Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 10:22:51
EUR 34.7748 10:22:51
USD 32.4684 10:22:51
ALTIN ONS $2337.9850 10:22:51

Grafiği gönderen: hunter43

Hayırlı akşamlar arkadaşlar...

Benimle birlikte eğer işlem açan olduysa kazançları bereketli olsun, bir miktar ödemem bulunduğu için yatırım tutarımın bir bölümünü TL'ye çıkacağımı bazı arkadaşlara yazarken görmüşsünüzdür.
Aldığım anda paylaştığım gibi, şu anda da yaptığım işlemleri grafik içinde detaylıca belirttim.
Yanılabilirim ama kendi acemi çırak deneyimlerime istinaden KRALİÇE'yi ez- ip yolları ayırdım:)))

Alırken uyan olduysa satarken kesinlikle uymaın ve kendi kararını versin, yazmadın diye gönül koyulmaması için paylaşım yapıyorum, parite den miktar artırarak dönüş yaptım çünü yaklaşık 1,22'lerde sterlin almıştım. TL bazlı 40 pip kazanç sağladım. GBP/USD'nin tekrar düzeltme yaptığında yine Kraliçe ile yolları birleştirebilirim metal alımı yapmazsam eğer.
Görüşmek üzere.
YeTeDe...

Yorumlar (23)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Ben hatırluyoö

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Şimdi sorsam siz bu altta ki grafiği de hatırlamazsınız...
Yıldızlar kayarlar...

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Hifa_htn ()

Gümüşte obo Mevcut mu hocam sizce durum nedir

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Senn hedef geliyo abi

3BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

İyi akşamlar.
Altta bulunan 8,62 seviyesinde 2 ayrı paylaşımda çok net sinyaller vardı ve açık şekilde belirtildi.
Kama ve kayan yıl- dız'ları lütfen dikkate alarak değerlendirme yapın arkadaşlar.

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

İyi akşamlar dolar da 6.88 gelince ucuz olan neyse ona mi geçmeyi düşünürsünüz yoksa GBP ye mi.

0BeğenmedimŞikayet

Gold_Miner20 ()

Eyvallah üstadım 3like

11BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

12BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Biraz evvel çok çok uzun bir yazı yazdım fakat görüyorum ki siteye düşmemiş...

Dün akşam emek verip paylaştığımız ve 1 kişinin gördüğü alt grafik içine belirttiğimiz, tepelerde oluştuğunda dikkate alınması gereken;

K A Y A N Y I L- D I Z ...

1BeğenmedimŞikayet

holays_2 ()

Paylaşımlarınız için çok tşkler hocam Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

Bozacı ()

Abi xageur da haftalik grafik rsi alcalan bi trend cekilebilir mi sanki onu yine kiramadan asagi bukulmus o cizgi takip 3dilebilir mi acaba?

0BeğenmedimŞikayet

HLL_A ()

hocam anı yuselışmı yaptı bu gram geri düşermi tersteyimde :(

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Merhaba,
2 saat önce saatlik versiyonunu paylaşmış olduğumuz grafiğin 4 saatlik zaman dilimli versiyonu.
Gerekli görürsek yarın da günlüğünü paylaşırız.
Grafik içinde sol taraftaki kayan yıldız mum formasyonu kapanış mumu için geçerlidir.
@Montajcı İşlem yapalı henüz 2 saat olduk acelen ne anlamadım, nasıl cevap vereyim sana kaçta geri döneceğimi kardeş, ben o kadar bilmiyorum bu işi kusura bakma, geleceği görmek bize göre değil:(
4 Saat;

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Osmana bakacam diye 2765 de filan geçtim iyki geçmişim düştü parite tl ye geçsem dahamı iyi olurdu bilemedim abi

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Usd den sterlin geri kaçta geçecez abi

0BeğenmedimŞikayet

Montajcı ()

Sterlin fede göre ne olur abi usd ye geçecedim 26 usd vergi alıyo bide tfx te iki saat vergi hesabı ile sayı yazıyoz

1BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Tesekkur ederim abi aytac abimiz ucgen formasyonundan bahsetti bugun gormussunuzdur iki tane ucgen olusumu var ikisinde de 88 kurus yukari kirarsa 4 hedefli calisir dedi kendileri

1BeğenmedimŞikayet

Tonyalı_Ernesto_ ()

Hayırlı olsun dostum. Sonraki hikayede buluşmak dileğiyle

2BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

FED ile birlikte işler değişti elbette fakat sağ omuz bozulmadığı sürece işlem açmayı düşünmüyorum, ayrıca üçgen oluşumları var üzerinde çalışmam lazım fakat hazırda üçgen formasyonları ile ilgili çalışma fırsatım olmadı, yanlış bilgi vermek istemem.
Gümüş'e asla güvenmem, söz gümüş'se sükût altın'dır:)

Scarface¥ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Birde gumus icin bir yorum yaparsan sevinirim hocam. Asagida ki beklenti rakamlarin hâlâ aynimi

0BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Bu konularda sana guveniyorum abi bugun aldim 8.90 hedefine istinaden ama bende cikiyorum buraya yazdiklarin genelde garanti hamleler oluyor seni dinleyenin daha cok kazandigi kanaatine vardim hayirli aksamlar

1BeğenmedimŞikayet

ASRN ()

Tebrikler hocam

1BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Bereketini gör bol kazançlar hocam

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum