Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0782 19:35:54
EUR 34.7768 19:35:54
USD 32.2315 19:35:54
ALTIN ONS $2333.6700 19:35:54

Konu: btcusd

Dikkatimi çeken ve incelediğim test aşamasında olan bir indkt. Bitco'daki para akışının azaldığına dair sinyal veriyor. Yani alıcıların alımı zayıfladığına dair.
Sadece fikir olsun.

Yorumlar (27)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Süper taktik, kaçan bir fırsat yok. Yeter ki bu dalgalanmaları bu işin aksiyon filmi olarak düşünmek. Film bitince her şeyin eski haline döndüğünü bilmek.

vetselcuk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vetselcuk ()

Kesinlikle katılıyorum. Zaten o yüzden %50 girdim kalan nakitede 8.8k dan 6.4k'ya kadar parçalı alım emirlerimi girdim artık bekleme modundayim

legend84 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Kademeli hareketler olacak gibi bir anda dibi boylamaz yavaş yavaş dalgalanarak inecek çıkacak bir band aralığına yerleşecek sonra tekrar..

Black2004 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

tesbit guzel.

1BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Sakin. Hiçbir yatırım aracı sonsuza kadar ne düşer ne de yükselir. Sadece trendin karşısında durmamak lazım. Durduysak da trendin dönüşünü sabırla beklemek lazım.

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

kardesim bizde ayni yoldayiz, simdilik moral bozma illaki cikacak. ama bu oynadigimiz resmen kumar, kazanacagizda kayip edecegiz. sen saglikli ve sihatli ol. onemli olan o. Incittiysem ozur dilerim, kotu bir niyetim yok, bazi arkadaslar guzel tesbitli yorumlar yapiyor ve bazen gulecegiz bazen de agliyacagiz, hepimiz ayniyiz

Maney için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vetselcuk ()

Hocam yanlış anlama. stres ve panik yapma bende maldayım satmadigimiz sürece zararda degiliz emin ol

0BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Çok mu komik acaba burada insanların zarar ederken senin gülmen?

Black2004 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

ha ha ha:)))

0BeğenmedimŞikayet

vetselcuk ()

Korku filminin kapağı gibi benim tek anladığım bu :))

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

hocam burdan anladigim, dusen D trendi var onu tamamlarsak asil dusus basliyacak,

0BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Teşekkürler sağolsun

Kriptoloji için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

Dün sana bir grafik atmıştım ordaki üçgenin içinde harekete devam ediyor. Grafiği görmediysen profilimden bulabirsin. Uçgen içinde bütün hareketler normal üçgen ne yöne kırılsa hareketde o yöne olur. Ama unutma btc de sert bir hareket yaparsa altlarıda etkileme durumu var

1BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

Aylık demek uzun vade demek yani burdan alıyım 2 ay sonra satıyım deyil en az 1 yıl sürecek olan sürecin yeşil ışığını yakıyor. Nezaman aylıkta yeşil yaktıysa all time high olana kadar yeşil olarak devam ediyor. Senin acelen yoksa yeşil görünce alırsın yeter artık bu kadar para yeter bea dediğin yerden satarsın :)

Superrbtc için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Teşk. Belirttiğin indk. de bakarım )

0BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Hocam neo hakkında ne düşünüyorsunuz ayın sonunda güncellenme var yükseliş gösterirmi sizce

1BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

Haklısın en dogrusu dediğn gibi yapmak ne kadar çok indikatör olursa başarınıda bir okadar arttırırsın. Hash ribbon da güzel bir yardımcı araç orta vade pozisyonlarda baya verimli oluyor. Oraya da bir göz at istersen

0BeğenmedimŞikayet

Superrbtc ()

Geçmişte aylikta 2 ay kırmızı mumla derin düşüş yapıp ciddi pumpladigi dönemler olmuş l, unutmayalım,

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Bu piyasa pumplara dumplara açık bir piyasa zaten. Anlık hava fişek aksiyonları kestirmek imkansız. :) Yine de bir fikir vermesi açısından faydalı. Tek bir indk. 'den ziyade bir çok göstergeyi birleştirip büyük resme odaklanmak daha sağlıklı şekil yön tayin etmeye yardımcı olacaktır.

1BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

Rica ederim faydası olduysa size ne mutlu bana :)

Cytologia için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

Bu arada aylıkta iç açıcı gelmedi yazmişsın aylıkta bugune kadar hiç tuzak kurmadı. 4 saatlıkte fena değil yazmişsın 4 saatlikte bugune kadar 100lerce tuzak kurmuş. Yıllardır kullanırım sadece haftalık ve aylık bazda

0BeğenmedimŞikayet

Cytologia ()

Çok açıklayıcı bir anlatım çok teşekkür ederim bilgi için

0BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

Aylıkta bakarsan boğa koşusu başlayalı çok olmuş yeşili yaktığı an alan hala zararda deği ve 1 kez yeşil yaktınmı all time high olmadan kırmızı yakmıyor. Yinede herşeyin bir ilkinin olabieceği bir dünyada yaşıyoruz

3BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

Alıcıların azalması duüşecegi anlamına gelir ama bu piyasada alıcılar birden devreye girip pump yapabiliyorlar o yuzden haftalık aylık dışında bu indikator ters köşe cok yapıyor. Volatilitesi daha düşük piyasalarda ani pump ve dumplar olmadığı için alımların azalması veya artması daha yol gösterici oluyor. O yuzden uzun vadeciler genelde kazanır cünkü aylık bazda aylik oynaklılık volatil bir görünüm vermez ve indikatörler daha güzel çalışır

Cytologia için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

legend84 ()

Aynen, yalnız 4h de hiç fena değil gibi şimdilik. Aylıkta da pek iç açıcı gelmedi. Bakalım izleyip, göreceğiz.

0BeğenmedimŞikayet

Cytologia ()

Peki bu alımın zayıflaması ne anlama gelir mesela alım gücü çoğalırsa ne anlama gelir hocam

0BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

İsmini vereydin iyimiş. Neyseki ben biliyorum sagolsun gözlerim dolardı videolarında gösterirdi. Squeeze momentum indikatorun adı 4saatlite cok iyi çalışmaz aylık bazda yanıldığı olmadı bugüne kadar.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum