Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 01:16:38
EUR 34.8523 01:16:38
USD 32.5692 01:16:38
ALTIN ONS $2318.3300 01:16:38

Konu: BTC 26.06.2020

btc , 8.989$'lık desteği test ettikten sonra yukarı yönlü bir düzeltme başlatmış ve şu anda 9.300$-9.400$ seviyelerinde ve yakınında güçlü bir direnç seviyeleriyle karşı karşıya olmasidir.. BTC konsolide olmaya çalışıyor ve 9.200$'lık destek seviyesinin üzerinde ancak 9.250$ seviyesinde kapanışlar yaptığı takdirde yukarıda belirtilen seviyelerin ardından 100 SMA'ya yakın birkaç engelle ve direnc yeniden karşısına çıkacak olmasidir.. BTC'nin saatlik görünümünde 9.330$'lık dirençle bir 3'gen oluşumuda mevcut görünüyor..

BTC 9.300$-9.330$'ın üzerine çıkacak ya da 9.000'in Altın a doğru yeni bir düşüş başlatmasi olacaktır bunun için grafikte ki FİB seviyelerininde takibi onemlidir.. 8.989$ seviyesinde haftalık en düşük bir seviye oluşmuş oldu ve son seanslarda yukarı yönlü bir düzeltme başlatti.. BTC 9.200$'in üzerinde bir toparlanma görüntüsü mevcut yanlız önünde gözüken saatlik görünümde 9.250$ gibi bir kısa dirençte var.. Ayrıca, en son gördüğü yüksek seviye olarak 9666.35$ seviyesi ve en düşük 8.989$ doğru düşüşün kisacasi %de38.2FiB geri çekilme seviyesi ise (9247.75$)'dir.. 3'gen direnci, düşüş hareketinin %de50 FiB oranı ise (9327.67$)'dir.. BTC kısacası 9.300$-9.330$ direnç seviyelerini geçerse, bir sonraki direnc 4 saatlik görünümdede 9.400$ kısa hedefidir..

Yukarı yönlü, 9.400$'dan sonra ki hedef ise günlükte MA50 saatlikte 100 SMA 9.450$'a yakın bir seviye olmasidir ve sonrasında 9.500$ direncine gitmesi sözkonusudur.. BTC aşağı doğru bir salınımda ise 9.200$'ın üzerinde tutunamazsa şayet, 9.150$-9.080$ seviyelerinin takibide önemlidir.. Bir sonraki pivot destek ise 9.000$.. BTC 9.000$'in altında günlük kapanislarda ise, daha fazla düşüş riskiyle oluşturacak ve kısa vade de 8.900$-8.800$ ve en kötü senaryo olarak şimdilik 8.500$'lık destek seviyesine doğru bile gidebilir.. Saatlik MACD düşüş bölgesindeki hareketleri yavaş bir sekildedir.. RSI ise hala 50 seviyesinin altında olduğudur..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (18)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Toch_Blue ()

Dostum 9600 üstü tutunamadı beklentim çok net ve yukarıydı 9800 kırmasını bekliyordum 9300 görünce öğlen hımmm dedim full maldaydım saniye bile düşünmeden parçalı elimdeki malları eniyi fiyattan iyi kötü sattım zararsız ne varsa

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Evet şuan görünüm o yönde ilerliyor fakat BTC bu belli olmaz son zamanlarda piyasa yapıcılar istediği gibi oynuyor en son tepe seviyelerini geçmemiz gerekiyor özellikle 9.800$'da 2 günlük hatta haftalık kapanış yapması ve 9.900$ civarı ve 2017'den gelen çizgiyi 10.500$ çok önemli ve geçemediği takdirde hep aşağı seviyeleri deneyecek olmasidir zaten.. Mayıs 9.440$'da kapatmıştı ayı bu ay onunda altında kapatırsa durumlar daha kötüye doğru gidebilir..

Toch_Blue için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler kardeşim sizlerde eksik olmayın bir nebze yardimimiz dokunuyorsa ne mutlu bizlere ve yardımcı olan tüm dostlara tşk ederiz..

Meloş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mono500 ()

Selam 5 favorini paylaşır mısın? Mesala hangi altcoinler parçalı alınır gibi, şimdiden saol

1BeğenmedimŞikayet

Toch_Blue ()

Zaten adım adım düşüyor dostum kademeli önümüzdeki iki gün çok kritik ay kapanışınada geliyoruz aylık mum kırmızı olacak haftalıkta muhtemelen bakalım neler olacak kişisel kanaatim aşapı yönlü ben altlardan 5 tane ilk favorilerimden parçalı almaya başlarım

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Zaten amaçları da bu piyasa yapicilar bu işi iyi yapıyor dostum algı, manipule onların akillarina bizim aklimiz yetmez.. En güzeli parçalı alım ve belirttigin seviyeler gelirse almak ve sonrasında ise yatmak olsun benim gibi..

1BeğenmedimŞikayet

Meloş ()

Başladığı günden beri yazılarını okurum eminim herkez için faydalı biz sana teşekkür ediyoruz

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Önemli değil rica ederim kardeşim, hepimiz burada bir savaş veriyoruz yıllardır ve burada birbririmize bir katkıda bulunan tüm dostlara teşekkürü bir borç bilirim..

Meloş için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

En son 1.5 ay önce Mayıs 10'da 8.109$ ve sonrasında gizli bir toparlanma olmuştu yukarı yönlü ve şuan 200 günlük MA 8.330$'da burası kırılırsa şayet aylık görünümde 7.340$ bile gözüküyor olduğudur.. En güzeli adım adım ilerlemek ve sağlıklı olanda budur bana göre..

1BeğenmedimŞikayet

Meloş ()

Teşekkürler kardeş ellerine sağlık sayfamıza güzel katkıların oldu inkar edemeyiz

0BeğenmedimŞikayet

Toch_Blue ()

Bu sefer iş ciddi bende inanmıyordum ama 77740 aşağıda hedef

0BeğenmedimŞikayet

Toch_Blue ()

Öyle bi dünya yok dostum kırılım daha sert olacak 8500 hikaye olur inan

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

2 gün önce de altyoruma bakarsan ona göre belirtmiştim BTC ya 9.330$ seviyesine çıkacak ya da asagi yönlü 8.800$'a kadar gitmesi olacak ve en kötü senaryo 8.500$ diye @Toch_Blue yeni bir ay başlangıcı ile herşey kendini daha net belli eder dostum..

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@btc68 altyorum G ncel dostum haftasonu sebebiyle pek değişen birşey yok stabil şuan hafta açılışıyla BTC kendini belli eder gibi.. Grafikte ki seviyelerin takibi ve dün en son yine BTC ile ilgili yorum ve grafik atmıştım onu da inceleyebilirsin, bol kazançlar..

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bu arada 20 dk önce bir deprem oldu, Rabbim herkesin yardımcısı olsun zor bir süreçten geçiyoruz son zamanlarda ve CHZ'yi yakından takip etmiyorum ama futbol devam ettiği sürece anlaşmalar yapıyorlar bu da olumlu olarak fiyata etkisi oluyor, en son Barselona ile anlaşmışlar di ve fiyata etkisi 164 sats'a kadar çıkmıştı yakında FENER ile de bir anlaşma yapabilirler yakından takip etmek gerekiyor, ve şuan günlükte MA20 135 sats'da kalması önemli..

omer_3838 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_3838 ()

İyim çok şükür çalışıyorum. Hafta sonu da çalışacağız. Sınavda yumurcakları gözetlicez :) hayırlısı ile inşallah. Adada alım yerim ne iyi ne kötü. 528 ada/TL alım yeri. Son olarak chz hakkında ne düşünüyorsun fena sıçrama yaptı

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın kardeşim tsk derim iyiyim hamdolsun, sağlığımız yerinde daha ne olsun bundan daha büyük bir nimet yok sanırım, sende iyisin umarim? Ben genelde majorleri tercih ediyorum ETH- LİNK- ADA- NEO portföyümde bunlar var.. ADA'da alım yerin iyiyse ve cok zararin yoksa en azından beklemen uygun gibi görünüyor.. Geçtiğimiz günlerde IOHK, Shelley'nin 30 Haziran ve 7 Temmuz arasında piyasaya sürüleceğini açıklanmis.. Bu güncellemenin ADA fiyatı için önemli bir bükülme noktası olma durumu sözkonusu ve güzel bir ivme yaptı.. Ancak BTC gözetiminden kurtulmak ADA için elbette kolay olmabilir ancak BTC hakimiyeti bir sıçrama yaptığı için alt sezon da bir köşede olabilir.. Bu arada eğer bir altcoin sezonu olursa şayet ADA ve ETH'un da rolü elbette olmasi beklenebilir, beklenmelidir..

omer_3838 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_3838 ()

Üstadım nasılsın hayırlı cumalar dilerim. Ada/USD herşey tepetaklak oldu. BTC yaptı yine yapacağını. Kalalım mı ne önerirsin. Bir de. Yıl sonuna kadar alt coinler den hangisini önerirsin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum