Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0745 13:07:04
EUR 34.7895 13:07:04
USD 32.3540 13:07:04
ALTIN ONS $2300.6200 13:07:04

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Cogumuz bunu yapamiyoruz nedenide belli aslinda insanoglu daha once yapmis oldugu islemi guvenli islem guvenli yer olarak dusunur bu piyasada en cok moral bozan tek yer belkide gumustur dususude cikisida hizli olur ama insan daha oncede burda islem yaptiysa burdan ayrilamiyor ornek olsun diye soyluyorum chf aliminin tam zamani diplerde desen cogu kisi bakmaz bile bilmiyodur bile guvenlide gelmez halbuki burdaki yaptigin islemden hicbir farki yoktur bu arada chf sadece ornek isim olarak verilmistir yer ve seviye belirtilmek icin degildir

Agaupl için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Agaupl ()

Çok mantıklı bı yere odaklanmak ve en dipten almak :) , 2.50'lerde haberim yoktu gümüşten , olsaydı gerekirse bir sene beklerdim:)

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Bence bezdirmeden milleti indirmeden cikmaz daha . nasip tek bir yere odaklanmamak lazim kendimce dusuncen herseye bakmak hangisi gercekten dustuyse ona girmek lazim yukselmis bir seye aradan binmektense dusmus birseye diplere yakin yerden girip aylarca beklemeyi tercih ederim

zeheb61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

zeheb61 ()

nedir bu gümüşten çektiğimiz alırız düşer satarız çıkar şimdi ne yaparız:)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Sizede ins. Ustadim tsk ederim

Aleladea için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aleladea ()

Ben şuan yüzeysel bakıyorum borsaya. Tam anlamıyla ilgilenmeye başladığımda seni sıkboğaz ederim.
Sana bol bereketli kazançlar diliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Cok tsk ederim uatadim en kisa zamanda kendimde o isigi gordugumde baslayacagim bugun bist100 endeksinde doji mum olustu biraz daha bekleyip piyasanin yonunu gorelimde hisse senedi calismalari yaparim ben sana ins. Sen yeterki gozune takilan hisseleri sor bana :))

0BeğenmedimŞikayet

Aleladea ()

Hevesim kalmadı doğan abicim. Yüksekten olan parça ufak zaten. Ne zaman kurtarırsa kendini o zaman satarım. Sen borsanın üstadı ol peşine takılalım :) izlemedeyim seni :) Allah razı olsun bu arada paylaşımların çok değerli hep diyorum.

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim karar senin elbet kardan memnunsaniz cikis yapabilirsiniz ancak suda bir gercek karsaki parcalari ciktiginizda diger kalan parcalarin ortalamasini yukseltmis oluyorsunuz hesabinizi ona gore yapin hic bir soylemin kesinligi yoktur yukari giderse uzuleceksiniz asagi giderse yine uzuleceksiniz bu durumda diyecek biseyim kalmiyor kararinizi kendiniz vermelisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Piyasanın_acemisi ()

Teşekkür ediyorum sayın hocam. Mutlaka bakacağım.

0BeğenmedimŞikayet

Aleladea ()

İçimdeki sesi dinliyorum karda olan parçaları çıkıyorum yavaştan hocam. Sıktı artık. Fake atıp duruyo 91lere 92lere gelip.

1BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Ustadim kanal hareketine tam uyacaksa 18 e kadar gideri var gibi duruyor bu piyasada kesin bir sey soylemek cok guc kanal hareketi ustte 18 altta 16.85 ler var diyor

0BeğenmedimŞikayet

Aleladea ()

Hocam lütfen söyler misin gidişat sence ne taraf

2BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Doji mumlar kararsiz mumlar olup alici ile saticilarin savastigi mumlar olarak tanimlandirilabilir doji mumlari sonra olusan mumlar karar verici olabilirler gumus ons grafiginde bu tarz mumlari cok goruyoruz 4 saatlik grafikleri inceleyerek bu tarz mumlarin goruldugu durumlarda neler yasanmis arastirabilirsiniz egitim adina guzel bir calisma olurdu

Piyasanın_acemisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Uzun bacak doji mum olustu bu mumdan sonra gelen mum kirmizi ve bu mum kapanisinin altinda kapatirsa kisa sureli bir dusus gorulebilir

Piyasanın_acemisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Piyasanın_acemisi ()

Bu grafik ne anlatıyor sayın hocam?

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum