Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0746 14:56:01
EUR 34.7813 14:56:01
USD 32.3428 14:56:01
ALTIN ONS $2297.1150 14:56:01

Grafiği gönderen: Kriptoloji

Haftalik guclu sat verdi..

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Para pompaliyorlar. Daha nekadar sürdürebilirler. Illaki gün gelecek ve artık pompalayamayacaklar. amerikan ekonomisi büyük bir aldatıcı ağ üstünde. Yakın zamanda o ipler kopmaya başlar. Dediğin bu hafta başındada tekrarlayabilir. Ama dünyanın gözü onun çıkılmasını bekliyor ki kendileri piyasa oluştursun.

ÖzerŞahin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÖzerŞahin ()

Büyük para küçük para her insana göre değişebilir tabi bana göre küçük başkasına göre büyük gibi şuan için 350 dolar zarardayım ama kafamda bir durum var onu paylaşayım nasdaq dow joner haftayı çok ekside kapadı genelde bildiğim kadarı ile ekside kapanınca artıda açılıyor çoğu zaman hafta açılışında bahsettiğin 9500 lere bir ihtimal atar diye umuyorum.

Kriptoloji için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

Sen zararda sayilmazsin dostum. 100 200 dolar terste kalmak diye birsey yok btcde. Bu piyasada altcoinlerde %90 terste kalmis insanlar var. Hatta son 1 ayda %30 %40 terste kalanlar var. Cok buyuk paralarla al sat yapiyorsan zaten gunluk al sat onermem.. %30 %40 lik dusus anlarini beklerim oyle alir %30 kar ile satarim :)

ÖzerŞahin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

Videoyu yeniden izlersen cme grafiginden bahsediyorum hafta sonu orda islem olmadigindan dolayi orda haftalik kapanis geldi bile

Cengiz1968 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cengiz1968 ()

Emeğine sağlık kardeşim. Seni de yoruyoruz. Hakkını helal et. :)

Bu arada haftalık kapanış olmadıki haftalık güçlü sat versin..

Kriptoloji için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ÖzerŞahin ()

Desene ozaman başkan başım fena dertte 9450 ve 9210 iki parça alımım var hepsini 9350 satış emir koyucam bakalım şansımız yaver giderse çıkarız bu tersten daha derin düşmeden..

1BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

2 saat once attigim analiz videomu kaciranlar alt yorumdan ulasabilirler..

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

gözlerim dolardı senmisin eline sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Kaygılı21 ()

Merhaba hocam bitcoin düşüş trendinde oldu ve yavaş yavaş düşürek oyalanıyor varsayalım. Burda bir altcoin boğası bekleyebilirmiyiz?

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Güzel bir video. Dün de ben aynisin8 paylaştım. Benim analizciyle gördükleriniz cok uyuşuyor. Geçiçi bir zirve yapsada bari elimizdekinleri satsak:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum