Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0698 20:05:27
EUR 34.8485 20:05:27
USD 32.5521 20:05:27
ALTIN ONS $2326.6350 20:05:27

Konu: <@kıncı> Ons...

⭐⭐Akıncı ()
Gram Altın

Ons kırılım yönüne göre daha net analiz yapıcaz şimdilik hedef bölgem geldi tepkiyi durumuna bakıcam.

Yorumlar (12)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

elbet'de inanıyorum. çok teşekkür ederimm...

Kayey için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kayey ()

sizi soluksuz tebrik ediyorum... samimiyetime inanın.

Akıncı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

çok haklısın hocam düşüncen için teşekkür ederim evet bir arkadaş resim çizdigimi söylemiş onada bişey demek isdemiyorum muhtemelen tersdedir o psikolojiyi yaşamayan yoktur heralde ondan fazla üstüne gitmiyorum böyle durumların ama bazen insanın sabrını taşıran türler çıkıyor. tabiki grafiklerdeki strateji küçükden büyüge gitmeli ve kırılımlar için kapanılardan teyit beklenmeli..

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Aynen öyle sayın Akıncı biri yazmış her önüne gelen grafik çiziyor diye emeğe saygı diye teyit etmek istedim anlamlı güzel bir çalışma olmuş kırılma ile ilgili söylediklerinize katılıyorum. Beklenilen kırılma formasyonlara göre netlik kazanmadı. Bildiğiniz gibi saatlik, 4 saatlik ve günlük grafikler çalışırsa kısa zamanda; haftalık ve aylık grafikler orta ve uzun vade olarak devreye girer diyebiliriz. Genelde 4H ve günlükler daha kısa zamanda en etkili grafikler diyebiliriz teyit bölgeleri kalıcı olması için 4 h kapanış olumlu deriz bazen 4h de kırılım olur fakat kısa sürede tekrar kanala geri dönme durumu olabilir fiyat hareketlerine göre takip etmekte fayda var günlük kapanış yapması durumunda pozitif diyebiliriz yani kırıldı deriz. Bu ara dolar düşüyor Ons çıkıyor, Ons düşüyor dolar çıkıyor buda bir şekilde gramı belli bir seviyede tutuyor ikisi birden el ele verirlerse o zaman hem düşüş hem yükseliş yönlü ya yüzler güler yada uzun bir süre bekletir. Umarım gülen yüzler çok olur herkese bol kazançlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Sevinmiyorum izliyorum farkindayim

0BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

hemen sevinme yukarıyı seçmiyecek gibi piyasa... siyah tren çizgisine indi onunda altı tehlikeli sular demek..

my_life için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

işi bilen nasılda anlıyor çizgilen dilinden haftalık ve günlük grafiklerde yükselişin orta vadede bitmiş olma ihtimalinden saatliklerde fazla yukarı çekemiyorlar heralde. genede kırılım yönü netlik verecek bende artık dönüp 1450 gibi bir yere inmesini bekliyorum bu yükseliş olsa bile son bi dalga olacakdır.
saygılar.

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

my_life ()

Evet bu güzel akinci hocam 1780 beklenen :))

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Oradaki alçalan kama görevini yarım bırakmasa 1800 lü seviyelerin gelmesi kaçınılmaz, grafikteki alçalan kama %50 ile geri dönmüş gibi duruyor aynı durumu bende bir kaç çalışma ile paylaşmıştım 1800 ler bir çok formasyonda görünmesine rağmen bir şekilde hedefe gitmeden geri dönüyor güzel çalışma olmuş tebrik ederim başarılar dilerim lıke benden.

1BeğenmedimŞikayet

Akıncı ()

sen çiz bir tanede seni takip edelim

Püsük için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Püsük ()

Her önüne gelen grafik çiziyor. Keşke 2000'e kadar çıkartsaydın. Grafik çizmek ile resim çizmeyi karıştırmışsın sen :)

0BeğenmedimŞikayet

Bilgi_his_mantık ()

guzel grafik

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum