Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0756 20:50:11
EUR 34.7246 20:50:11
USD 32.2614 20:50:11
ALTIN ONS $2316.2850 20:50:11

Grafiği gönderen: Akif44

⭐⭐⭐Akif44 ()
Sterlin

işte bu grafiğe iyi bakın doğru okuyun tekrar atıyorum

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam güzel bir hareket yapmışsın helal olsun sen akıllı adamsın

Arasparanqo33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam ben her noktada girerim sizi bilmem ben sterlinde korkmuyorum

mertkaank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Arasparanqo33 ()

Hocam dolardan 7.22den terste kaldım 1.21den parite yaptm sterline vergiler yükselmeden önce sizce tekrar parite yapmalimiyim dolara

Akif44 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

mertkaank ()

Teşekkür ederim hocam, burdan da girilir ufak bir parça sterline diyebilir miyiz sizce?

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam chf yi takip etmiyorum ben tercihimi sterlinden yana kullandım siz bilirsiniz karar sizin

mertkaank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

OKT86 ()

Akif hocam bende de var bir miktar ağırlıkta usd ve sterlindeyim sadece sterlin da nasip diyorum vade sorunum yok ama alabilecek cephanem var alıntını biraz daha izlemek lazım mı
Ben sizi geç buldum :( maalesef bulunca gbp den kurtardım sorumluluk bana ait olmak üzere gr tahminize gore pozisyon açmak isterim
Saygilar.

2BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Selam, doları gram altına parite yapsam uygunmu sizce. Alınırmı gram bu seviyeden

1BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

buna rağmen insanın aklına senin söylediğin geliyor

OKT86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mertkaank ()

Hocam CHF için bir yorumunuz varmı? Sterlin ve CHF yariyariya tersteyim. CHF kaç gündür değer kaybediyor, sterlin değerleniyor. Son parça mi CHF mi sterlinden yana mi kullanmalıyım sizce

2BeğenmedimŞikayet

Akif44 ()

hocam altında olanlar için buralar ateşten gömlek gibi alınmaz diye diye dilimde tüy bitti

OKT86 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

OKT86 ()

Akif hocam altındakileri kurtarırsa usd mi kurtarır diyorsunuz.

1BeğenmedimŞikayet

Altinvarlik ()

Ince uzun yol gidiyor gidiyor asfaltsiz bir yok

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum