Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0736 19:20:23
EUR 34.7868 19:20:23
USD 32.3803 19:20:23
ALTIN ONS $2342.6100 19:20:23

Konu: Gram Gümüş/Ons Gümüş/Rasyo

Hayırlı sabahlar...
Grafiklerde oluşumların şimdilik ons etkisi ile devam ettiğinin görülmesi açısından uzun süredir ons gümüş için çizmediğim grafiği de ilave ettim, ons'un kaderi rasyo'nun elinde olsa da gram bacağında usd 'nin ne yapacağı takip edilmelidir.
Asla yatırım tavsiyesi değildir, formasyon paylaşımı eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.
Gerçekleşecek diye bir kaide söz konusu değildir, al- sat- tut gibi sorulara cevap vermediğimi tekrar hatırlatmak isterim.
Hayırlı günler.

12/06/2020 GRAM GÜMÜŞ

10/06/2020 GRAM GÜMÜŞ

12/06/2020 ONS GÜMÜŞ

11/06/2020 - 4 saat ÇİFT GRAFİK

09/06/2020 RASYO

12/06/2020 RASYO

Hep ağlayalım mı, biraz da gülelim:)))
Tam bu ap- tal tenekeye yakışır nitelikte bir grafik...
09/06/2020 4 saatlik

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Kraliçe'de "makas"çok sıkıntı yaratıyor.. Kapalıçarşı'da bile 8 krş. a yakın.. Bir de üstüne %1 eklenince, "yandı gülüm keten helva" vaziyeti hasıl oluyor..8.42 hedef alım yerim... Ben çift haneleri göreceğine inanıyorum.. "Dolares- Sarı kız"ı ise bu hafta çok dikkatli izlemek lazım... İst. 'a selamlar efendim... YTD..

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Gram ve dolar fırsatı beklıyorum da kraliçede tedırgınım, İzmirse Çeşme hayranıyım heryaz Ayayorgi deydim ama bu sene.. :(Selam olsun İst dan güzel İzmir'e

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Değerli @Gzdee; Kumrusu da, balığı da, otları da.. Yaradan her şeyi vermiş Güzel İzmir'e.. Şirinyer Hipodromu'nu da unutmayalım eski bir at sahibi olarak.. Bendeniz de 2 adet 159 var.. Gözüm gibi bakıyorum.. Çocuklara emanet olacak benden sonra.. Alfa hastalıktır, "Alfistiler"iyi bilirler bunu.. Siz de kullanmışsınız ne güzel... Bu hafta Cuma'ya kadar gidişatı izleyip; "Kraliçe"başta, Gram Altın, "Dolares" ve Euro'dan bir sepet yapıp, Eylül sonuna kadar "al/yat"pozisyonuna gireceğim.. Size hayırlı günler diliyor,3 klasik (lıke)gönderiyorum efendim.. Saygılar...

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Benimde kumru aklıma düştü :(

0BeğenmedimŞikayet

lidercem ()

hocam gümüşe dönüşmü var yoksa çalışmalar başlamış :)

1BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Abi cok tesekkurler senin omuzda olusmus rasyo da destek veriyor iki gunluk cani var gumusun o zaman

1BeğenmedimŞikayet

Fenr ()

Merhaba İsmail abi nasılsınız Allah razı olsun elinize emeklerinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Hayırlı Cuma'lar Mr. Banker... Ben soğuk sevmiyorum, bir de denizi olmayan şehirleri.. Yoksa güzel ülkemizin her bir karış toprağını dünya kıskanıyor.. "Sivas'ın yollarına.. "benden size gidiyor...

bay_banker için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BlackLions_ ()

Günaydın hocam. Yiğidolara selam olsun. Deniz manzarasında bir kahve içeyim derseniz sizi de beklerim İzmir e :)

bay_banker için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BlackLions_ ()

Evet alsancak ta bende seviyorum tayfayı :) gelirseniz sizi orada misafir etmek tanışmak isterim. Selamlar, saygılarımla.

0BeğenmedimŞikayet

bay_banker ()

En güzel şehirmi hiç zannetmem sen daha önce bizim sivası görmedin galiba

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Bilmukabil güzel insan.. Güzel İzmir'e selam olsun..3 (lıke)benden de size gidiyor.. ("Tayfa Balık" gözümde tütüyor.. ).. Umarım şu pandemi sonrası yeryüzünün en güzel şehri İzmir, "neşeli"günlerine geri döner...

BlackLions_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

43byn ()

Elinize saglim ismail hocam gr altin ocin varmi calismaniz

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Cümlemize İnşallah Abi, Güzel Temennin ve Dileklerin için Çok teşekkür ederim. Saygılar sevgiler.

0BeğenmedimŞikayet

BlackLions_ ()

Bende bu güzel sözleriniz için size bir like gönderiyorum. Hayırlı cumalar dilerim

3BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Günaydın dostum.. Umarım afiyettesindir.. Sana Cuma sabahında 3 (lıke)gönderiyor, yorumlarını günlük takip ediyorum.. Hayırlı Cuma'lar güzel insan.. Rızkın bol olsun, Yüce Yaradan önce sağlık; sonra afiyet, huzur , bereketli günler niyaz eylesin...

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Hayırlı Sabahlar İsmail Abi, Eline sağlık, çok kıymetli bilgiler, hepsinde ne çok emek var.

1BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Hocam ben siterlinleri satana kadar düşmesin bol kazançlar emeğe sayğı like

1BeğenmedimŞikayet

Adalet_peşinde ()

Emeğine sağlık abi tesekkurler.

1BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Usd de geçen yaptı gibi 7.20 bi yaparsa pRiteden iyi gümş alırız :)

0BeğenmedimŞikayet

EMON ()

paylaşımın için tşk ler kardeşim

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum