Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0765 20:53:28
EUR 34.8401 20:53:28
USD 32.3429 20:53:28
ALTIN ONS $2301.9550 20:53:28

Konu: BTC 11.06.2020

btc dün yükseliş momentumunu yükseltti ve 9.800$'lık direnç bölgesinin şuan üstünde ve günü de bu seviyenin üstünde kapatmis olduğudur.. BTC'nin 10.000$ direnç seviyesinin üzerine çıkması halinde ise üst seviyelere doğru gitmesi beklenebilir.. BTC şuan BİTSTAMP'ta gözüken 9.800$ ve (SMA100 9.727$) civarı destek seviyelerinin üzerinde olduğu ve an itibariyle de burasını retest etmiş bulunmaktadır.. Kısa süreli bir düzeltme olmasi da mümkün ve alimlarin 9.800$ ve bollinger altbandi 9.710$'ı desteklemesi görünüyor olduğudur.. BTC zaten günlerdir birçok aralıkta konsolide oldu ve dün 10011.40$ seviyelerine kadar yükseldi.. BTC şu anda daha düşük seviyede bir düzeltme yaptı ve 9.732$ seviyesine kadar restest gerçekleştirmiş görünüyor olduğudur..

Son dalgalanmanın %de 0.382 FiB geri çekilme seviyesini (9765.99$) az Altın a kadar test etti.. İlk kilit destek 9.850$ seviyesinin üstünde kalması gerçekten önemlidir.. Son dalgalanmanın ise %de50 FiB seviyesi (9892.63$)'dir ve 10.000$'a yakın bir direnç seviyesi de olduğudur.. Yukarı yönlü 10.000$ ve 10.200$ civarı ve en önemlisi de 10.500$-10.600$ alanı üst seviyeler için gerçekten önemarzediyor ve bu seviyeler satış emirlerinin çok yoğun olduğu bölgelerdir..

BTC özellikle 10.500$-10.600$'i geçerse ciddi yükselişlerin önü açılacak ve bu da günlük öncelik 10.000$'lık direnç seviyesinin üzerinde başarılı bir kapanışlar gerceklestirmesi, ve gelecek günler adina istikrarlı bir şekilde artacak olmasıdır.. Bir sonraki kilit direnç ise, 11.200$ seviyesinin bir testini hedefleyecek olmasıdır.. Ana destek şimdilik 9.800$ seviyesine yakındır.. Bir sonraki büyük destek ise, (9.727$ 100 SMA'dır)..

Bunun altında yakın vadede günlük MA20 güncel olarak şuan (9.525$) civari seviyesine keskin bir düşüş olması gözüküyor olsa da bu seviye kirilmadigi sürece sıkıntı görmüyorum.. Saatlik MACD şu anda yükseliş bölgesinden düzeltmeye geçmiş bulunuyor.. RSI ise şu anda 50 seviyesinin az altında ve düzeltmesine devam etmesi olabilir anlık takip edilmesi gerekir, bilginize dostlar.. Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Riskli07 altyoruma bakabilirsin bilgin olsun..

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_3838 ()

Eyvallah üstadım. Bu kez hata yaptık ada da. Allah dan zarar büyük değil. Biraz canımı sıktı. Bu arada peder bey nasıl daha iyi inşallah

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler dostum bununla ilgili profilimde grafik ve yorumlarim mevcut bilgine, şuan ADA'da günlük MA20 0.07365$ seviyesi altında kapanışlar yapmadığı sürece pozitif ve üst seviyelere doğru dirençlere gidecek olmasıdır şuan saatlik görünümde ilk hedef 0.0826$ civarı gözüküyor ve altta 0.07799$'a iğne atmış bu da 4 saatlikte EMA100 desteğidir bilgine..

omer_3838 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

omer_3838 ()

Üstadım nasılsın. Ada da nasıl ni hareket bekliyorsun. Kaçtan döner acaba

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BTC günlük görünümde ve altta ki yorumumda belirttiğim gibi MA20'ye dokunmuş görünüyor ve 9.500$'in az altına iğne atmış bulunuyor saatlik kapanislar yapmadığı sürece sıkıntı yok bilginize dostlar..

1BeğenmedimŞikayet

Cengiz1968 ()

Teşekkürler :)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Mining hakkında herhangi bir bilgim yok ama burada miningle uğraşan arkadaşlar mevcut @Celal2023 @Gece_x ve @Toch_Blue 'ya sorabilirsin kardeşim..

27hasan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

27hasan ()

Tamm hocam tesekkurler peki bunun miningi yani madenciligi hakkinda bi bi bilginiz varmi bu ve benzeri altcoinler icin cunku suan bize bu btcvault uretimini vaddediyorlar ve 600 dolarlik gibi bi paket ile gunluk dolar bazinda 4 5 dolarlik bi uretimden bahsediyorlar bunun hakkindaki fikirleriniz nedir hocam gorusunuz onemli bbenim icin

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Coinmarketcapte coineal liquid ve hotbit gibi borsalarda alım satımı mevcut görünüyor ve BTC'den turetildigi kesin ve örnek BCH gibi toplam arzı 21 milyon araştırmak lazım projesi nedir sonuçta markette 2077. sırada ve BİTCOİN'den türetilen koinleri arastirmani tavsiye ederim ilgi alanin sağlam ve projesi olan majör koinler olabilir..

1BeğenmedimŞikayet

27hasan ()

Liquid coineal gibi borsalarda bulunuyor hocam coinmarketlerde grafiklerine bakilabiliniyor dedigim gibi 5 ayda 20 dolarlardan suan 230 dolar ilginc bi yukselis

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Hiç duymadım dostum shitcoin olabilir tradingviewe baktım orda da bulamadim dikkatli olmani tavsiye ederim.. PUMP&DUMP jetonu olabilir bilgin olsun..

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın kardeşim, NEO bazı form sayfalarında suanlik güncelleme iptal edilmiş diyor ama resmi sitesinde herhangi birşey bulamadim ve NEO gelecek adına geçtiğimiz haftada önemli ortaklıklar yapmış IBM, NASDAQ, MİKROSOFT gibi neo. o r g'a bakabilirsin ben bulamadim ve coinmarketcap'tan da bakabilirsin günlükte MA20 11.20$ üstünde kaldığı sürece şuan pozitif görünüyor bilgin olsun..

Maney için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

27hasan ()

Hocam btcvault diye yeni bi coin cikti ve fiyati 5 ayda 230 dolar kusurlerinde bunun hakkindaki fikriniz nedir ponzi olabilirmi?

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Rica ederim dostum dün gece de detaylı BTC yorumu yaptım bakabilirsin, bol kazançlar..

H2R için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın tşkler sayin abim, evet o bölge çok önemli ve üst seviyeler için önem arzediyor öyle veya böyle gelecekte sadece zamanini kestiremiyoruz o da piyasa yapıcılarına kalmış birsey..

Eksk için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

H2R ()

Günaydın kardeşim guzel açıklamaların icin teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dostum işten fırsat bulursam yapıyorum genelde majörler ve sayfamda var hala güncelliğini koruyor olduğudur.. İlgilendigin varsa altkoin söyle bakayım grafiğine..

hazoş için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hikmet48 ()

Etr için önceden attığınız bilginler güncelliğini koruyor mu?
Tesekkur ler

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tskler kardeşim burada analiz, yorum yapıyoruz (- ) eksi atacak birşey olduğunu sanmıyorum varsa yeniden detaylı bir şekilde gözden kaçırdığımiz bakariz, grafik tutar tutmaz ama yol gösterici olduğunu da unutmamak gerekir, bol kazançlar..

Meloş için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hazoş ()

Başkan sen bi harikasın. Altcoin yorumu da yapsan çok mutlu olurum.

1BeğenmedimŞikayet

Eksk ()

Günaydın hayırlı işler
Emeğine sağlık aynen sıkı takipteyiz bakalım 10500 bir geçebilsek zaten güneş açacakta hayırlısı

1BeğenmedimŞikayet

Meloş ()

Ellerine sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Hocam günaydın neo hakkında durumlar nelerdir güncellenme ertelendi diyorlar varmı bi bilgi siz dahaa iyi bilirsiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum