Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 10:19:22
EUR 35.0082 10:19:22
USD 32.5982 10:19:22
ALTIN ONS $2340.0550 10:19:22

Konu: BİST borsa

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Günaydın
İlgilenenlere duyurulur
Tfx hisse senetleri bi kaç gün içerisinde aktifleşiyor ...

Yorumlar (21)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ademtekin3442 ()

Arkadaşlar malum bugün borsada düşüşler oldu.
THYAO.12.61
MAVI. 45.36
ARCLK. 17.03
AEFES. 19.04
KLMSN. 16.40
DYOBY. 5.64.
Bunlardan alıp biraz bekletecegim. yatirim tavsiyesi olmayıp yükseliş bekledigim içindir. hersey gönlünüzce olsun
Bu arada tgsas. ipeke. ccola. toaso elimde var olup bekletiyorum
Saygılar dilerim

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Ben kağıtlara şu ara sıcak bakmıyorum. Düşünün ki Tüm dünya ekonomisi Risk altında hiç bir sektörün geleceği belli değil ( istisnalar dışında ) Sistem zoru ile Borsaya yönlendirilmeye çalışan bir sermaye var. Nekadar sürdürülebilir ? Temkinli olmakta fayda var. Resmen Döviz ve emtialardan uzak durun borsaya gelin tenkini ile karşı karşıya yatırımcı.

tunagndz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tunagndz ()

borsadaki düşüş devam edermi düşünceniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Onlar taş mı yesin:))

_ONEOL_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BySah ()

onlar makası düzeltsinler önce :)

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Kriptoya ben hiç bulaşmadım. Girmeyi de hiç düşünmüyorum :))

Memduh_Basgan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Memduh_Basgan ()

ONEOL bey exem coin türk bitcoin nasıl geçen hafta 3.10 du bugün 4.68 lerde alsak bir kaç sene unutsak iyi kâr bırakırmı? bu yerli kripto para

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Evet kira setifikası da alınabiliyor aynı ekrandan. Bende de var görselleri :)) gece kontrol ettim eski idi halen menü sen atınca acaba güncellendimi dedim görsele bakımca aynı görselmiş:)) bu hafta geçerler sanırım

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Çok hızlısın Kaptan :) Yeni ekran henüz kimsede yok. Bana görselleri geldi. Takriben görsün istedim arkadaşlar. Ama iyi oldu hisse olayı.

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Ben cumartesi yazmıştım yeni ekranı :)) ama foto atamıyorum malum :))

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Müşteri temsilcim saolsun . Senin ki kadar iyidir :)

0BeğenmedimŞikayet

Sadi0146 ()

Teşekkürler

BySah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Artık tfx den direk hisse senedi alınıp satılabilecek:)

BySah için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BySah ()

tfkb den yatırım hesabı açın aracı kurumunuz oyak olacak ve işlem için yatırım ekranından işlem yapabilirsiniz.

Sadi0146 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sadi0146 ()

Merhaba Tfx target da hisse alıp satmak için Türkiye Finans tan hisse senedi hesabı açmak yeterli mi?

1BeğenmedimŞikayet

vasili32 ()

Bİlgilendirme için teşekkürler sn. hocam

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Olmaz sadece katılım bankalrının uygun gördüğü hisseler

Selim45Manisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Selim45Manisa ()

Butun hisseler olacakmı acaba

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Senin yeni ekrana geçtimi?

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Hayırlı olsun güzel olmuş yeni ekran)

0BeğenmedimŞikayet

Protectorate ()

Yatırım hesabı açmak gerekiyomu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum