Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0733 20:16:42
EUR 34.7554 20:16:42
USD 32.3606 20:16:42
ALTIN ONS $2301.5450 20:16:42

Konu: BTC 12.06.2020

btc dün 9.300$'lık kilit destek bölgesini aşağı yönlü kırdı ve BİTSTAMP'ta gözüken 9078.91$ seviyesine kadar iğne atmış ve düşmüş şu anda önemli dirençlere karşı daha yüksek bir düzeltmeden toparlanma hareketine başlamış görünüyor olduğudur.. BTC, 10011.40$ seviyesine kadar cikmisti ve bu öncelik 9.800$-9.850$ bölgesi üstünde tutunması gerçekten önemliydi en azından 2 gün üst üste bu bölgede tutunmasını beklemek gerekirdi ve dün keskin bir şekilde MA20 9.500$ ve 9.300$ gibi birçok kilit desteğin Altın da bir kırılma gerçekleştirmiş olduğudur..

BTC'nin şuan saatlik görünümünde 9.350$'a yakın dirençle oluşan kısa vadeli bir 3'gen mevcut görünüyor.. BTC şuan özellikle 9.400$'da kalıcılık ve ardından 9.500$ civarını geçmek zorundadır ve kar satislariyla buradan bir red yiyeceği de olabilir.. 10.000$ ve üstü özellikle satışların çok yoğun olduğu seviyelerdir.. BTC, 9.800$-9.500$-9.300$ destek seviyelerinin altına bile düşmüş destekleri ve grafikleri bile ihlal etmiş olduğudur ve bu dönemde zaten sıkışan bir BTC vardı o yüzden stoploss her zaman hayat kurtarır ve BTC'de oluşan yeni bir haftalık en düşük seviye 9078.91$ seviyesidir..

BTC şu anda 9.300$ seviyesinin üzerinde ancak günü bu seviyenin altında kapatmamış görünüyor.. Son düşüşün kisacasi %de23.6 FiB geri çekilme seviyesini en yüksek 10011.40$ ve en düşük seviye ise 9078.91$'da gidip geldiği ve bu destek geri cekilme seviyesi (9.300$)'dir.. BTC 3'gen direncinin ve kısacası 9.350$'ın üzerinde kalması şimdilik pozitif durumdur.. Direnç 9.400$-9.500$ seviyelerinden sonra ki kilit direnç ise 9.550$ %de50 FiB geri çekilme seviyesidir.. Özellikle 9.550$ ve civarinda tutunması üstseviyeleri hedef alması olacak ve satislarinda yüksek olacağı öngörülebilir..

BTC 9.800$'lık direnç karşısında toparlanma ve yoluna 10.000$'a doğru gitmesi yeniden olacaktir.. Altta ilk destek 9.300$ seviyesi yine destek sağlaması ihtimali olabilir.. Bir sonraki büyük destek ise, 9.100$ seviyesine yakın bunun altında önünde ki seanslarda 9.000$'lık pivot bölgenin altında aşağı yönlü riskleri daha da artırabilecegini unutmamak gerekir.. 9.000$ kırılırsa şayet 8.800$'a düşme olasılığı doğacaktır.. Saatlik MACD şuan yavaşça düşüş eğimini azaltıyor ve bir toparlanma bölgesine doğru hızlı bir şekilde gitmeye çalışıyor.. RSI ise şu anda 50 seviyesine doğru gitmeye çalışıyor olduğudur..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (13)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Kobra23 ()

Çok teşekkürler sağolun profilinizi detaylı inceleyecem inş Adanın stabil fiyatı nedir acaba çünkü 0.188 kerden geldi siye hatırlıyorum ve şuan çok yüksek gibi geliyor diğer dediklerinizide inceleceğim çok teşekkürler O?

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhabalar, zararsız ciktiginiza ve kar aldiginiza en son zamanlarda 1.18$'dan hep satış yiyiyordu sevindim sizin adiniza, gelişen olaylar bu piyasayı da etkiliyor maalesef ve yakindan takip etmekte fayda var, ben genelde majorleri tercih ediyorum projesi sağlam olmayanları pek almam ETH- ADA- XMR- BCH- (EOS) şuan EOS olabilir aciliyet durumu olmasın EOS biraz sabır ister bugün Whale alertta EOS transferleri göze çarpıyor ve gelecek ayin 4'unde voice adli sosyal bir medya programı başlatacaklar ivmesi olabilir.. ATOM- XTZ'de olabilir bunlarla ilgili grafik ve yorumlarim var profilden inceleyebilirsiniz en önemlisi BTC'nin durumuna göre hareket etmeniz önerimdir bilginiz olsun..

Kobra23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Coinbase geçtiğimiz gün bir blog gönderisi paylaşmis ve bu yazıda 18 farklı koini yakından ilgilendiren bazı bilgiler paylaşmış içlerinde VET yani VECHAİN'de var listelemeyi düşündüğünü açıklamış ve önemli bir ivme yapmış görünüyor.. BiNANCE'da gözüken 0.010645$'a kadar çıkmış görünüyor ve şuan günlükte MA20 seviyesinin üstünde pozitif görünüyor o seviyede 0.0094$'dir.. Dünkü BTC'nin düzeltme yapmasıyla birlikte 0.008634$'a kadar gerilemiş olduğudur burası saatlikte EMA100 desteği ve şuan günlükte bollinger ustbandi 0.0096$'in üstünde kalması halinde 0.010400$ direnç seviyesine kadar çıkması sözkonusu olabilir ve BTC'nin durumuna/gidişatına göre takip edilebilir.. 2 gün önce 0.003767$ seviyesinden yükseldiğinide hatırlatayım bilgin olsun..

Sakin_kişilik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eksk ()

Evet haklısın herkezden her şeyden bilgiler alıp kafama yatan hareketi yapmaya çalışıyorum gerisi nasip
Babaya sevindim hayırlı kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

En güzelini yapiyorsun sayın abim, kimseye bağlı kalmamak bu piyasada en önemli konudur ve al- sat yapacaksan zamanın varsa grafik sana yol gösterecektir, tabii bu piyasada az da olsa gündem ve haberlerde piyasayı etkileyen diğer sebepler olduğunu da unutmayalım.. Baba şuan gayet iyi durumda çok sağolasın bol kazançlar..

Eksk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sakin_kişilik ()

Abi VET e bir bakarmisun müsaitsen gideri varmi dün btc bozdu

1BeğenmedimŞikayet

Kobra23 ()

Merhabalar hocam Aylardır beklediğimiz wawesin 2 gün önceki artışından sonra ufak da bir kar ederek çıktık çok şükür .. piyasalar çok değişik durumda bu aralar bir yatırım yapmak mantıklımıdır mantıklı ise Hangi coini düşünmeliyiz sorumluluk bana aittir teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Eksk ()

Aynen öğle sabırlıyımdır ona göre de hareket etmeye çalışırım bu aralarda grafikleri öğrenmeye çalışıyorum eğitime sabıra sizleri takibe devam
Baba nasıl oldu bu arada artık toparlamıştır inşallah

1BeğenmedimŞikayet

pozitron ()

anladım üstad çok teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Ben genelde hareketli ortalama bollinger bandı RSI macd ve FiB seviyelerini tercih ediyorum HO'da ise EMA21-55-100-200 günlük MA20 çok önemli ve TD9 ara sıra bakıyorum genel yardımcı indikatördur..
200 haftalık hareketli ortalama, talebi ve arz eksikliğini belirten herhangi bir süre için altında çok az fiyat hareketi ile destek tanımlar..  20 haftalık ve 100 haftalık ortalamalar, BTC için tarihsel olarak piyasanın yükseliş veya düşüş eğilimini belirleyen çok önemli destek ve direnç alanları olduğu için büyük bir direnç noktası göstergesidir..

pozitron için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

pozitron ()

üstad btc ve diğer coinler için hangi intikatörleri önerirsiniz grafikte hangilerine göre hareket etmeliyiz orta veya uzun vade için?

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bir koin ve BTC en yakin dipten almaya ve kırmızı iken alınır yüksekten direnç seviyelerinden satılması önemli ve önemli olan bu piyasada zaten riski/kazancı da yüksek olduğu için aciliyeti ve sizi dara sokacak bir meblağ ile yatırım yapılmayacagini bilmemiz gereklidir.. En güzeli aslinda alıp beklemekte olabilir ve kişiden kişiye bu strateji degiskenlikte gösterir, al- sat yapmak zaten zamani bol olanadir.. Düşüp çıkabilmesi mümkün olduğu gibi fiyat seviyesi sonsuzdur dibin dibi olduğunu asla bilemeyiz, grafikler yön verir riski almakta artik bize kalmış birseydir.. Bir nokta belirlemek o fiyattan satmak ve tekrar beklemek fiyatın sana gelmesini özellikle hırs yapmamak tamahkar olmak az ile yetinmeyi bilmek ve sabırlı olmak acele etmemek bu işin sırrı budur sayın abim..

Eksk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Eksk ()

Emeğine sağlık ucundan biraz yakalandık hafif sıyrıklarla bekliyorum bakalım
Buda bu işin cilvesi diyelim
Bol kazançlar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum