Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0703 22:57:29
EUR 34.7818 22:57:29
USD 32.4739 22:57:29
ALTIN ONS $2340.1050 22:57:29

Grafiği gönderen: Kriptoloji

Hedef 10500 mu? Egitim tadinda analiz videoma kac like gelir?

Yorumlar (16)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

mahserix99 ()

Üstad btc türk kullanıyorum ordan alabileceğim bir coin önerin varmı zarardayım. Bu arada destekli dirençli anlatmasan makbule geçer zira pek anlamıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Meloş ()

Teşekkürler ben her gün likeliyorum

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim Cengiz bey, yardımcı olan ve pozitif enerji aşılayan siz ve sizin gibi değerli insanlardan Rabbim razı olsun inşAllah..

Cengiz1968 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşk ederim dostum yardımcı olan tüm dostlardan Rabbim razı olması dileğiyle..

_Mechanical_Engineer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eksk ()

Emeğine sesine sağlık
Hayırlı işler bol kazançlar

1BeğenmedimŞikayet

Cengiz1968 ()

Binance da işlem yapıyorsan altcoinlerde @Blacksin ve @Toch_Blue yu takip et. Onların al dediklerinden zarar etmezsin. Btcturk ve paribuda @Kriptoloji ve @bulent_esen aldığında al. Destek ve dirençleride @CoDeX© ten takip et. Diğerlerini umursama

mahserix99 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

byMusty35 ()

Hocam bilgiler için çok teşekkür ederiz. SEviliyorsunuz. İyi ki geldiniz geri :)

0BeğenmedimŞikayet

mahserix99 ()

Aynen katılıyorum şimdi ne alacağım konusunda çok kararsız ve tedirginim. Kripto piyasasını hiç bilmiyorum kendi çapımda öğrenmeye çalışıyorum ama yetersiz kalıyorum. Ufak bir sermaye ayırdım buraya gelen karla hayır işlerine ayırıyorum ama bu gidişle oda eriyecek ama inat ettim bu işi öğrenicem şu garifkleri bir okumayı öğrenebilsem ne kadar net söylemesede başka piyasalarda çok işe yarıyor

0BeğenmedimŞikayet

Cengiz1968 ()

Birde @Toch_Blue kardeşim..

3BeğenmedimŞikayet

Cengiz1968 ()

Evet dün 9100 e veren vardı. Çol üzüldüm.. @Kriptoloji nin 9100 den fullediği yerde yazık 9100 e verdiler. Niye 8700 e 8200 e düşecek diyenler yüzünden. Ve verende cesaret edip alamıyor. Bende böyle bir fırsat bekliyordum. Bende alamadım. Çünkü ha döndü dönecek diye. Seyrediyoruz sadece... Burada herkes içinden geçeni yazarsa @Blacksin @CoDeX© @Kriptoloji @bulent_esen gibi arkadaşların yorumlarının anlamı kalmıyor..

mahserix99 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

_Mechanical_Engineer ()

Emeğine sağlık kardesım tespitler süper. @bulent_esen @CoDeX© @Kriptoloji hepinizden allah razı olsun. insanları doğru yönlendırmek adına elınızden gelenı yapıyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

Korkusuzppp ()

Valla teşekkür ederiz dediğim gibi dün zarara bozdurcaktim herkesin farklı yorumu 8000 Ler çok konusulunca ben dedim 6500 zarar olsun önemli deil daha kotu olacağına zararkes yapcaktim iyikide yapmamışım şuan analizlerinizi takip edip kırım noktalarını özellikle kaçırmamaya çalışıyorum

0BeğenmedimŞikayet

Sezer_4134 ()

Krall hoş geldin iyi varsın iyiki tekrar bizi yalnız bırakmadın teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

mahserix99 ()

Dün 5 k zararına sattım elimdekileri şimdi alamıyorum. İnsanları paniğe sokmaktan başka birşey yaptıkları yok. O parayla biraz daha ek yapıp kuyu açtıracaktım susuz topraklarda. Sağlık olsun

0BeğenmedimŞikayet

omerr47 ()

Ağzına emeğine sağlık dün senin sayende kar ettim )

0BeğenmedimŞikayet

Cengiz1968 ()

Emeklerine teşekkür ederim. O düşücek diyen tipler yüzünden gruptaki çoğu insan ya zararına satıyor yada alamıyor. İnsanların cesaretlerini kırmakta üstlerine yok. Yazmayın ya yazmayın. Size kimse rüyada gördüğünüzü sormuyor. Keşke seni gibi gerekçeler yazsalar. Ama nerde... Laf olsun torba dolsun misali. Söz gümüşse sükut altındır.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum