Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0668 10:34:12
EUR 34.8016 10:34:12
USD 32.5997 10:34:12
ALTIN ONS $2388.1150 10:34:12

Konu: BTC 28.06.2020

Merhaba değerli dostlar, cümleten hayırlı ve mutlu bir Pazar günü geçirmeniz dileğiyle..

BTC en son günlük MA20 gibi 9.500$'lık desteği kırdıktan sonra bir düşüş başlatmıştı.. btc 8.800$'ın Altın da daha fazla riskle karşı karşıya olduğudur.. BTC'de öncelik, 9.140$ ve 9.200$'lık destek seviyesinin üstüne çıkması gerekir.. BTC'nin BİTSTAMP'ta gözüken dün 8830.63$'a kadar düşmüş olduğu ve şimdi toparlanma görüntüsü mevcut bir şekilde düzeltme ve aşağı salınımdan sonra yukarı hareketlenecek bir görünümü mevcut gibi.. BTC'nin 4 saatlik çizelgesi ve görünümünde ise 9.140$'a yakın bir dirençle oluşan önemli bir düşüş eğilimi mevcut.. BTC 9.140$-9.200$ ve ardından 9.330$ civarında mücadele etmesi muhtemel gözüküyor.. İlk direnç 9.040$'a yakın ve FİB'oda da gözüken 9.060$ seviyesidir..

9798.76$'dan 8.813$ seviyesine kadar düşüşün ve düzeltmenin kısacası %de23.6 FiB geri çekilme seviyesini de temsil eder (9.060$)'dir.. BTC trend çizgisini geçer ve burayi kırarsa 9.200$ ve ana direnç 9.300$'lık dirence doğru toparlanmasina devam ediyor olacaktir.. BTC'nin 4 saatlikte 100 SMA seviyesi 9.300$'lık direnç alanının yakınında sayilir (9.350$).. Artan ve yukarı yönlü, alimlarin 9.140$-9.200$ ve ardindan 9.300$ ve günlük MA20 9.400$ ve SMA200 (9.450$) seviyelerinde bircok dirençlerle karşılaşması da muhtemel görünüyor.. Olumlu bir bölgeye geçmesi için BTC'nin 9.330$ ve 100 SMA'nın üzerine çıkması gerekiyor (9.350$)..

BTC 9.330$ MA20 (9.400$) gibi seviyeleri gecemezse şayet, aşağı salınıma devam etmesi olacak ve aşağı yönlü ilk destek en son test ettiği 8830.63$ en düşük seviye olması beklenebilir.. 8.800$'lık destek bölgesinin altında kapanışlarda ise kisa vadede şimdilik en kötü senaryo 8.500$'lık destek seviyesini bile hedeflemesi olacaktır.. 4 saatlik MACD düşüş bölgesinden pozitif bölgeye geçmek için calisiyor.. RSI ise şu anda 40 seviyesinin altında ve yukarı yönlü bir toparlanma görünümü olacak gibi görünüyor..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (8)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Kardeşim yorumların ve detayların icin emegine sağlık bilen biliyor sağolasın

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

vetselcuk ()

Eksik olma Allah razı olsun senin samimiyetin yeter kardeşim, nankörler için yaşasaydık hayat çekilmez olurdu dikkate bile alma iyilik samimiyet herzaman kazanır. Allah'a emanet

0BeğenmedimŞikayet

Eksk ()

Hayırlı pazarlar emeğine sağlık bakalım btc bize neler gösterecek bol kazançlar

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Fırsat bulduğumuz sürece analize ve yoruma devam, tabii ki değerli kardeşim neden olmasın zamanimiz olduğu sürece yıla devam, ama insanlarımız nankör bunu en güzel şekilde Kur'anda da bahsi geciyor insanoğlu nankördur burada yardımcı olanlari karalamak ve yok etmek içimizde var o yüzden ben alım ve satım yerlerimi belirtmiyorum o vebale girmek istemiyorum..

vetselcuk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

vetselcuk ()

Ustam katkıların ve emeklerin için minnettarım teşekkürler klavuz niteliğinde analizlerini herdaim bekliyorum selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bir emtia hep düşecek diye bir kaide yok halving sonrası zaten bu düşüşlerin olması da gayet normal ve son zamanlarda BTC ABD borsaları ile hareket ediyor şuan ki görünüm ve piyasayı 2. bir dalgaya suruklemeleri olacak.. Utanılacak birşey yok ki dostum destek/direnç takip edildigi takdirde 9.000$ üstü de olur 8.500$'da olabilir, bu piyasada yanilmayan kişi çok nadirdir..

Toch_Blue için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Toch_Blue ()

Şaka tabiki eline saplık senin paylaşım ve yorumlarına saygım sonsuz ama 9k üstü hedeflerini önceliğin olmaması lazım şu çerçevede dediğin gibi olursada ben utanırım ne diyeyim Allaha emanet ol.

Toch_Blue için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Toch_Blue ()

Çok kırıldım codex kardeşim okuyunca ben 8500-7700 bekliyordum içerikte :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum