Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 00:52:22
EUR 34.7748 00:52:22
USD 32.4684 00:52:22
ALTIN ONS $2337.9850 00:52:22

Grafiği gönderen: Kriptoloji

Hedef 9500 mu?

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kaygılı21 ()

Kırmızı mavi ve eflatun çizginin çakıştığı yerden bir pump olabilir belki , bu arada dostum senin grafiklerine güveniyorum. Düşersede yapacak birşey yok. Sen bakma öyle üç beş kuruş düşünce olumsuz yorum yapanlara. Ben 9270 civar full btc ve eterdeym. Tşkler grafiklerin için bize yol gösterici.

0BeğenmedimŞikayet

aykut267 ()

Bende 10 k içerideyim kimsenin zoruyla işlem yapmadım ALLAH akılı boşuna vermemiş hocam kendi fikirlerini kendi düşüncelerini kullan diye vermiş. Elbet yükselecek tekrar sabret sadece sana tavsiyemde kalp kırma zor tamir edersin sonra.

imrt için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

imrt ()

bir ben değilim 8k içeri

aykut267 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Aynen ustam işte ben de mecbur biraz düşerse diye sabırla bekliyorum ben de 11.75 ten 800 Neo maldayim hala

0BeğenmedimŞikayet

aykut267 ()

Çok şükür dostum beklemedeyiz işte iyikine ethdeyim 10 k zarar oldu neo ile ama gülüyoruz yine bekleyip kazanacağız inşallah sene sonuna kadar yolumuz var :)

Atak01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aykut267 ()

Biz yanındayız ileri devam emeğine sağlık

Kriptoloji için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

:) iyim sen de iyisindir inşallah ustam beklemeye aldım kendimi yaradan herkesin yüzünü guldursun son btcturk pro olayından sonra hala kendime gelemedim:)

1BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

Dogru yoldada olsan olmasanda elestiriler herzaman olur. Yillardir oyle elestiriler aldigim olduki buna elestiri bile demem. Arkadas belki hemen simdi 9500 gelecek dedigimi dusunduyse diye aciklik getiriyim dedim.

0BeğenmedimŞikayet

aykut267 ()

Dostum napıyorsun iyisindir inşallah

Atak01 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Kriptoloji hocaya laf yok ustam

0BeğenmedimŞikayet

aykut267 ()

Yükselince ortalıkta yoksun düşünce karalama kampanyalarınız hemen başlıyor

0BeğenmedimŞikayet

aykut267 ()

Eleştiri alıyorsan doğru yoldasın devam et )

0BeğenmedimŞikayet

imrt ()

sadece inşallah

1BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

Acelen ne kardes surda 50 dolar dusmus gorende 1000 dolar dustu sanacak. 50 dolara dusus diyorsan dolar al sat.. hedef verdik hemen simdi gelecek demedik. Dalga dalga gelecek dedik.

0BeğenmedimŞikayet

imrt ()

sen ne zaman cıkacak dersen milletin çıkması lazım ne zaman düseecek dersen mala girmek lazım birkez daha 2günde gösterdin

0BeğenmedimŞikayet

Thodex ()

Eline koluna saglık

0BeğenmedimŞikayet

Superrbtc ()

Emeğine sağlık dostum

0BeğenmedimŞikayet

omerr47 ()

Bilgilerin ve emeğin için teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Baba46 ()

Eline dilile sağlık kardeşim herkesin herdediğine bakma 100 kişiden bir tane çıkar öyle insan buraya kayıt olmayıp da seni ne kadar insan izlediğini ve takip ettiğini unutma boş adamların boşlafına itibar etme zamanını harcama öyle laflarla takip deyiz seni

0BeğenmedimŞikayet

SLH051 ()

İşin rast gelsin

1BeğenmedimŞikayet

ÖzerŞahin ()

Başkan sen her şeyi yanlış anlıyorsun ama ben başkan nereye kayboldun derken kötü bir niyet yada eleştirisel anlamda demedim seni takip ettiğimiz için bir kaç kezde yazıp cevap alamadığım için yazmıştım acaba bir şey mi oldu anlamındaydı.

0BeğenmedimŞikayet

aykut267 ()

emeğine sağlık burada yükseliş bekleyen bir kaç kişiyiz bakalım ne olacak

0BeğenmedimŞikayet

Acemi213421 ()

Hakkında hayırlısı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Her konuşana bakma:))

0BeğenmedimŞikayet

SLH051 ()

Baş tacısın

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum