Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0624 22:56:21
EUR 34.5528 22:56:21
USD 32.5012 22:56:21
ALTIN ONS $2389.7150 22:56:21

Grafiği gönderen: Legolas_

Haftalık bazda olası destek ve dirençler. Asla yatırım tavsiyesi değildir. Ben karşıt fiyatlamalar tahvil faizleri ve dxy de artış bekliyorum.

Yorumlar (9)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

Teşekkür ederim :)

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Babalar gününüz kutlu olsun

Legolas_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

Hayırlı olur inşallah daha çok kazanırsınız. Benim bist ile pek aram iyi değil maalesef . Tabi risk ile getiri doğru orantılı. Ben biraz sağlamcıyım. Risk almayı severim ama sağlam yerde almayı severim :)

kendi_çapında_bilgili_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kendi_çapında_bilgili_ ()

o tarih tamamen örnekti ama şu an ons altının bulunduğu rakamlarda gayet yüksek yani altın ortamını buldu mu yükseliyor iner çıkar bu devran böyle gider. benim altınım yok satmıştım, vergi gelince alımdan vazgeçtim ama yükseldiği zamanlar güzel kazandık. şu an sadece platinde bekliyorum çıkış yaparsam bu vergilerle onuda alamam 3 gün önce borsaya geçtim. tsbk ve tav aldım 30.000 le girdim 1500 tl den fazla kazanç oldu vergi yok makas yok kağıt başına çok küçük bir krş kesinti var, kar gör sat bekle başka hisse takip et haber ve yorumlara göre akıllı parça alımlar yap yükselişte hemen kar geliyor . kafam rahat ufak parçalarla alıma devam.

0BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

Kesinlikle , o tarihte Abd temerrüde düşecek , mali uçuruma girdi spekülasyonu çıktı , ayrıca notu indirilip , QE 3 gelecek algısı tam gaz verildi.

QE 3 o tarihten 2 yıl sonra geldi. Geldiğinde de en fazla 1795 usd test etti. Yani QE3 spekülasyonu asından daha başarılı olmuştu.

kendi_çapında_bilgili_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kendi_çapında_bilgili_ ()

değerli metal 2011'de 1,921.17 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini görmüş. ons altın yabancı bankaların yaptığı algıyla mı bu seviyeleri gördü.

1BeğenmedimŞikayet

Legolas_ ()

Dxy agresif artarsa zor tutunur. O baskıyı kaldiramayabilir. @Polat_hasan Evet beklentim öyle.

Zamazinngo için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Zamazinngo ()

Dostum pariteler pes etmek üzere ama ons iyi direniyor sıra ona da gelecek galiba
.

0BeğenmedimŞikayet

Polat_hasan ()

Onsta beklentiniz dusus yonlumu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum