Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 17:44:37
EUR 35.0389 17:44:37
USD 32.2126 17:44:37
ALTIN ONS $2408.8700 17:44:37

Grafiği gönderen: ©altıncıhis

sterlin 1 Hafta önce

Sterlin Bugün

Sterlin geçen hafta 8,51 deydi. Bugün 8,43 de. Şahsen 8,42 yi bekliyordum. An itibariyle beklentim gerçekleşmiştir. Bir ihtimal de olsa 8,36 ya yaklaşabilir diye tam işlem yapmak sağlıklı olmaz. Tam olarak alım sinyali var diyemiyoruz. Düşüşün durmasını bekleyip girmek gerekir. Şahsi görüşümdür ytd.

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

©altıncıhis ()

Teşekkür ederim arkadaşlar herkese bol kazançlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Afege_ ()

İyidir çok şükür. Evet varmış:)

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

crazyb0y ()

Saygısızlık? @admin bey ilgilenir misiniz kullanmadığım bir hitap şeklinle suçlanıyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Sağolasın kardeşim sen nasılsın motorinde indirim varmış

Afege_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Afege_ ()

Selamlar abim. İyisin umarım.

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Evet neden kızıyorsun ki hem saygısızlık yapacan hemde laf soyletmiycen hadi ordan derler

crazyb0y için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

crazyb0y ()

Eleştiri yapmadım dikkatini çekiyorsa doğru yere doğru birikim bırakmak herkes için faydalı olacaktır sen onun avukatımısın ayrıca?

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Kendi yazanlar olurmu hiç yok canım

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Motorinde indirim var galiba

0BeğenmedimŞikayet

Fatosss42 ()

Bakın insanlara ayrı hitap etmek önemlidir aradigin bilgiye daha hızlı ulaşmak icin

Fakat bütur sayfalarda farklı yatırımlar yapan kişiler fazla olunca faydalananlarda olabilir

0BeğenmedimŞikayet

Afege_ ()

Evet tam yazmadığım için anlayamadın sanırım özür dilerim. Detaylı yazayım senin için.

Senin paylaşımın gibi alâkasız bir cok paylaşım varken sitede emek verip grafik paylaşmış arkadaşı admini etiketleyip sikayet ediyorsun. Tek suçuda sayfası olan bir yatırımı aracını burada paylaştığı için. Yani seninde bir çok alâkasız paylaşımın var hadi onu sterlin sayfasına gönderdiler seni nereye gönderecekler:)
Bırakın artık grafik atanları eleştirmeyi.

-1BeğenmedimŞikayet

crazyb0y ()

Neden sayfalar ayrı o zaman arkadaş bir amaç var dimi insanlar buraya girdiğinde altınla ilgili bilgiler görmek ister sterlinle ilgili bilgiler herkes görmek istemeyebilir o yüzden ayrı yapmış olabilirmi sayın @admin

Fatosss42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Venüsmmg ()

Sağlık olsun. :)

0BeğenmedimŞikayet

Fatosss42 ()

Oma yazmıştım size gitmis :)

Venüsmmg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Venüsmmg ()

Ben biliyorum zaten fakat neden yazdınız arkadaş rahatsız oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

crazyb0y ()

Dostum motorin diyor sterlin veye euro demiyor motorin diye sayfa varda ben mi paylaşmadım laf olsun diye paylaşım yapma komik duruma düşüyorsun emeğine lafımız yok doğru yere paylaşım olsun.

0BeğenmedimŞikayet

Fatosss42 ()

Bilgi paylaşmak içindir

Emtialar bağlantılı birer materyalse bunu bizler görmek isteriz sabit bakmayın

1BeğenmedimŞikayet

Venüsmmg ()

Arkadaşım istersem bitcoin bile paylaşılır siz görmek istemiyorsanız engelleyin. Zaten kimse kalmadı küstürmeyin faydalı arkadaşları rica ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Afege_ ()

Gram Altın için crazyb0y yorumu (3 ay önce)
Motorine 26 kuruş indirim bu gece yarısından itibaren.

https://altin.in/crazyb0y/6

Dostum böyle şeyleri pek sevmiyorum ama emeğe saygı gerekiyor:)

0BeğenmedimŞikayet

crazyb0y ()

Site kuralları öyle demiyor ama bir incele istersen niye ayrı acaba hepsi bir değil?

0BeğenmedimŞikayet

Afege_ ()

Eline sağlık. Beklentiler aynı.

0BeğenmedimŞikayet

Venüsmmg ()

Ellerine sağlık arkadaşım.

0BeğenmedimŞikayet

Venüsmmg ()

Buradakilerde sadece gram mı var zannediyorsun. Ne alaka bende hem sterlin hemde gram var. Sen görmek istemiyorsan engelle.

0BeğenmedimŞikayet

0101can ()

Yorumunuz için tşk ler emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Guler571 ()

Aynen kardeşim çok doğru sterline hiç bir işimiz yok ki tebrik ederim

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Paylaşmaya devam kardesim

0BeğenmedimŞikayet

crazyb0y ()

Burası altın sayfası arkadaş sterlin sayfasında paylaş bilgilerini. @admin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum