ama dikkatlisin cok tsk ederim dikkatin icin

1BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Sagolun üstat teşekkür ederim yabancı bir analistin grafiginde vardı ve yön yukarı doğru hedefi 19$ Dı o yüzden sordum hayırlı geceler diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Evet ustadim gordum ancak genel kani tobolar diplerde gorunur yani diplerdeki tobolar daha guvenilirdir gumus icin diplerde oldugumuzu dusunmedigim icin guvenilir gelmedi bana baska formasyonlarla degerlendirmeyi tercih ettim bu tobo ise sayet 18.90 lar gibi bir hedefi var bu arada ama daha net formasyonlari izlemeyi tercih ediyorum siz takip edebilirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Hadi ins. Ustadim senin adina cok mutlu olurum basarilisin ve basarilarinin devamini dilerim

3BeğenmedimŞikayet

antepli87 ()

Değerli üstadım 18.38 i güzel yakalamıssın, bana göre yarın zorlar 2-3 temmuzda parçalar inşallah.
Eğer 2-3 temmuzda dediğim olursa
4.15-19 yaklaşırsak hiç görmediğiniz bir formasyonu sizinle paylaşacağım mutlaka.
(Ufak defek sapmalarda kabulümdür tabiki)
Emin olun grafikçileriin bakış açısını değiştireceğim formasyon tutarsa.

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Üstad tobo yu gördün ü grafik te

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum