Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 06:26:16
EUR 34.8238 06:26:16
USD 32.3379 06:26:16
ALTIN ONS $2301.8900 06:26:16

Grafiği gönderen: DOGANbey42

⭐⭐DOGANbey42 ()
Gümüş

gumus ons genel gorunum

Yorumlar (24)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Aynen biraz tepki alışı olur o ara kaçarım belki :)

Baheng721 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baheng721 ()

Saat 20 veya 21 de ya yükselecek halay çekecez yada düşecek ağıt yakacaz ikisinden biri ama bakalım duruma göre :)))

Ceu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

eyvallah abi sağolasın. Gümüşten de biraz biraz kaçmayı düşünüyorum akşam powell konuşması var onu izleyeceğim.

DOGANbey42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Allah razi olsun ustadim bol kazanclar dilerim

EuroDol için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Bol kazanclar dilerim uatadim basarilar

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Kesinlikle abi Stopsuz asla. Bakalım sonumuz hayır olsun.

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Eyvallah kardeş bilmukabele

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Boyle haberler cogaldikca yeni rekorlar kirarsa sasirmam hemso ama grafiksel olarakta yavas yavas yaklasiyor risk gibi duruyor dikatli olmak lazim stoplara uymak lazim tersi kotu

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Yok ustadim yanilmadiniz borsayi degilde borsada olanlar hangi banka veya araci kurumla calisiyor onu sormustum zborsa yi hic sevemedim anlik degerlerle grafik calisacagim bir platformu yok yada hala ben bilmiyorum. Olur mu ustadim ne kusuru benim icin degerlisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Abi yarı gümüş yarı BİST30 hissesi devem ediyorum. BİST30 dan akşama doğru kaçmaya niyetim var. 2. Dalga korkusu borsaya geldi.

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Sanki bir kaç gün önce borsayı sormuştun gibi demekki yanılmışım kardeşim ksr. bakma

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Borsaya gireli yaklasik 6 ay oldu ustadim ama profosyonel degil kara duzen ugrasiyorum isin icine tam girdigimde bi sayfada bulusup hisse senedi calismalari yapabilirim aslinda tabii benim icin daha zamani var :) ziraatten girmistim ustadim

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Rabbim. sana bereketli satış versin kardeş ama guzel karından yetim öksüz hakkını vermeyi unutma

ES_26_ES için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ES_26_ES ()

Agzinizdan bal damlıyor sizin yazılarınızı okudukça 3 aydır elimdeki gümüşü daha tutasim geliyor cesaret veriyorsunuz

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EuroDol ()

Borsaya mı atıldın doğan kardeş hayırlısı olsun
Tfxden mi

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Yok hemsom elimde suan bir hisse haricinde hicbisey yok takip etmek istiyorum ama biseyler oluyor icimden gelmiyor suan o durumdayim borsada yavas yavas riskli noktaya geliyor orayada top yekun giremedim durum bu sen ne yaptin

0BeğenmedimŞikayet

Ceu ()

Abi emtia devam mı

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Üstüne birde dolar çıkarsa sl sana 4.15 ler en az

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

18.39 seviyesi suanki dolar kuru ile hesap edersek 4.05 ler demek oluyo ustadim ancak formulu vereyem duruma gore sizde hesap edebilirsiniz
Gumus ons x dolar kuru / 31.1 = gram tl

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Merhaba Doğan bey rica etsem gümüş TL olarak paylaşabilir misiniz 18 39 gümüş TL de nedir Bir de gümüşte beklentiniz hangi yönde

0BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Aynen ustadim ilk yukselisin devamindan baz alirsak bir alt kanal daha var kanallar bitmez konumunu takip etmeye devam

Agaupl için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

DOGANbey42 ()

Tabiki gumus ons gunluk grafikte yukselen trend kanalimiz kirilmis gorunuyor yukselisin devami icin ve yeni zirveler icin 18.39 onemli bugunku kanala geri donebilecegi nokta 18.39 noktasidir 18.39 ustu kalislar kanalin ust bandi olan 20.53 leri hedef yapar

Msva için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Agaupl ()

Yükselen kanalın içinden çıkmış , yatay seyrediyor, doğru mu yorumladım acaba :)

0BeğenmedimŞikayet

Msva ()

Hocam bir cümleyle aciklasaydiniz keşke.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum