Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0708 10:19:30
EUR 34.8659 10:19:30
USD 32.5390 10:19:30
ALTIN ONS $2378.7300 10:19:30

Konu: Btc Grafik 03.06.2020

Merhaba değerli dostlar, cümleten çalışan dostlara kolay gelsin..

BTC dünkü yükseliş ve BiTSTAMP'a 10429$.26'a iğne attı ama 10.200$ direncin üzerine çıkamamış olduğudur ve az alt seviyedende satış yemis gözüküyor ve bu piyasada kaldiracli sistem devam ettiği sürece böyle düşüşlerin devam edeceğini de yeniden hatırlatmak isterim.. btc şu anda önemli bir yükseliş trend desteğini 9.300$ seviyesinde tutuyor, ancak bu seviyenin Altın da satışlar gelmesi düşüşü daha da derinlestirebilir.. BTC dün 10.000$'lık pivot seviyesinde kalsaydı şayet hatta grafikte de gözüken 10035.76'a kadar salmis ve 10.200$'in üstünde kalici olması beklenmeliydi ve hep belirttiğim gibi 10.000$-10.500$ arası satış emirlerinin yoğun olduğu bölgeler ve riskli seviyeler ve grafikleri bile yeri geldiği zaman altüst edilen balinaların, tombul parmaklarin oyuncak gibi oynadığı bölgeler olduğunu bilmemiz gerekli..

BTC dün 9.750$'in da alt seviyesine kadar salmış ve hatta 100 SMA'yi bile kırmış ve BİTSTAMP'ta 9135.68$ seviyesine iğne attığı görülmekte.. BTC'nin saatlik görünümünde geçen hafta da üzerinde hep genelde durduğum gibi 9.300$ seviyesi önemli yükseliş trendi desteği mevcut görünüyor.. BTC şu anda 9.600$'ın ve 100 SMA'nın altında o seviye ise bugün itibariyle (9.630$) civaridir.. Ana yükseliş trendi desteği 9.300$ seviyesinden geçmektedir dün bu seviyeyi test etmis görünüyor olsa da 9.300$ ve 9.400$ destek seviyelerinin üzerinde tutunmaya calismakta olduğunu da göz ardı etmeyelim.. 

Şuan önünde gözüken direnç ise 9.570$ seviyesi civarinda olduğudur ve burada en azından 4 saatlik kapanışlar beklenmelidir diye düşünüyorum.. Dünkü son düşüşün ise %de23.6 FiB geri çekilme seviyesine yakın, 10429.26$'dan 9265.01$'a düşen seviye FİB'de gözüken (9539.77$)'dir.. Grafikte gözüken 9.570$ seviyesinin üzerinde yukarı yönlü bir kirilimda ise, 9.630$ ve 100 SMA engeline takılabilir buranın üstünde ki kapanışlarda özellikle önemarzediyor..

Bir sonraki büyük direnç 9.750$ civarı seviyesi ve ana engel 9.800$'lık seviyenin ve dünkü son düşüşünde %de50 FiB geri çekilme seviyesini de temsil eder.. BTC özellikle 9.300$'lık destek bölgesi önemli, 9.300$ desteği üstünde kalamazsa şayet, altta ki destek 9.000$ seviyesine yakındır, bunun altında ise kisa vadede 8.800$-8.500$ seviyesine doğru daha büyük bir düşüş risk oluşturabilir.. Saatlik MACD yavaşça düşüş bölgesinden uzaklaşmaya çalışıyor görünüyor olsa da RSI'de gözüken ise şu anda 40 seviyesinin altında olduğu ve 50 seviyesine doğru toparlanmaya çalıştığı görülmekte olduğudur..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (19)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

durgunates23 ()

Aynen kardesim. Haklisin.

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Grafiği okuman, çözmenin en kolay yolu ve basit yolları var, herkesin kendine göre geliştirdiği birtakım pratikler vardır, örnek grafikte ki FİB seviyeleri ise destek ve direnç seviyelerini hareketli ortalamaya göre yakın seviyeler olduğudur kendi stratejine göre saatlik 4 saatlik ve günlük kapanışlari dikkate alabilirsin, grafiği az da olsa en azından kimse bağlı kalmamak adına herkesin öğrenmesi gereken hususlardır.. Kimse annesinin karnından güçlü biri olarak maalesef doğmuyor.. Çalışıyor, çabalıyor, bilmediğini öğreniyor! .. Dış dünya ile olduğu kadar kendi iç dünyasıyla sıkı bir savaşa giriyor ve sonunda, güçlü olmayı başarıyor.. Başkalarına yatırım yapmak yerine kendimize yatırım yapmak önemli.. Onlardan önce kendimize değer vermemiz gerekli! .. Körü körüne bir şeylerin peşine düşüp çareyi başkalarında aramamak lazim.. Unutmayın ki çare sizde, ve sizin içinizde olduğudur..

durgunates23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Günaydın dostum ADA- ETH alım seviyelerini söyleyebilir misin? Geçen haftadan beri pozitif durumda olduğunu belirtmiştim zaten, ona göre bir değerlendirme yapalım..

btc68 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

COVID ()

Al sat demez
Diyen işi bilmiyor demektir
Adam destek direnç noktalarını söylüyor
Bu desteği kırarsa altta şu destek var, bu rakamın üzerinde durursa şuraya kadar gider diyor
Aynı şeyi direnç için de anlatıyor
Ama sanırım sen kısa yoldan okumadan kafa yormadan birilerinin seni yönlendirmesini istiyorsun

0BeğenmedimŞikayet

mahserix99 ()

Olabilirde olmayabilirde :)))

1BeğenmedimŞikayet

durgunates23 ()

Yav bilader senin ne yazdığını cozebilmem icin tercuman gerekli:)uc sefer okudum bisey anlamadım. :)kisaca al diyorsun yani

1BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

günaydın dostum senin yorumların benim için çok önemli btc ethereum ada ne olur bugün

0BeğenmedimŞikayet

Eksk ()

Emeğine sağlık düşüşte trene atladık bu sefer hayırlısı bakalım kolay gelsin bilgilerini takip ederek yönümüzü bulmaya devam

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Hayırlı günler dostum ETH günlük görünümde ve MA20'nin üstünde pozitif görünüyor ve dün 225$'a kadar iğne atmış 228$'in altında kapanışlar yapmadığı sürece sıkıntı yok ve şuan 240$'a yakın bir direnç sözkonusu..

ADA ise dün 0.070$'a iğne atmış ve 0.072$ ve 0.0747$'in üstünde pozitif görünüyor günlük MA20 0.060$'in üstünde olduğudur ve şuan önünde 0.082$ ve 0.084$ dirençleri gözüküyor 0.082$'i geçerse şayet 0.0865$ hedefte olacaktır ve grafik ve yorumlarim mevcut orada ki seviyelere de profilden bakabilirsin dostum..

btc68 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Dediğinize katılıyorum psikoloji bozuluyor harbiden teşekkür ederim bilgileriniz için

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Yükselen trend hala devam ediyor zaten geçen hafta belirttim 9.300$ önemini ver emiri stoplossunu ona da göre belirle keyfine bak, aklının burada kalması sizi etkiler, psikolojinizi bozar bu piyasa riskli olduğunu biliyoruz ve riske girmeden de birşey kazanılmıyor maalesef..

Maney için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

btc68 ()

dostum iyi günler ada ethereum yorumun nedir

0BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Şu ortamda ne olucağı belli olmuyor tabi riske girmeye gerek yok düşerse alırım düşmezsede yapıcak bişey yok artık bakarım arkasından

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhabalar, tşk ederim sizlere de bol kazançlar @Comolocco ..

Bay82 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Şuan günlükte MA20 BİTSTAMP'a göre 9.393$'in üstünde olduğu sürece pozitif görünüyor ve şuan toparlanmaya çalıştığı da görülüyor 9.300$'in altında gunkuk kapanış yapmadığı sürece sıkıntı görmüyorum, önünde şuan 9.550$'a yakın direnç gözüküyor grafikte bunu belirttim şayet 9.300$ kırılırsa 9.250$ ve 9.150$'a yakın desteklerde mevcut risk sana kalmış artik..

Maney için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Maney ()

Hocam çok teşekkürler bilgileriniz için alım için beklemelimiyiz alt desteklere doğru gitme ihtimali mevcutmudur yada buralardan alım girelim mi

0BeğenmedimŞikayet

Comolocco ()

Bilgileriniz için teşekkürler

1BeğenmedimŞikayet

Bay82 ()

Merhaba dostum saol eline sağlık

1BeğenmedimŞikayet

Comolocco ()

Merhaba hocam bileğileriniz için teşekkürler

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum