Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0743 11:51:08
EUR 34.7954 11:51:08
USD 32.3667 11:51:08
ALTIN ONS $2301.5400 11:51:08

Grafiği gönderen: Akıncı

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın
386-389 arasında sıkıştı kırdıgı yöne 3 liralık bir yeni bant yapıcak..
mavi takozun alt bandında aşagıya kırılım kısa vadeli yükselişi sorgulatır 389 yukarıya geçilirse 392 ve 396 gündeme gelir. YTD

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

AltınBorçlusu ()

Üstad çok güzel bir grafik. Teşekkür ederim. Elinize emeğinize sağlık

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

sadece fikir olsun diye hemde kendi stratejimi belirtmek için söylüyorum ben bu senaryo oluşmasa bile alıcak farklı ürünler bulurum. bunun dışında yükseliş bekliyen arkadaşlarında analiz ve fikirlerini almanı öneririmm kafana hangisi yatarsa o şekilde hareket edersin.. hiç bir analizin kesinligi yoktur..

AltınBorçlusu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AltınBorçlusu ()

Akıncı hocam fikrini almak isterim; Altın borcum var süre sıkıntım yok. ne zaman alım fırsatı olur sizce.

0BeğenmedimŞikayet

Kanarya2828 ()

Tessekkür ederim hocam bilgileriniz için

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

altın bozup ödeme yapıcaksınız heralde.. kardeşim şuanda bi sıkışma içinde yönü ancak kırılımdan sonra netleşecek.. benim genel beklentim orta vadede yükseliş ama şimdi kısa vadeli düşüşün devam etmeyi yönünde ..

Kanarya2828 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kanarya2828 ()

Bende ara odeme yapinca 18 bin yapicam allahin izniyle

yildirimyfb için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yildirimyfb ()

geçen hafta 2 kredimi kapattım, kapamadan dolayı yaklaşık 11 bin tl kar ettim. darısı başına

0BeğenmedimŞikayet

Kanarya2828 ()

Krediden kurtulmaya çalışıyorum az daha yükselir mi diye Düşünüyorum bizim gibi insalar icin 1 tl yukselmesi veli nimet oluyor

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

ödeme yapmayıp altın almayı düşünüyorsanız bence biran önce kredi belasından kurtulmaya çalışın..

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Senin kadar olmasamda hislerimde yanılmam kademe candir

0BeğenmedimŞikayet

Kanarya2828 ()

Hocam benim için dusuncenizi soyleseniz sorumluluk bana aittir bugün kredi ara ödeme yapicam

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

olaki düşüş tarafı çalışırsa alımlarının aralıgını geniş tut bence..

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

tahmin olarak kendi fikmini söylemiyorum artık oluşan fiyatlamayı ve potansiyel yükseliş ve düşüş hedeflerini belirtiyorum daha kısa vadeli olarak..

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

evet ons için kapanış önemli olucak kırılan direnç seviyesine haftaya dönüp pulback yapması beklenir. ama önce kapanışı 1745 üstü olmalı tabkii

mrerden için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Sıkıntı sıfır biliyorsun 2 tarafta uygun olur

0BeğenmedimŞikayet

Kanarya2828 ()

Sizin tahminiz nedir hangi yöne gider?

0BeğenmedimŞikayet

mrerden ()

@Akıncı kardeş inmeden çıkmayacak salması lazım.1747 den dönerse ozaman esas bir yükseliş başlar farkındaysan alımlarda korku var alım satım dengeli az salmalıki önü açılsın. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

günaydın kardeşim 3 lirayalık aralıga sıkıştı takozun kıırlımına göre bakıcaz biraz daha ilerisi için.

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Akıncı kardeşim nasılsın neler var bugün nasıl görünüm

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum