Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0721 03:22:13
EUR 34.9058 03:22:13
USD 32.5461 03:22:13
ALTIN ONS $2330.2700 03:22:13

Konu: tnx- ichimoku sinyalleri

Günlük

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Hayır satmadım, neden satalım:)

43byn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

İnşallah yukarı kırarda gümüş düşer :)

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

Hocam sattinizmi grlariniz

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Bankanın kendi internet bankacılığı sitesine giriş yaparak yatırım işlemleri menüsünden bozabilirsin.
Rasyo için yazdığın dediğin gibi, gümüş ons'ta aynı şekilde daralma devam ediyor.
@Montajcı

Montajcı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Günaydın hayırlı sabahlar abi bu paritelerdeki küsürlü sayılar her yerde kaldı onları nası bozacaz tfx targette olmi

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

=Kar cebe yakışır :)

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Alt grafiklere küçük bir ilave bilgi...
Ons 4 gün önce 18 Haziran tarihinde 1.717$' dı...

5BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

TNX...
Eğitim biter mi? Hayır bitmez...
5 soru 5 cevap yazarak paylaştığımız alt grafiğe farklı bir anlatım ile sorulan sorulara cevap niteliğinde küçük bir ilave daha yapalım bakalım ne olacak...

22 Haziran

18 Haziran

2BeğenmedimŞikayet

celal1010 ()

Ustadim günaydın hayırlı cumalar hepsi aşağı keserse sanırım 3-5 ay daha tersten kalmak olur. benim için . Tnx i bilmiyorum. saygılar

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Cevap aşagı kesiyorsa hepsi düşer:) tnx ne bilemedim ama

0BeğenmedimŞikayet

Hifa_htn ()

Sorular güzel amirim cevaplar nerde?
(hocam dememizi istemiyorsunuz ya o yüzde amirim dedim başka ne diyelim :))

Google amcaya sordum o da bilemedi.

0BeğenmedimŞikayet

kcaymaz ()

Velhasıl birlikten kuvvet doğar

bilalara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bilalara ()

Bence dolar iyi seviyede, gramın yukarı çıkmaya gönlü yok. Hatta tam tersi, dolar buralarda dik durmasa eski seviyesine gelirse eğer gram salar gibi..

kcaymaz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

kcaymaz ()

Gr 390 olduğunda dolar 7.20 olmuştu

bilalara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bilalara ()

6,78 deydi dolar, gram yine buralarda.. Dolar 8 puan arttı gram yine burada. 6,80 gelsin dedik geldi, 6,82 kırsın dedik kırdı değişen birşey yok.

kcaymaz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kcaymaz ()

Doların desteğine ihtiyacı var

anamur33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

anamur33 ()

Altın yükselecek yükselecek te bizim sabrımızı test ediyor

0BeğenmedimŞikayet

Horozkentli88 ()

Bilemiyoruz hocam kimsede bilemez ama emareler var yükseleceğine dair

1BeğenmedimŞikayet

43byn ()

Altin yukselecek mi

Horozkentli88 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Horozkentli88 ()

Hocam buldum :) abd 10 yıllıklarıydı bu tnx düşerse de onsun yükseliş emaresiydi hatta bu altının 320lerden gelen yükselişte tnx te düşüyordu o zaman dikkat çekmiştiniz

1BeğenmedimŞikayet

Horozkentli88 ()

Sanki bir kaç ay öncede bilgilendirme yapmıştınız hocam Sanırım bir şeylerin düşüşünü veya yükselişini haber veriyordu öncü tarzında ama bir türlü bulamadım Biraz daha açıklar mısınız grafikte baya bi net ama

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum