Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 17:03:49
EUR 34.7339 17:03:49
USD 32.5072 17:03:49
ALTIN ONS $2392.1450 17:03:49

Grafiği gönderen: Kriptoloji

Yorumlar (25)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

3 btc 10500 de çıkarım alış iciñ 10100 ve tekrar 11200 çıkış. Hamlelerim bu yonde

bulent_esen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Dayicim benim yerime de vursaydin :) %50 nakitteyim bende

1BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

@polat2020 gecenki hareket sekulatif degildi alt yorumda o dususun nerenin retesti oldugunu anlatmistim..

0BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

ben vurkaça devam ediyorum:)vurdum kaçtım şu an nakitteyim

Riskli07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Riskli07 ()

Dayicim giriyor muyuz :)

0BeğenmedimŞikayet

Fırat2525 ()

Ben kendimden şüpelendim balina olabilirmiyim

Atak01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Baba46 ()

Teşekkür ederim kardeşim

Mestan09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mhurd ()

Bunun patlama ihtimali çok yüksek dostum, stopu biraz daha farklı kullanmak gerek, çünkü stop patlatma hareketleri oluyor, desteklere göre ayarlamak lazım, 237 lere inip 241 lere çıkması cok olağan bence

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Aşağı salarsa diye 39.9 a stop hocam 239 satış

mhurd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mestan09 ()

Sırf bu yoruma like atabilmek için üye oldum bayağıdır takipteyim tüm yorumları?

Baba46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mhurd ()

Sen neye stop koydun dostum

0BeğenmedimŞikayet

karaalemdar_ ()

başkan sağlam espri yapmışsın:) like haketti

0BeğenmedimŞikayet

Atak01 ()

Bir like de benden :) yürü usta

0BeğenmedimŞikayet

YATIRIMCI_101 ()

tamam ne güzel sende yüklü al..

1BeğenmedimŞikayet

mhurd ()

Abi çok ilginç insanlar var hayret ediyorum gerçekten

ATT35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ATT35 ()

Lıke, Arsız güçlü olunca, haklı suçlu olurmuş. :)

4BeğenmedimŞikayet

Baba46 ()

Sen sürekli yaz kardeş bu sayfaya İnan sen yazınca bu velet fırlıyor

YATIRIMCI_101 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

mhurd ()

Güzel kardeşim o kadar insan seni uyarıyor güzel bir dille neden hala aynı şeyi yapıyorsun gerçekten merak ediyorum zevk mi alıyorsun?

YATIRIMCI_101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

YATIRIMCI_101 ()

bekleyelım bakalım..

çok zaman kalmadı zaten..

herkes 6800$ selam duracak...

Kriptoloji için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

9380 den 0.2 btc vardı 12.50 civarında çıkış yapcam eğer 9640 altında ise. Ama 9700 civarında ise 0.1 gireceğim.

0BeğenmedimŞikayet

Black2004 ()

Gin kapanışını 9640 üstü yapması lazım. Tahminim bir düzeltme yapacak gibi. Ama senin dediğin gibi ne olacağı belli değil.

0BeğenmedimŞikayet

Oyun_bozan21 ()

Ben grafik ve teknikten anlamam inanmamda eğer ki öyle olsaydı grafikerler dunyanin en zengin insanlari olurdu bu konuda bn kendimi staretejist olark görüyorum bende senin gibi düşünüyorum haziran ayı içeresinde 12 kyi mutlaka test edecekdir. Ha 12 k da kalıcı olur olmazmi onu bu ay içerisnde gorcz

1BeğenmedimŞikayet

bulent_esen ()

kapanış bazlı grafikte kırdı doğru ama ben iğne uçlarını baz aldığım için kırıldi diyemiyorum, ama yorumun mantıklı

0BeğenmedimŞikayet

Renklihayat ()

Adamlar ne grafik ne analiz dinlemiyorlar kumandayı eline almışlar baş aşağı baş yukarı bence kısa vadede temkinli uzun vadede sabırlı olmak daha mantıklı olacaktır...

0BeğenmedimŞikayet

Kriptoloji ()

Grafikler tıkır tıkır çalışıyor arkadaşlar alt ypruma bakabilirsiniz. 6800 değil hedef 12k

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum