Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 03:49:16
EUR 34.8238 03:49:16
USD 32.3379 03:49:16
ALTIN ONS $2301.8900 03:49:16

Konu: gümüş/tl 1d

Hayırlı akşamlar arkadaşlar...

Henüz sağ omuz oluşmadı, sadece bilgilendirme ve aklınızın bir köşesinde bulunması amacıyla şimdilik basit bir karalama diyelim.

Yorumlar (28)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Bozacı ()

Ya abi sen cok acayipsin bazı yorumlarini gerilim filmi gibi okuyorum:) vur tenekenin kafasina su grafigi paylas icimize su serp:) bekliyorum hala tilki gibi hem ons hem tl bazinda asagidan almayi. Takipteyiz abi senciyiz:)

hunter43 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Scarface¥ ()

Gumustekiler ciksin cok beklemesinler abi be dahil . Yoksa senin tufek avlicak bizi :) saka bi yana rasyo taraf degistirdi gene. Sira altin a dondu

2BeğenmedimŞikayet

Sessiz_gemi ()

elıne saglık abı... gumussu arkadaslara guzel grafıkler atıyorsun.. tskler

7BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Sanırım alt grafiğin böyle bir grafiğe ihtiyacı vardı.
Ayrılmaz ikili, yakışıyorlar bir birlerine.
Çok yakında sürpriz bir grafik daha gelebilir.
Hayırlı akşamlar.

0BeğenmedimŞikayet

Sessiz_gemi ()

Hunter abi... gumusu 4 e getirdin... bide 3.45 e getirsen harika olur

1BeğenmedimŞikayet

teksin60 ()

Çok teşekkür ederim hocam bilgi ve tavsiyeler için saygılar

DUMRUL için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Cümlemizin doatum artık başlayalım bayağıdır gram almamıştım ddd

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

İnşallah Hayırlı ve Bereketli Olur Abim, Sende alıma başladıysan fazla gidecek yeri kalmamıştır.

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Dostum akşam ki kapanışa bi bakalım 368 altında gram iyi değil biraz daha salma ihtimali var. Kapanışı bi görelim ona göre hafta donu bi değerlendirme yapıp karar vermek daha kolay olur. Ytd

teksin60 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Full tl idi akşam 7 ye kadar 7 de 1 gram aldım 360 ikinci 355 üçüncü 350 4üncü gibi alıma devam nasipse

0BeğenmedimŞikayet

teksin60 ()

Hocam buralardan alım düşünüyor musunuz

1BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

Bende küçük bi parça gram var Abi, 1 parçada platin var. Yavaş yavaş da ekleme yapmaya başlayacağım Abi, Sende ne var ne Yok?

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

43byn ()

Cok tesekkurederim ilgilendiginiz icin allah razi olsun

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Dumrul sende gram mıvar

1BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Farkındayım aslında abarttık biraz ama artık suyum ısındı gideyim, gitmeden evvel iyi bir imaj bırakayım diyorum.
Sağ olasın güzel dost.

0BeğenmedimŞikayet

DUMRUL ()

İsmail Abi buğün formundasın, Aylardır bu kadar peşpeşe yorum yazmamışdın. Emeğine Sağlık, Hepsi birbirinden kıymetli bilgiler, Senden öğreneceğimiz çok şey var.

0BeğenmedimŞikayet

NURCİ_55 ()

Morali ihtiyacı olan biri olarak bu iyi oldi... Like larimi verdim size bitti... Ama admin niye sevmiyor dediniz anlamadım... Grafik bilgisi olmayanların bile yıldızı varken... sever sever :)

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

0BeğenmedimŞikayet

Kartal_13 ()

Şakamısın kardeş kaç yıl derken sen tersten kurtulunca sat bidaha alma

43byn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Zaten gram için yazdım size cevabı, biliyorum kaç gündür yazışıyoruz ya:)
Gümüş için bu kadar garanti konuşamam iliğine kadar tanırım kendilerini, dengesizin:)))

1BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Anladım hocam ironi yaptınız sizi gidi sizi hayırlı akşamlar

1BeğenmedimŞikayet

43byn ()

Tum like ler size hocam

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

Hocam ben gr altindayim o bekletirmi cok

0BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Varsa da görünmüyorlar:) boş ver...

venomgt58 için cevaplandı (yorumu göster)

8BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

Merak etmeyin benim hedefler geldiği zaman şimşek hızı ile fişek gibi grafikler çizmeye başlarız:) unutmayın daha 10 gün önce çizdik 3,80 iken GÜMÜŞ için tobo'yu, 2 gün sonra 4,02 geldi.
Yarın bir gün kov- boylarla çek- ik gözlüler bir bahane bulurlar, rahat olun, bu bir düzeltme ise çok üzülmezsiniz.

0BeğenmedimŞikayet

venomgt58 ()

Hocam gerçekten yıldızınız yokmu grafik nasıl paylaşıyorsunuz en az 3 Yaldız olması gerek sizde

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

Hocam masalahiniz var sizi gec kesfettim 381 elimde kaldi vok beklermiyim kac ay kac yil mahvettim herseyi

5BeğenmedimŞikayet

hunter43 ()

VerendeN allah razı olsun, grafiğin siteye düştüğünü anlıyorum sayelerinde yokSa başka amacımız yok, ZATEN admin ile aramız limoni yıl- dız'da vermiyor:)
Vermeyenlerden de bugüne kadar hiç talebimiz olmadı zaten:)))

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Emeğine sağlık hocam. Çalışmalarında başarılar dilerim. Like ile ilgili mesajımı sana gönderdim, arada zayi olmamışsa anlarsın. İyi akşamlar dilerim.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum