Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 18:51:36
EUR 34.7950 18:51:36
USD 32.4011 18:51:36
ALTIN ONS $2337.4900 18:51:36

Konu: ters v formasyonu

⭐⭐Hayalbaz35 ()
Sterlin

Sert bir yükseliş ve hemen sonra ani bir düşüş yaşandığında oluşan formasyon ters V FORMASYONUDUR.Son çizdiğim teğet çizgisi ile devam ederse V formasyonu oluşturur işler o zaman pozif hal alır.
EĞER dip teğet 8.50 dip seviyesi kırılım olursa düşüş derinleşe bilir.
RSI dip bölgesi durumda saatlik.4 saatlik negatif ve günlük ne gatif durumda .
max dip noktası düşüş 8.36 seviye denk gelmektedir .yükseliş ise 8,68 tepesi gözükmektedir.
Ayriyetten ikili tepe ve dip oluşumu gözükmekte olup bundan sonraki kritik noktaları kırılımını takip edeceğiz.V OLUŞUMUNU Tamamlar ve 8,68 kırılımından sonra günlük ve 4 saatlik kapanışı ardından 8.82 kadar yükseliş gözükmektedir.
bu oluşumlar için ALIŞ SATIŞ ÖNERMEM .YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.ALIŞ/SATIŞ KİŞİNİN KENDİSİNE AİTTİR.EĞİTİM GRAFİKTİR.BOL KAZANÇLAR

Yorumlar (10)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

aykut267 ()

aynen hocam hem makas aralığı hem vergi dilimi uzun vadeye teşfik ediyor insanları uzun vade içinde alım için fiyatlandırma formasyonu yüksek olması lazım bakalım kısmet hocam bekleriz acelemiz yok bol kazançlar

Teacher47 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

aykut267 ()

eyvallah hocam sizede

Hayalbaz35 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Teacher47 ()

sırf bu yuzden artık alım yapmıyorum kafadan 10 kurus zarar bekleki 20 kurus artsın bide artacagı da garanti degil o yuzden en iyisi ciddi dusus kovalamak

aykut267 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

aynen haklısın al/sat değil al uzun vade yat devri artık. bol kazançlar aykut bey...

aykut267 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

aykut267 ()

hocam zaten bu seviyeden bile alım yapsak 8.51 den aldığımızı farzedelim vergilerle beraber 8.60 a tekabül edecek kazancı sağlaması için 8.70 üzerine atması lazım beklemek en doğrusu gibi :) düşerse alırız acelemiz yok

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Sağolasın erdemre bey, bakalım ne gösterecek hedef.

erdemre için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

erdemre ()

Eline emeğine sağlık kardeşim. aynen katılıyorum.. Gece dahil izledim ama bu .51 in bu kadar sıkı tutacağını tahmin etmiyordum.

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Detaylı yorum yazdım lakin beklenti düşmemesi sağlam destek var kırılım beklemiyorum. Kırılım olursa düşüş derinleşir. Ydt değildir. Alı/satış önermem. bol kazançlar

heros için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

heros ()

850 sagisi ucurummu yoksa bi yerde dururmu azizim

0BeğenmedimŞikayet

Hayalbaz35 ()

Yazım yanlışı olmuş kusura bakmayın. durum vaziyet bu şekilde. bol kazançlar. ydt değil. alış satış kişinin kendi kararıdır. bol kazançlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum