Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.1165 03:45:31
EUR 38.1305 03:45:31
USD 34.1246 03:45:31
ALTIN ONS $2622.1000 03:45:31

Grafiği gönderen: Kriptoloji

arkadaslar mesaj hakkim bitmemis bugun sayisi artmis anlasilan yie belirttigim yerden destek aldik pembe ve turuncu cizginin kestigi yerden kirmizi okla isaretledim. 9600 kirilmadikca hedefte 9800 var gibi duruyor yesil ile mavinin kesitigi yer yesil ok ile isaretledim. 9600 alti tehlikeli ona gore islem yapin. sonn olarak sari cizgi kirilmadikca kisa vadeli dusus trendindeyiz. ora kirilmadan acikcasi almak hala riskli

Yorumlar (7)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Blacksin ()

Nasip diyelim. Adım adım paylaşıyorum

Black2004 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

@bulent_esen bey, @Blacksin bey btc 'den full çıktım şimdi. Etc de az bir zarar ile full çıktım. Sebebi, kimseyi yanıltmak istemiyorum ama 5 eksen çizgisindeymiş( btc grafik dünya ekseni gibi birşey ve yüksek düşus oluryormus her bu çizgiyi gectiginde) şimdi her coinden çıktım. Ama omisego 155lere gelirse bir 5000£ girecegim( genelde btcden etkilenmiyor) btc de düşus gerçekleşirse 2inci düşüşten sonra tam full girecegim 50k£ gibi birşey. Umarım ikinzde buralarda olursunuz. hep beraber kazanmak ümidiyle saygilar..

bulent_esen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Gozumun Nuru omisego vurdu geçti:). Şimdilik btc düşmüş çıkmış önemli değil. Risk alıp bekliyeceğim. Stop 9000de beklesin.

0BeğenmedimŞikayet

blkstallion ()

Sayın @admin rica etsek kısıtlamayı kaldırır mısın ? Efsane geri döndü.

0BeğenmedimŞikayet

İşbaraAlp ()

Sayın @admin grafik candır

0BeğenmedimŞikayet

limpid07 ()

Sayın @admin bizde rica ediyoruz @Kriptoloji arkadaşımızın kısıtlamasını kaldırırsanız seviniriz. Grafik paylaşan çok az kaldı. Kolay gelsin.

9BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

like,
sayın @admin, bu arkadaşın mesaj kısıtlamasını kaldırmanız mümkünmü acaba? grafik paylaşan sayısı zaten çok azaldı,5 kişi bile yokuz koca forumda, paylaşanları bari kısıtlamasak iyi olacak:)
saygılar

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum