Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 20:25:01
EUR 34.7748 20:25:01
USD 32.4684 20:25:01
ALTIN ONS $2337.9850 20:25:01

Grafiği gönderen: G_man

G_man ()
Ons

max görebilecegi yer rsi düşen çizgisinide takip etmek lazım son bir NU yapıp baya aşagılara gidecegini düşünüyorum artık.

Yorumlar (14)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Mailer ()

niye halen 1750 civarinda geziyor cunki piyasaya bugun basilan paralar en az 1 yil sonra yerini buluyor bugun bastiginiz paralar hemen ayni gun islem olarak piyasada goremessiniz simdi balon olarak borsa ve baska yerlerse geziyor sonrasinda altina yaricak

G_man için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mailer ()

sana tam tersi diyorum aslinda atinin degeri coooj altta nedenini ancak bu ise gercekten ilgi gostermis arastimis akonomistler bilir kendimi cok bilmis olarak kastetmeyorum ama 1970 yilina kadar piyasaya ancak altin rezervi kadar piyasa para basilabiliyordu sknradan bi yuzre 10 altinla yuzde 100 islemini cikardilar hepsi patlicak karsiliksiz altin satan bor piyasadayiz o yuzden esas altin ons degeri 17500 degeriridir burda yok cok yikseldi felan diye konusma yazma altin ons bu basilan paralarla vikicaktir ve cikicak bu ufak tefek dususlere aldatma insanlari

1BeğenmedimŞikayet

G_man ()

aslında altının degeri coook yukarılar ama türev piyasaların kurulma amacıda bu . elinde olmayan mal ile hem yükseliş hem düşüşden para kazanma. amerikanın para basma hikayesi ons u en az 5000 dolarlara taşıyacak . 3.7 trilyon başlangıc rakamı , şimdiden 7.082 trilyon oldu teknik olarak ons şimdiden en az 2500 olması lazımdı niye hala 1750 lerde sürtüyoruz ? asıl düşünülmesi gereken konu bu

OscarTrader için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sokratess ()

Aynen kabaca hesap işte

1BeğenmedimŞikayet

OscarTrader ()

31 ons dustu tam olarak

Sokratess için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OscarTrader ()

Zaten ons altinda en zevkli tarafida bu sag gosterip sol vurmak, suan forexte olanlar icin cok guzel imkanlar sunuyo vurkac yaparak

0BeğenmedimŞikayet

Sokratess ()

Aynen 37 40 ons düştü 1800 gitmesi lazım

0BeğenmedimŞikayet

G_man ()

düzeltme olmadan yükselemez , yükselmedende düşemez valla piyasanın özeti bu :)

Sokratess için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Soner57 ()

Biraz öyleyiz napalım :)

0BeğenmedimŞikayet

G_man ()

dostum ben gördügümü söylüyorum . sabah kama vardı sonra 2 direnc arasında sekti durdu, sonra ücgene cevirdi yani adamlar ali yi veli yapıp ismail diye piyasaya gösteriyor. başka nasıl anlatabilirim bilemedim. ve rsi lar diplerde geziyor düşüreceklerse illaki fiyatı yukseltmek zorundalar.

0BeğenmedimŞikayet

G_man ()

:D hep mi yukselsin az da düşşün amma aç gözlüsünüz :D

Soner57 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sokratess ()

Zayıfladı acaba korkumu veriyo yoksa 1705 salacakmı

0BeğenmedimŞikayet

OscarTrader ()

Yani 1790 hedefte diyosun asagaya inmeden

0BeğenmedimŞikayet

Soner57 ()

Arkadaşlar ons yukarı çıkacaktır G_Man düşecek diyorsa :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum